Gönderen Konu: Acil YARDIM  (Okunma sayısı 3586 defa)

Çevrimdışı 35umt

•  
    • Profili Görüntüle
Acil YARDIM
« : 12 Haziran 2011, 10:11:49 »
Öncelikler herkeze selamlar;

Aranıza yeni katılıyorum. İzmir'den yazıyorum.

Yaklaşık 5 hafta önce yogun uğraşlar sonucunda, '' caddy combi 1.6 TDI 102 HP COMFORTLİNE DSG Toffee Brown (Kahverengi) Metalik '' marka/model araç satın aldım. Aracı aradıgım onlarca bayi arasından Malatya'daki bayi de bulabildim.
Aracı henüz teslim almadım, suan İstanbul açıklarında gemide euronun düşmesi beklendiği için gümrüğe sokmuyorlar.

Daha önce yazılmış olabilir, (hoşgörün)

Aracıma navigasyon taktırmak istiyorum.

Karşıma iki model çıktı. Birisi vw orjinali olan RNS 510 modeli (10700 TL istedi servis), diğeri ise ZENEC NC2010 (3500 TL istedi sevis), bunlara kamera, park sensörü ve montaj dahil.

RNS 510 internet de 2500-3000 TL arasına satılıyor. Farklı kişi ve aksesuarcılar tarafından. Aradım bir kaçını orjinal diyorlar tabi ki de,
anlamadıgım servisi dörtde bir fiyatına nasıl orjiinal olur?

Ayrıca Alsancak-İzmir VOSMER'e gittim dün, aracı gelınce oradan teslim alıcam, oradaki sefleri RNS 510'un sadece fabrikada takılıp kodlanabileceğini, sonradan takılamayacagını, aracın beyni ile senkron sorunu yaşayabileceğini belirtti. Bunun yerine ZENEC marka navigasyonu önerdi,

Açıkcası ben de o kadar para ödeyeceğim aracıma farklı marka bir ürün taktırmak istemiyorum. RNS 510'u ben temin edersem takar mısınız? başka bir servise 500-600 tl işcilikle takarız dediler. Servisler arasında da birlik yok.

Arada kaldım açıkcası,

Değerli tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim...

« Son Düzenleme: 13 Haziran 2011, 22:04:31 Gönderen: 35umt »

Çevrimdışı firebir30

• Profili Görüntüle
Ynt: Acil YARDIM
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2011, 13:35:57 »
rns 510 orjinaldir. onu dışardan al. kodlamasını bi şekilde halladersin. antalyada olaydın takıverirdik ...