Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: t5 transporter hakkında her şey.(sizin bilidiği başkalarının bilmediği)  (Okunma sayısı 82644 defa)

merhaba   ben sitenize yenı kayıtoldum arkadaşlar

merhaba   ben sitenize yenı kayıtoldum arkadaşlar
Hoş geldiniz iyi forumlar.. :)
http://img237.imageshack.us/img237/4259/signature0p.png
♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
evet hoşgeldiniz

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
arkadaşlar ben siteye yeni katıldım 2005 porter bu araçda yol bilgisayarı ve ya yakıt tüketimi ile ilgili bilsisayar varmı

Hoşgeldin,Yol bilgisayarı 2007 modelden sonra ve termal T5 ile birlikte sunuldu.

bir tanede benden.
Aracı içeriden kilitlediğinizde (sadece şoför kapısı için )kolu 2 kere sonuna kadar çektiğinizde kapı açılıyor
Zaten kardeş benim dediğime çok yakın bir olay.Arabadan inin dışarı çıkıp 2 kez kilitlemeye basın içereki kapı kolunu 2 kez çkeince açılıyor.
T5 forever

Arabananı tüm kapıları kilitliyken bir defa kapatma düğmesine basıyorsun sadece bagaj kapısı açılıyor.

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
gerçektenmi ? wow bu süpermiş

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
Arabananı tüm kapıları kilitliyken bir defa kapatma düğmesine basıyorsun sadece bagaj kapısı açılıyor.
???
Hemşerim pek sanmıyorum.
Bagaj kapısının kumanda üzerinden tek açılması için bagaja ait kumanda düğmesinin olması lazım.
Vw caddy de böyledir bagaj için kumanda üzerinde ayrıca buton vardır. ;)

valla bende oluyor hemşerim isterseniz deneyin.

her iddiasına varım o özellik var :bekleriz: senin arabanda yoksa o benim srunum değil ;)
Arabanın yanına kadar gittikten sonra kapıları açıp havalandırıırım.İşki caddyler gibi uzaktan olsun.

1-Yağmurda fren desteği
Bu sistem, yağmur esnasında fren güvenliğine katkıda bulunur. Disklerin üzerinde oluşan su tabakasının silinmesi için fren balataları sürücü farketmeden her beş dakikada bir kez disklere dayanır. “Yağmurda fren desteği” ön sileceklerin çalıştırılmasıyla birlikte devreye girer.
2-Yokuş yukarı kalkış yardımından erken çıkmak için geri vitese takıldığında daha erken çıkıyor

merhaba ben de foruma yeni katıldım 2005 model 86 ps camlıvanım var 1 sene oldu alalı aracımdan çok memnunum beygir gücü az olmasından dolayı bazen sıkıntı yaşıyorum ama bana yetiyor.aracı aldığımdan beri inceden inceye bir volant sesi geliyor ama şimdilik bi zararı yok bana km 51.000 de daha ama daha önceki sürücünün kullanım hatası diye düşünüyorum.bu konuda bilgisini paylaşan olursa sevinirim.

merhaba ben de foruma yeni katıldım 2005 model 86 ps camlıvanım var 1 sene oldu alalı aracımdan çok memnunum beygir gücü az olmasından dolayı bazen sıkıntı yaşıyorum ama bana yetiyor.aracı aldığımdan beri inceden inceye bir volant sesi geliyor ama şimdilik bi zararı yok bana km 51.000 de daha ama daha önceki sürücünün kullanım hatası diye düşünüyorum.bu konuda bilgisini paylaşan olursa sevinirim.

benim aracım 2008 model daha önce sesi aldım.Ama 3500 km de ısrarlı olunca servis volantı değişti.Ayrıca debriyaj bakı bilyasından ses geliyor,servise bugünde bakıma gittiğmde söyledim,onlar normal diyorlar.Eski kuş serisi araçlar gibi ayağını debriyajdan kaldırınca bilya sesi geliyor.
Başka ustalardan volanttan değil arızanın debriyaj çatalında bulunan plastik burctan kaynaklandığını söylüyorlar
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2009, 00:37:56 Gönderen: taner »

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
Bence debriyaj ve setinin sorunlarının çoğunluğu kullanıcıya bağlı.Sıkışık trafikte tampon tampona gidersek bu olur. :(