Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Transporter mp3 leri okumuyor ve kumanda ile ilgili ??  (Okunma sayısı 7562 defa)

Çevrimdışı FC

Öncelikler herkeze slm lar Transporter 130 ps aldık hayırlısıyla   transitten sonra çok iyi gelid  bide triptronik olması  baya bi keyifli oluyor.

bunun hecanı ve acelesiyle direk soruyla foruma giriş yapmış bulundum.

Simdi bizim teyp in mp3 caldığını biliyoruz ama ben cd lere yazıp yazıp içine atınca okumuyor  no data eror fln fln diyor bunun sebebi nedir ?  Yaşayanlar varmı?

ikinci sorum..  anahtarla kitlerken cevirip biraz beklerseniz  camlarıda otomatikman kapatıyor ama kumandayla kitlediğim zaman neden camları kapatmıyor bunun ayarı nasıldır  illa servisinmi yapması gerekir..

Bide bunlarda far seviye ayarı yokmudur :O bizmi bulamadik :)

başka bak buda vardır bulamadıysan haberin olsun diyicek varsa  her yoruma açığım teşekkürler..

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
Ynt: Transporter mp3 leri okumuyor ve kumanda ile ilgili ??
« Yanıtla #1 : 02 Eylül 2008, 12:36:55 »
Hayırlı olsun,hoşgeldiniz.
MP3  Track formatında çalışabilir.
Ön camlar anahtarı sadece kapıya takınca sola ve sağa çevirerek kapatıp aça biliyorsun.Uzaktan kumanda üzerinden sadece alarm bağlandığı zaman bu işi yapar.Serviste çözümü varmı yokmu bilmiyorum.
Far yükseklik ayarı sadece üst modellerde yani carevelle-multivan...modellerinde var.
araka koltulalar yerinden söküp takabilirsin.5+1 koltuklılarda şöför yanındaki koltuğun altında saklama bölmesi var,Koltuk sırtlığıda katlanıyor.Sadece şöför için ön hava yastığı var.
Yedek lastik heran çalınmaya hazır vaziyettedir.kilit tak.
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2008, 12:38:49 Gönderen: wow »

Çevrimdışı FC

« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2008, 12:57:36 »
oktay teşekkür ederim.

far ayarı olmaması kötüymüş mp3 için simdi bi cd daha yazıyorum  bu seferklasör koymadan denicem bide mac ten yazalim bakalim o nasil olucak :)   o şöför yanındaki saklama bölmesini gördüm  çok hoşuma gitti..
arka koltukların geriye yatmaması çok kötü olmuş  saklama kabı olan şöförün yanındaki de yatmıyor :(

Çevrimdışı FC

« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2008, 12:58:47 »
ya bide nedicem harı yazmışken bu sis farlarının fiyatı nedir bilen varmı montaj fln yada biz montajlasak garanti bozulurmu ?

bide bu tamponları özel bi boyayla boyayip kaportayla aynı kıvama getiriyorlarmış bilgisi olan varmı ?

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2008, 13:03:15 »
ya bide nedicem harı yazmışken bu sis farlarının fiyatı nedir bilen varmı montaj fln yada biz montajlasak garanti bozulurmu ?

bide bu tamponları özel bi boyayla boyayip kaportayla aynı kıvama getiriyorlarmış bilgisi olan varmı ?

Aracın garanti kapsamında iken takacağın elektrikli,elektronik ve makanik aksesuarlar yetkili servis dışında alınmış ve montajı yapılmışsa garanti dışıdır.Ama boyayı dışarda yaptıra bilirsin.Tamponları boyatanların çoğu yetkili servisten memenun ve garantili.

sis lambası kapakları için
http://www.vwtr.net/forum/genel/kendi-kendimize-yapabileceklerimiz-t3222.0.html;msg44159#quickreply

Sis lambasını çift fiyatı en son ben aldığımda 160-180ytl arası kapaklar çift olarak 90 ytl montaj işçiliğe bağlı olarak 20 ytl den başlıyor.
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2008, 13:29:13 Gönderen: wow »

