Gönderen Konu: Yokohama mı Michelin mi?  (Okunma sayısı 23554 defa)

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
Ynt: Yokohama mı Michelin mi?
« Yanıtla #28 : 05 Kasım 2008, 21:10:47 »
bizde sirket aracı doblo kullanıyoruz beyaz esya servisi oldugumuz için bizde halil kardesimizn dedigi gibi bizde günde 350 km yakın yol yapıyoruz biz ilk yokohoma aldık  lastikcimizin tavsiyesi uzerine yol tutus olarak acıkcası hosuma gitmemişti sonra kumho solos marka lastik aldık oda aynı sekilde idi şimdi ise 3 gün önce mishelin energy serve taktık vala kendi aracımdada aynı lastikleri kullanıodum onun için bana göre mislen lastik ustası mesela yola tırrr tırrr yapan gıcık seyler oluo onda lastigin sesi resmen aracın içine geliodu msilenle öle bir pronlem yok

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 07 Kasım 2008, 09:53:38 »
yokohama nın hangı modelı idi acaba kullandıgın,bız ac01 den bahsedıyoruz...hepsını alt ve ust grupları var memnunıyetsızlıgın o yuzden olabılır...

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
« Yanıtla #30 : 07 Kasım 2008, 15:46:32 »
Michelin "ilerlemenin en iyi yolu"  :p

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 07 Kasım 2008, 20:13:04 »
cemline kardesim dogru sölüyosun belki bizim aldıgımız model en kıytırık modelide olabilir okadar dikkat etmemiştim acıkcası

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 08 Kasım 2008, 00:29:00 »
Tercih meselesidir.Araci hangi kosullarda nasil kullandiginizla alakali bir durumdur.Lastik ureticileri bildiginiz uzere urettigi lastikleri performans-konfor-dayaniklilik-ekonomiklik gibi siniflandirmada kullanicinin beklentilerine sunmustur.Ayni ebatlarda Michelin in 150 liraya da lastigi var 400 liraya da lastigi var.Bu sizin lastikten beklentinize ve maddi imkanlariniza uygunlugu ile alakali bir durumdur.Genel anlamda su lastik firmasi en iyisidir diye bir yorum yapmak bana gore yanlistir.
Saygilar.