Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Caddy navigasyon yardmı!!!  (Okunma sayısı 7269 defa)

VW Caddy navigasyon yardmı!!!
« : 14 Mart 2011, 14:19:37 »
Arkadaşlar ben aracıma navigasyon cihazı taktırcam.Sizde yardım ederseniz bu konu ile ilgili hangi navigasyonlar iyidir falan.
       Ben birtane beğendim linkden bakarsanız bana yardımcı olun.Şimdiden teşekkürler :sevgi:

Hepsiburada.com : Akıllı AlışveriÅŸ : bilgisayar, elektronik, cep telefonu ve daha binlerce ürün Türkiye'nin en büyük online alışveriÅŸ merkezi Hepsiburada.com'da

Ynt: VW Caddy navigasyon yardmı!!!
« Yanıtla #1 : 31 Mart 2011, 06:28:14 »
Navigasyon konusunda yaptığım araştırmalarda doğru olan tercihin aracın CD çalarının sökülüp yerine navigasyon özelliğinin de bulunan bunun yanında bluetooh (hands freeözelliği ile birini aramak isterseniz arayabilir, yada gelen telefona elinizi telefona götürmeden navigasyon cihazınızda kayıtlı cep telefonunuzun aynısı olan rehber yardımıyla araya yapabilirsiniz. En azından cep ile görüşürken ceza kesilmeyeceği için kendi kendini amorti etmeye cep telefonu cezalarını sıfıra indirerek başlıyor  ;)),
DVD, VDC, MP3, vs.. tüm cd'leri çalabilen (orjinalin cd çaların TRACK formatın haricinde çalışmadığını bilirsiniz),
TV seyredebilme,
Geri vites kamerası ekleyebilme gibi avantajları olan bir cihaz almandır.
Bu da bir 1.550- TL gibi montaj dahil bütçe gerektiriyor. Marka necvox, Model:DVA 939HD Bu cihaz tüm VW araçlara uyumlu, türkçe kullanabiliyorsunuz.
Bir de CENMAX marka'nın navigasyonu var.Yukarıdaki anlattıklarıma ilave olarak kendi ürettiği park sensörleri ile uyumlu çalışabiliyormuş. Bunun fiyatı da montaj dahil 2.200-TL. Kendini ispatlamış bir firmadır.
Teferruatlı bilgi istenirse yazıya devam edebilirim.

link olarak gönderdiğin cihaz konusunda bilgim yok. Fakat bu tür üretilen cihazın şu avantajı var: diyelim Almanyaya seyahate gidiyorsunuz. Alın çantanıza bu cihazı, size orada da navigasyon hizmeti veriyor. Benim tavsiye ettiklerim araca monteli olduğu için araç üzerinde kalıyor. Tabiki araç kullanıcısına sağladığı  yukarıda saydığım yararları unutmamalı.
« Son Düzenleme: 31 Mart 2011, 07:11:08 Gönderen: amorti sir »

Çevrimdışı barut

« Yanıtla #2 : 31 Mart 2011, 09:39:52 »
sadece navigasyona ihtiyacın varsa başka cihazlara bakmanı öneririm fm ve tv işkence zaten verdiğin linkteki cihazda stoklarda yok

« Yanıtla #3 : 31 Mart 2011, 20:47:02 »
Yorumlar için öncelikle teşekkürler...

Ben üst tarafta linkini verdiğim navigasyonu aldım aldığımda fiyatı 318 tl idi şimdi ise 398 tl olanı var 398 tl olanda ise tv blutoot araç kiti özellikleri yok yani demen oki ben bunu kaçırmadım :) .
Sizin bahsettiğiniz 1.500 ve 2.000 civarındakiler bana göre değil.

tekrar teşekkürler :)

« Yanıtla #4 : 16 Nisan 2011, 13:45:24 »
slm arkadaşım bende aynı problemi yaşadım ama orjinal teyibi söküp yenisini takama paran varsa çok güzel bir fikir ama yok ise çok daiyi değil birde o tarz cihazlar daha çok güze batıyor tabiri cahizse hırsızları cezbediyor ben aracıma 7" çin malı navigasyon aldım çok güzel söküp takması prtatik ucuz hem navigasyon hemde filim müzik resimlerini elektiriyonik kitaplarını atıp okuyabiliyorsun ayrıca blutooth özelliği ile cep telefonu ile eşleşip araç kiti olarak kullanabiliyorsun dahası eşleştiği için menüden telefon rehberini görebiliyor telefonu ellemeden arıya biliyorsun yeni numara çevire biliyorsun mesaj çekip gelenleri okuyada bilirsin bitmedi canın sıkıldığında oyun oynaya bilir ajandasına not ekleye bilir hesap makinasından hesap yapa bilirsin kablosuz kamerası ile aracın arkasındaki cismi kameradan görebilir ve taciz edenlerin plakasını fark ettirmeden alabilirsin park içinde yardımcı olur bu cihazlar sahibinden.comda 180 ila 300 tl arası değişiyor 180 tl olanda kamera yok ama saydığım bütün özellik var ayrıca haritasıda güncel ve sorunsuz en güvenilir harita olan igo 8 yüklübu haritanın içine radar noktasını gösteren haritayıda attınmı bütün radar noktalarını gösterip aracın için uyarı verirsabit hızını görebilirsin buda radarın bizleri trafikte yakaladığı hızlarla aynı değerde gösteriyor tavsiye ederim ben aldım çok mennunum

« Yanıtla #5 : 16 Nisan 2011, 13:47:54 »
Detaylı Arama Sayfası[search]=navigasyon-cihazi&c=22950 bus ayfadanda bu cihazlara ulaşabilirsin