Gönderen Konu: t5 transporter hakkında her şey.(sizin bilidiği başkalarının bilmediği)  (Okunma sayısı 82903 defa)

Çevrimdışı cagrit5

• Profili Görüntüle

Abi elini korkak alıştırma asıl zaten az biraz esnek bi plastikten benimki hemen geliyo ele :) açılmıyosa da vardır onda bi bityeniği inşallah açarsaın abicim :saygılar

eyvallah kardesim..biraz daha oynayayım tesekkur ederim yardımlarınız  için...

Çevrimdışı erdemözkan

• Profili Görüntüle
arkadaşım,bilmediğin işlere fazla girişme daha kötü yaparsın.bence en iyisi en yakın sanayiye git orda yaptır
len zıpır yaşına bakmadan arkadaşım diyo abi diycen abi :t  ben bu yaşımda kimseye adıyla bile hitap etmiyorum bizim küçük efendiye bak hele adama bide nasihat falan ayakları ne iş??  :D :D  :D şaka yapıyorum alınma hee :) adamımsın hemşo seviyorum seni  :sevgi:
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2010, 01:42:52 Gönderen: erdemözkan »
http://img237.imageshack.us/img237/4259/signature0p.png
♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣

Çevrimdışı erdemözkan

• Profili Görüntüle
MERHABA ARKADAŞLAR
BEN BERGAMADAN MÜZİK ÖĞRETMENİ CİHANGİR ÇOMAK
1 AY ÖNCE 2007 CİTYVAN ALDIM BANA KULLANMA KILAVUZU LAZIM
SERVİSİNE SORDUM 32EURO +KDV DEDİLER. BU ARACA AİT PDF KULLANMA KILAVUZU VARMI ACABA VEYA BU KONUYLA İLGİLİ BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR BENİ BİLGİLENDİRİRSE ÇOK SEVİNİRİM (YOL BİLGİSAYARINDAKİ MENÜLERİN ANLAMI NEDİR ?)
hocam eğer varsa etrafınızda T5'i olan biri ondan alın kılavuzunu fotokopi çektirin dış kapak da yapıyolar hem kırtasiyeciler. Maksat içindeki bilgi değil mi? Ben İstanbuldayım olsa benimkinden çekerdik.
Yol bilgisayarı sorunuza cevap:
1. Yol bilgisayarında yakıt işaretiyle birlikte belli bi km yazar bu kalan yakıtla kaç km gidebileceğinizdir.
2. lt/100km nin yanında belli bir litre değeri yazar bu da 100 km de anlık yakıt tüketiminizdir örn.  örn 7.5lt/100km.
3. Bir öncekinde yazdığımın yanında üzeri çizgili yuvarlak vardır (Ø) o da yola çıktığınızdan itibaren ortalamasıdir örn. Ø 7.5lt/100km.
4. Belli bir km değerinin yanında yine üzeri çizik yuvarlak vardır o da yola çıktığınızdan itibaren ortalama hızınızdır.örn Ø 80 km/h.
5. Belli bir dakika ya da saat ve dakika değeri vardır örn. 1h 24min. Bu da ne kadar zamandır yolda olduğunuzdur.
Başka kaldı mı bilmiyorum ama açıklamalar bunlar. Bir daha bakarım unutmazsam ve size onları da söylerim. İyi forumlar. :saygılar

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
    • Profili Görüntüle
len zıpır yaşına bakmadan arkadaşım diyo abi diycen abi :t  ben bu yaşımda kimseye adıyla bile hitap etmiyorum bizim küçük efendiye bak hele adama bide nasihat falan ayakları ne iş??  :D :D  :D şaka yapıyorum alınma hee :) adamımsın hemşo seviyorum seni  :sevgi:
istersen alınma erdem abi ya cümlenin başını okuyunca ilerki kelimelerde sövecen zannetim  ;D

Çevrimdışı erdemözkan

• Profili Görüntüle
burak  sen de olmasan ticari bölümü ölü evi gibi sen çok yaşa emi :) :)
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2010, 01:11:55 Gönderen: erdemözkan »

Çevrimdışı burak_37

• Profili Görüntüle
sağol sende erdem abi  ;) ;D :)

Çevrimdışı Karasuzu

• Profili Görüntüle
Bu 2004 ve sonrakilerindede var. TP trafik anonsu butonu açık olduğu müddetçe etkin kalır.

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve çok mutluyum. Aslında bu radyo frekansı üzerinden anons tünelin özelliği bence..:))
 Bizim araçlarımız zaten üstün araçlar.Radyo program akışlarınıda radyomuzun ekranından görebiliyoruz.Ama her tünelde aynı anonsu duyamıyoruz.
Sahip Olduğunuz Kudret Damarlarınızdaki Asil Kanda Mevcuttur...
                            Mustafa Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı burak_37

• Profili Görüntüle
genellikle bu bolu  tünellerinde gerçekleşiyor :D

Çevrimdışı taner

• Profili Görüntüle
Dörtlü ikazlar yanarken sinyal kolunu kulanınca( sağa veya sola )doğru çevirince dörtlü ikazlar devreden çıkıp çevrdiğiniz yönün sinyali yanıyor.

Çevrimdışı erdemözkan

• Profili Görüntüle
Bir de bizim arabada ani fren yapınca dörtlüleri yakıyor kısa bi süre. Daha yeni farkettim... :)
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2010, 23:43:36 Gönderen: erdemözkan »

Çevrimdışı fatih2193

• Profili Görüntüle
Dörtlü ikazlar yanarken sinyal kolunu kulanınca( sağa veya sola )doğru çevirince dörtlü ikazlar devreden çıkıp çevrdiğiniz yönün sinyali yanıyor.
Bu özellik her arbada yok çok seviyorum bunu!
Bir de bizim arabada ani fren yapınca dörtlüleri yakıyor kısa bi süre. Daha yeni farkettim... :)
Bu daha çok hoşuma gitti babam yolda gidince şiddetli bi fren yaptığında dörtlüleri kendi eliyle yakıyor arkadaki anlasın diye ama öyle köklüyecek kadar ani fren yapmadık!
T5 forever

Çevrimdışı taner

• Profili Görüntüle

Caddy'de çok fena şekilde fren yapınca aynı durumu yaşamıştım

Çevrimdışı burak_37

• Profili Görüntüle
hadi ya gerçeten mi erdem abi ya.bunu bilmiyodum iyide biz bayap bi ni fre yaptk olmadı yanı yanmadı dörtlüller  :(
galiba bozuldu  :)

Çevrimdışı kurt

• Profili Görüntüle

Bu özellik her arbada yok çok seviyorum bunu!

1980 model kadette var bu ozellık