Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Anket

VW CADDY GTI üretilsin mi?

EVET
HAYIR
FİKRİM YOK

Gönderen Konu: VW CADDY GTI  (Okunma sayısı 24150 defa)

Ynt: VW CADDY GTI
« Yanıtla #28 : 03 Eylül 2007, 13:38:18 »
Bence T5 deki gibi 174 ps olabilir  :tamamdir
My Cars Audi & Vw Germany Style

« Yanıtla #29 : 03 Eylül 2007, 15:03:54 »
su anki 1.9 tdi bile yolda durmuyor.ozellikle 150-160 dan sonra her an icin olum riski tasiyip gidiyoruz.gti ciksa ne olur bilemiyorum.ben ticari aracta yuksek motora ve hp ye karsiyim...
kesinlikle olmasin gti caddy...

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #30 : 03 Eylül 2007, 18:45:04 »
Dün caddy sdi gördüm ilk defa.varlığından bile haberim yoktu :)

gti içinse seri değilde az bi üretimi yapılabilinir aslında
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #31 : 03 Eylül 2007, 18:57:38 »
Delinin biri kuyuya taş atmış.........
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #32 : 01 Ekim 2007, 10:35:40 »
su anki 1.9 tdi bile yolda durmuyor.ozellikle 150-160 dan sonra her an icin olum riski tasiyip gidiyoruz.gti ciksa ne olur bilemiyorum.ben ticari aracta yuksek motora ve hp ye karsiyim...
kesinlikle olmasin gti caddy...

herkes ticari amaçla almıyo ama :) üretilsin ya tohumuna paramı verdik :D Ben yüklü bi şekilde 200ü görüyorum bi problem yok ama sonrasını hiç düşünmek istemiyorum :)

« Yanıtla #33 : 02 Ekim 2007, 14:26:25 »
herkes ticari amaçla almıyo ama :) üretilsin ya tohumuna paramı verdik :D Ben yüklü bi şekilde 200ü görüyorum bi problem yok ama sonrasını hiç düşünmek istemiyorum :)

Arkadasim su anda zaten normal caddy i gti gibi kullandiklari icin gti ciksa ne olur biraz dusunsene.
Bak bizde caravelle 174 hp var.Ben dayimlara almayin dedim ama beni dinlemediler.Inanilmaz bir guc bu araca gore.Kucuk yegenim ehliyetini yeni aldi ve daha neyin ne oldugunu bilmedigi icin bu araci kullanirken gercekten potansiyel bir trafik canavari oluyor.Yani demek istedigim aracin gucunu nerde kullanacagini bilmeyip onune gelen yolda bastigi icin cok korkuyorum ki bahsedilen arac 2 tonun uzerinde.Bir binek aracla carpissa inan karsi taraf icin cok cok kotu bir durum olur...
105 hp bile fazla caddy icin.Almanya da 130 luklari var.Caddy life diye geciyor.Bir aralar Turkiyeye geldi ama 105 likleri geldi.Su anda yine getireceklermis.Insallah gelmez diyorum ben...

Çevrimdışı neco_ua

• Golf mk II
« Yanıtla #34 : 03 Ekim 2007, 03:09:51 »
Jetta GTI çıksın. :D
II'den ötesi yalan.

« Yanıtla #35 : 03 Ekim 2007, 11:46:32 »
Arkadasim su anda zaten normal caddy i gti gibi kullandiklari icin gti ciksa ne olur biraz dusunsene.
Bak bizde caravelle 174 hp var.Ben dayimlara almayin dedim ama beni dinlemediler.Inanilmaz bir guc bu araca gore.Kucuk yegenim ehliyetini yeni aldi ve daha neyin ne oldugunu bilmedigi icin bu araci kullanirken gercekten potansiyel bir trafik canavari oluyor.Yani demek istedigim aracin gucunu nerde kullanacagini bilmeyip onune gelen yolda bastigi icin cok korkuyorum ki bahsedilen arac 2 tonun uzerinde.Bir binek aracla carpissa inan karsi taraf icin cok cok kotu bir durum olur...
105 hp bile fazla caddy icin.Almanya da 130 luklari var.Caddy life diye geciyor.Bir aralar Turkiyeye geldi ama 105 likleri geldi.Su anda yine getireceklermis.Insallah gelmez diyorum ben...

doğrudur bizdede transporter vardı o ağırlıktaki bir araba için dehşet bir güç.Carevellaları sürmedim ama süper olduğunun biliyorum 174 hp diyosun püff.ben işin çılgınlığındayım  . Hız tutkusu var napalım gençlik :)

« Yanıtla #36 : 03 Ekim 2007, 11:50:35 »
Jetta GTI çıksın. :D

jetta gti var zaten.Türkiyede yok o ayrı konu