Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: TRANSPORTER TERMAL MODELİ  (Okunma sayısı 29489 defa)

Ynt: TRANSPORTER TERMAL MODELİ
« Yanıtla #14 : 24 Aralık 2011, 12:19:12 »
Arkadaşım benim araçta thermal 2005 modeli 105hp bendede uzaktan kumanda yok bu modellerde yok 2007 ye veriyorlar uzaktan kumanda bunu bende sormuştum... :D :D :D

« Yanıtla #15 : 24 Aralık 2011, 14:22:04 »
eğer ticaret yapmayacaksınız 86ps en ideal olanıdır. yokuşlarda felan denildiği gibi yavaş felan değil ama 105-130 luğa göre tabiki performans farkı var ama 3 tona yakın yüklü 86 ps aracımla sivas yokuşlarda hiç 3. vitese düşmedim ankara elmadağ yolunu bilirsiniz o yükle 3.vitese hiç düşmedim 4. viteste 80 km hızla çıkıyorum... ama arabanın bakımı özellikle turbonun bakımı vs. zamanında yapıldığı sürece...aracın bakımları zamanında ve uygun yapılırsa ve iyi bir yakıt kullanırsan performansdan yana sıkıntın olmasın...yakkıt tüketimide ayrı avantajdır. 1200 km yola bir depo tüketti ama 100 km hızı hiç geçmedim saygılar...

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
« Yanıtla #16 : 29 Aralık 2011, 20:46:22 »
1200 km yola bir depo tüketti ama 100 km hızı hiç geçmedim saygılar...

Sen bu değeri nasıl gördün :o

« Yanıtla #17 : 30 Aralık 2011, 01:37:27 »
Arkadaşım benim araçta thermal 2005 modeli 105hp bendede uzaktan kumanda yok bu modellerde yok 2007 ye veriyorlar uzaktan kumanda bunu bende sormuştum... :D :D :D

2006 modelini sıfır olarak akmıştık,uzaktan kumandası mevcuttu

« Yanıtla #18 : 30 Aralık 2011, 01:39:38 »
Sen bu değeri nasıl gördün :o

araban bakımlıysa ve ekonomik kullanmayı biliyorsan görürsün  :tamamdir

« Yanıtla #19 : 30 Aralık 2011, 17:52:45 »

öncelikle selamlar . ben 3 seneye yakındır kullanıyorum 86 lığı . bende ilk aldığımda banada dediler kasayı kaldırmaz , yok gitmez diye . sen araca 2 ton yük atıp nakliyecilik yapacaksan alma derim . ben yollarda 180 200 yapacam dersen ,,, yine alma derim .  araç söylenildiği kadar zayıf diil. 170  i gördü 10 kişi ve 200 kg bagaj ile .    e daha ne  bekleyeceksin ki bi ticari araçtan . motor bırak kasayı kaldırmayı  ,  roket mübarek . ben kullanıyorum ve gayette memnunum . bnm için farketmez 86 lık veya 105 lik . tatmin edilecek sadist egolarınız varsa sözüm meclisten dışarı , 180 lik alacaksın . çıldıracaksın . yakıt tüketimide fabrika verileri neyse o . yani 6,7 litre . ben gayet memnunum aracımdan . 5 sene daha binmeyi düşünüyorum hayırlısıyla . allah herkese kazasız belasız yolcukluklar nasip eylesin  :tamamdir :tamamdir :tamamdir

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

86 ps aracın yakıtı nasıl. bu araçtan bende almayı düşünüyorum fakat motor kasayı kaldırmadığından çok yakacağını söylüyorlar