Gönderen Konu: T5 aldığıma pişmanım almadan okuyun  (Okunma sayısı 66826 defa)

Çevrimdışı kuralaybil

• Profili Görüntüle
T5 aldığıma pişmanım almadan okuyun
« : 30 Temmuz 2008, 23:23:20 »
Ben aracıma az binen 4 yılda 40 000km yol yapan biriyim.Uyduruk marka önceki Minibüsümde 160 000km Devirdaim (Su Pompası) arıza yaptığı için o aracı sattım sizin T5 'inizi aldım ama sıkıntılarım hiç bitmedi.40 000km de bununda SU POMPASI ARIZALANMIŞ VE DEĞİŞTİ(40 000 KM Trigger Kayışı ve ekipmanlarıda 4 yıl oldugu için değişti)En ilginci 40 000Km de Volan arızalı diyor servisiniz ben bir Motor öğretmeni olarak bu kadar az km de volanın arızalanacagını kabullenemiyorum.Diğer size göre kalitesiz firmaların  40 000 Km hangisinin SU POMPASI yada VOLANT ı değişmiş KALİTE ANLAYIŞINIZ BU İSE PES DOĞRUSU ARACINIZDAN VE HİZMETİNİZDEN SOĞUDUM İKNA EDİCİ BİR AÇIKLMANIZ YOK >:(
  Arkadaşların dikkatine ben bu aracı sıfırını aldım,Ve en az 30 T5 yetkilisine mail attım ses yokkk........Bu yazdıklarımın daha fazlasını belirttim maillerimde......
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2008, 00:06:22 Gönderen: kuralaybil »

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
Ynt: T5 aldığıma pişmanım almadan okuyun
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2008, 23:40:49 »
Sanırım bu mesajı Doğuş grubuna göndermen gerekiyordu.
Bence ara volkswagen'i aynen bunları söyle.
4 senede triger mi değişir ya.
Ben de 50000'de değiştirdim ama 7 yıl olmuştu arabayı alalı.
Aynı serviste yapıldıysa bu uygulamalar şikayetçi olun bence.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #2 : 30 Temmuz 2008, 23:41:39 »
İşçilerimizin hatalı üretimidir kusura bakma. Maaşlarından keseriz...
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı erdem2179

• erdem2179
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk3 gti
« Yanıtla #3 : 30 Temmuz 2008, 23:47:23 »
sen bitik araba aldıysan suç vw değil senin arkadaşım ve ayrıca motor öğretmeniyim diyorsun su pompası için arabasını değiştireni yeni duydum sen o  uyduruk marka minibüsünden 1 tane daha al ve sorunsuzca bin...
Mk3 gti

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #4 : 30 Temmuz 2008, 23:48:04 »
Patron yeter ama kese kese maaş kalmadı.Tamam arkadaşım sen herhangi bir vw servisine git bizim gönderdiğimizi söyle halletsinler :D

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 30 Temmuz 2008, 23:56:02 »
Ben aracıma az binen 4 yılda 40 000km yol yapan biriyim.Uyduruk marka önceki Minibüsümde 160 000km Devirdaim (Su Pompası) arıza yaptığı için o aracı sattım sizin T5 'inizi aldım ama sıkıntılarım hiç bitmedi.40 000km de bununda SU POMPASI ARIZALANMIŞ VE DEĞİŞTİ(40 000 KM Trigger Kayışı ve ekipmanlarıda 4 yıl oldugu için değişti)En ilginci 40 000Km de Volan arızalı diyor servisiniz ben bir Motor öğretmeni olarak bu kadar az km de volanın arızalanacagını kabullenemiyorum.Diğer size göre kalitesiz firmaların  40 000 Km hangisinin SU POMPASI yada VOLANT ı değişmiş KALİTE ANLAYIŞINIZ BU İSE PES DOĞRUSU ARACINIZDAN VE HİZMETİNİZDEN SOĞUDUM İKNA EDİCİ BİR AÇIKLMANIZ YOK >:(

hocam ben şirket ceo suyum nizam passat sorunun kaynagını bulduk aracın seri numarısına göre üreten işçiler koray golf ıv,osman GTI ve abdullah greenpolo  işten kavulmuştur...

alkollümüsün nesin hocam burası forum sitesi ?????
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı kuralaybil

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 31 Temmuz 2008, 00:21:35 »
sen bitik araba aldıysan suç vw değil senin arkadaşım ve ayrıca motor öğretmeniyim diyorsun su pompası için arabasını değiştireni yeni duydum sen o  uyduruk marka minibüsünden 1 tane daha al ve sorunsuzca bin...
Kardeş ben bunun sıfırnı aldım kaliteli diyee ama her yıl beklemediğim masraflar çıkardı benden başkasıda kullanmadı debriyaj balatsı fren balatası falan sağlamm.. sen anlamadınnn galiba....

