Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: t6 telefon tuşu  (Okunma sayısı 19994 defa)

t6 telefon tuşu
« : 23 Eylül 2010, 18:10:19 »
merhaba ben siteyi inceledikten sonra çok beğenip üye olmak istedim yani yeni bir üyeyim .
t6 nın direksiyon üzerindeki telefon tuşu cevap vermiyor
tran/sport/er

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
Ynt: t6 telefon tuşu
« Yanıtla #1 : 23 Eylül 2010, 18:19:31 »
t6 değil abicim t5\b kasa diyelim.
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

« Yanıtla #2 : 23 Eylül 2010, 18:52:17 »
tamam t5 b kasa diyelim
tran/sport/er

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #3 : 24 Eylül 2010, 07:53:00 »
Telefon tuşu sanırım 180 ps ve carevelle ve multivanda iş görüyor.Yada Telefonunun Bluetooth u açıksa etkin cihaz ara. :tamamdir

« Yanıtla #4 : 27 Eylül 2010, 13:05:21 »
Telefon tuşu sanırım 180 ps ve carevelle ve multivanda iş görüyor.Yada Telefonunun Bluetooth u açıksa etkin cihaz ara. :tamamdir

teşekkür ederim ben bir de dogus otoya gidip bu konuyla ilgili bir bilgi alayım
tran/sport/er

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
« Yanıtla #5 : 15 Ekim 2010, 21:33:10 »
güzel kardşeim.telefonunda bluetoth kiti ve özelliği varsa aux girşiyle konusabilrisin.srein telfon ne ?  :)

« Yanıtla #6 : 16 Ekim 2010, 19:30:57 »
hayır aux girişinden sadece müzik çalıyor kataloğa baktım ve  yazanları uyguladım ama arabada tık yok :)
telefonda samsung monte
tran/sport/er

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
« Yanıtla #7 : 22 Ekim 2010, 23:14:37 »
waşşşş xD  :D

« Yanıtla #8 : 23 Ekim 2010, 10:36:41 »
dostum çalışmaz boşa uğraşma o tel tuşunu teyp için mute olark kullanabilirsin. türkiye donanımda premium tel kitini takmamışlar ayhrıca takmış olsalar bile telefonunda premium uygun bir tel olması lazım kılavuzdan bakarsan elit telefonlar olarak bahsediliyor. o kitten bulursan yazda haberimiz olsun. çünkü doğuş dahil herkes parot satmaya çalışıyor

« Yanıtla #9 : 26 Ekim 2010, 19:14:01 »
dostum çalışmaz boşa uğraşma o tel tuşunu teyp için mute olark kullanabilirsin. türkiye donanımda premium tel kitini takmamışlar ayhrıca takmış olsalar bile telefonunda premium uygun bir tel olması lazım kılavuzdan bakarsan elit telefonlar olarak bahsediliyor. o kitten bulursan yazda haberimiz olsun. çünkü doğuş dahil herkes parot satmaya çalışıyor
o zaman o kit multıvan comfortlınede iş görüyor
bigilendirdiğiniz için teşekkür ederim
premıum tel   kitini bulursam haber veririm
tran/sport/er

« Yanıtla #10 : 29 Ekim 2010, 22:49:54 »
300 tl karsılıgında aktıf hale getırılebılıyormus servıste .
bende yenı aldım aracı  atam teslım alırken söylendı bu bana kufur edermıs gıbı :)) artık iş işten geçmiş eksikleri soylemeye basladılar dedım kendı kendıme :)) ana sıstem kurulu ancak aktıf degıl denilmişti.

« Yanıtla #11 : 30 Ekim 2010, 21:18:51 »
evet bende dün doğuşa gittim aynen öyle dediler serviste aktifleştiriliyormuş.ama gerçekten arabayı satmadan önce bütün iyi özellikleriyle göz boyayıp satıştan sonra böyle sorunlar çıkması  gerçektan çok komik :)
tran/sport/er

« Yanıtla #12 : 21 Aralık 2010, 23:09:41 »
Telefon tuşu işi çok karışık maliyetli bi iş,
Ben Necvox aldım 393 HD yeni sürümü artık o tuşu kullanabiliyorum kapatıp acabiliyorum konuşmaları :)
VW Daha iyisini yapana kadar bunula idare edeceğime söz veriorum..:)

« Yanıtla #13 : 29 Aralık 2010, 23:28:03 »

Telefon tuşu işi çok karışık maliyetli bi iş,
Ben Necvox aldım 393 HD yeni sürümü artık o tuşu kullanabiliyorum kapatıp acabiliyorum konuşmaları :)

hımm yani daha iyimi oluyor bu dediğiniz yeni sürüm
tran/sport/er