Gönderen Konu: T5 ve Caddy yedek lastik (stepne) güvenlik bijonu  (Okunma sayısı 32729 defa)

Çevrimdışı kurt

• Profili Görüntüle
Ynt: T5 ve Caddy yedek lastik (stepne) güvenlik bijonu
« Yanıtla #14 : 11 Haziran 2010, 14:12:33 »
okadar teskılatlı o lastıge takmıs hırsızıda hıcbısey engelleyemez bence hırsızın zarar verme azmını kamcılamıs oluruz bence vw acgozlulugu bırakacak stapneyı ıcerı alacak alttan bır davlumbaz ıle yukleme bolumunda tabanda bır kapak tum sorunu cozer ben bu sorunu yazmıstım bana yukluylken gerektıgınde yuku bosaltma vs gıbı seylerı one surdular ama onada cozum var volvodakı cekmece gıbı yapsınlar 
al boru anahtarını aç onuda benmi sölim hatta bir ara reklamlarda çıktı değişik bir anahtar boruyu bile tutuyo alın açın yada oraya uygun allen yada büyük tornavide  :D

Çevrimdışı murcell

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 14 Haziran 2010, 12:40:59 »
bide ben kendi geliştirdiğim sistemi anlatayım nacizane ucuz ve güvenli :) geçenlerde benimde stepnem çalındı hatta sıkıştırma vidasınıda atmışlar biyerlere bende düşündüm sağdaki sıkıştırma vidasının olduğu deliği matkapla genişlettim stepneyi tutan büyük kapağın ucunu sprelle taşladım asma kilit tutsun diye şimdi üstten doğru kayar milli asma kilidi takıyorum zımba gibi oldu valla görüntüsüde orjinal arkadaşlar yalvarıp duruyo banada yapalım diye tavsiye ederim becerebilene... ;)

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı erdemözkan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 09 Temmuz 2010, 14:04:18 »
sistemi daha ileri boyutlara taşımışsın abi ellerine sağlık mükemmel inşallah bi daha başımıza daha doğrusu başınıza gelmez çünkü ben arabayı sattım. :(
http://img237.imageshack.us/img237/4259/signature0p.png
♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣

Çevrimdışı orkan_dursun

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 28 Mart 2011, 00:40:26 »
oktay abi bursada bu emniyet malzemelerini satan bir yer varmı?

Üstteki şapka olmadan açılmıyor ancak aynı seriden gelen şapkalar uyum sağlar.
VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.0 TDI 102 HP 16 BUG 28