Çevrimdışı erdem2179

• erdem2179
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk3 gti
« Yanıtla #7 : 31 Temmuz 2008, 00:24:56 »
iyi hadi onlara bişiy olmamış :) öğretmensin ya ondandır bence
Mk3 gti

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 31 Temmuz 2008, 02:13:06 »
2006 model vardı bizde 1,5 yılda 105bin km yaptı ve bakımından başka hiç servise gitmedi...
1997 model Golf 3 GTI kullanıyorum,2000 motorluk rakiplerime oranla çok daha az yakıt tüketiyorum (şehir dışı 210-220,şehir içi 270-300 arası) ve son 1,5 yılda 25000 km yol yaptım sadece sağ cam arızası ve 2 dfa 10.000 bakımı için gittim servise... Neredeyse bütün arkadaşlarım Opel fanatiği ama yarısı benim arabamın temizliğine duruşuna hasta.Opel servisinin söyediği sözü aynen aktarıyorum "Biz Opel'ciyiz ama kabul etmek lazım VW her zaman bizden bir iki adım önde olmuştur.Adamlar sorunsuz,konforlu binilecek arabalar yapıyor..." Konu hakkında başka yorum yapmıyacağım!

Çevrimdışı TrigG3R

• Yetişemezsen el salla
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 01 Ağustos 2008, 23:26:53 »
valla ben 2008 transporter 1.9 105 ps aldım kısa şase araçın çekişinden yol tutuşundan az yakışından aşırı derece memnunum ama arabayı alalı 5 6 ayı geçti hala koltuk ayarını tam yapamadım hep rahatsız oluyorum ve arabadaki en rahat yer şöför koltugu ona ve ben ondan bile rahatsızım arkada ve sağ tarafta hiç gidemiyorum kazık gibi ve çok koltukları ayrıca bügün servise gittim 20000 bakımı için 328 YTl para verdim ve bence aşırı derece yüksek bir fiyat bence vw ticaride başarısız tmm güçlü kaslı araç ama rahatlık yok herşeyi pahalı 1 saat arabayı sürsem belim bacaklarım ağrıyo resmen sandalyede oturuyorum ama önceki arabam golf 4 idi arabay bindiğimde dinleiyodum süperdi ama transporter sıfır onun yanında
Tr!gG3R

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 01 Ağustos 2008, 23:36:28 »
valla ben 2008 transporter 1.9 105 ps aldım kısa şase araçın çekişinden yol tutuşundan az yakışından aşırı derece memnunum ama arabayı alalı 5 6 ayı geçti hala koltuk ayarını tam yapamadım hep rahatsız oluyorum ve arabadaki en rahat yer şöför koltugu ona ve ben ondan bile rahatsızım arkada ve sağ tarafta hiç gidemiyorum kazık gibi ve çok koltukları ayrıca bügün servise gittim 20000 bakımı için 328 YTl para verdim ve bence aşırı derece yüksek bir fiyat bence vw ticaride başarısız tmm güçlü kaslı araç ama rahatlık yok herşeyi pahalı 1 saat arabayı sürsem belim bacaklarım ağrıyo resmen sandalyede oturuyorum ama önceki arabam golf 4 idi arabay bindiğimde dinleiyodum süperdi ama transporter sıfır onun yanında

Muhtemelen ourma pozisyonunu yakalayamamışsınızdır.Babam Ankara'dan öğle yola çıkyordu hiç kendini yormadan 12 saatte flan ağır ağır  Gaziantep'e gidiyordu. Şimdi benim Golf 3le Mersin'e gidiyor Transporter'ımda Transporter'ım diyor.Çok pişman sattığına yana yana  caravelle bakıyo ...:)

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 01 Ağustos 2008, 23:50:14 »
arkadaslar bide lütfen ticarilerle normal binek aracları kıyaslamayalım ama ben sunu söleyim hayatımda bike ztransporter kullandım 2,5 motor 174 bygr miydi neydi tam hatırlamıorum bi abimizin aracı 6  vites kurtköyden  beykoza kadar kullandım süper bi arac bana göre 5 viteste saten ucuo 6 ya atmaya fırsat bulamıosun bide bana göre konforlu bi arac t5 ler t4 ler fln

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
« Yanıtla #12 : 02 Ağustos 2008, 08:20:51 »
Muhtemelen ourma pozisyonunu yakalayamamışsınızdır.Babam Ankara'dan öğle yola çıkyordu hiç kendini yormadan 12 saatte flan ağır ağır  Gaziantep'e gidiyordu. Şimdi benim Golf 3le Mersin'e gidiyor Transporter'ımda Transporter'ım diyor.Çok pişman sattığına yana yana  caravelle bakıyo ...:)

Benim gibi titiz birisi T5 ten rahatsız olsaydı T5 in adını bile anmazdı.
T5 in tek rahatsız edici yanı süspansiyon sisteminin ve kasa bulurmasının stabilize yola uygun olmamasıdır.

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 08 Ağustos 2008, 18:27:57 »
evet. arka koltuklar stabilize yolda biraz sallasada yenede iyi araç.ama kuralaybil abi senin yaşadığın sorunları biz hiç yaşamadık allaha şükür.