Çevrimdışı FC

« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2008, 13:45:20 »
 oktay sana çok teşekkürler bölesine forumla ilgili birinin olması çok güzelmiş.
Ben en iyisi servise götiriyim herşey için sislerde pahalı deilmiş zaten bi sislerim bi cantlar olucak bide ilerde ufak bi tesisat abartmadan..   bitek cam filimleri dışarda olucak anlaşilan :) onlarda garantiyi bozmaz heralde :) 

bakalım bu mp3 cd sinide çalmazsa şu kitapçığı iyicene okiyim olmadi servis yolu görünür yada telefonu :)

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #6 : 02 Eylül 2008, 15:46:53 »
Bu Fiyatlar dışardan aldığım ürünlere aittir.(istanbul aksaray)
Sis lambasını çift fiyatı en son ben aldığımda 160-180ytl arası kapaklar çift olarak 90 ytl montaj işçiliğe bağlı olarak 20 ytl den başlıyor.

Çevrimdışı FC

« Yanıtla #7 : 03 Eylül 2008, 09:41:09 »
mp3 olayını hallettik  sorun bizdeymiş :)

biz cd nin içine sürükleyip bırakıyorduk mp3 leri yüklerken ama ek programla mp3 cd yaz diyerek yazdırınca gayet güzel okudu.  mantığıda şu sanırım  cd nin formatının da mp olması yani programsız atınca sadece içindekiler mp3 oluyor programla atınca cd nin formatıda mp3 cd oluyor.

oktay teşekkür ederim.  5 bine gelsin servise gidince ordanda fiyatları alıcam burdada paylaşırım..

bide bu tampon boyatmayı yapan varmı ? nasıl oluyor aynı kaporta gibi duruyormu yoksa değiştirmek dahamı kaliteli durur benim duyduğum özel malzemelerle aynı kaporta gibi boyana biliyormuş..
yapan yaptıran varmı merak ettim.

he bide istepne demiştin :) daha arabayı aldğımız yetkili satıcıdan çıkarmadan söktürdük içerde duruyor. transitte o kazığı yiyince  insan tranporter da tedbirli oluyor :)

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
« Yanıtla #8 : 06 Eylül 2008, 16:53:59 »
abicim, ("başka bak buda vardır bulamadıysan haberin olsun diyicek varsa  her yoruma açığım demişsin").sana bir tane söyleyim.camları kapatırken camın lastikle arasına bişey sıkışmışsa cam geri gidiyor(güvenlik açısından)

Çevrimdışı FC

« Yanıtla #9 : 10 Eylül 2008, 16:01:29 »
yok canım cam gerimi gidiyor bunu denicem merak ettim..    ya bide bu cam düğmesini çekip bırakınca otomatik gidiyorya  ben bazen bişi yapıyorum otomatik gitmiyor :)
kontak kapalıyken otomatik gitmiyor onu biliyorum. yasa yolcu düğmesinden gitmiyor bunları biliyorum.

bu komple tampon kapıkolları aynalar vs  boyoma  800 e yaptırdım dediler bana ama sorucam 5 binde gidince yazarım buraya.. 

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
« Yanıtla #10 : 21 Aralık 2009, 19:39:15 »
yok canım cam gerimi gidiyor bunu denicem merak ettim..    ya bide bu cam düğmesini çekip bırakınca otomatik gidiyorya  ben bazen bişi yapıyorum otomatik gitmiyor :)
kontak kapalıyken otomatik gitmiyor onu biliyorum. yasa yolcu düğmesinden gitmiyor bunları biliyorum.

bu komple tampon kapıkolları aynalar vs  boyoma  800 e yaptırdım dediler bana ama sorucam 5 binde gidince yazarım buraya.. 

bence hemen dene bilmeme denedinmi ama camı kapatırken arasına şişe gibi bişey koy eyer senin arabada bu özellik yoksa parmak falan sıkışır mazallah :D:D