Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: arkadaşlar sinyal lambalarını....  (Okunma sayısı 13047 defa)

Ynt: arkadaşlar sinyal lambalarını....
« Yanıtla #14 : 07 Ekim 2009, 01:40:02 »
arkadaşlar caddy niz varsa aman elektirik aksamı ile oynamayın ben çok uğraştım ama sorunları bitmiyor arkalara çift park yaptım durmadan ampul patlatıyor sonra eski haline getirdik ama şimdi de fren müşürü arıza gösteriyor belkide bu durumdan bozuldu. göstergeyi söktüm temizlemek amaçlı taktım yine arıza verdi hadi gittim servise bişiler yaptılar fln hep arıza veriyor kurcalayınca yani bilginize. sis  farları takalım dedik yine arıza verdi yine soluğu serviste aldık  ::)

« Yanıtla #15 : 07 Ekim 2009, 10:21:13 »
ayrıca caddylerde ön parklara led ampül baglayınca led ampül düşük watt çektıgı için lamba patlak uyarı ışıgı yanıyor

Çevrimdışı YASİN-GHOST

• I LOVE YOU GERMANY STYLE
« Yanıtla #16 : 07 Ekim 2009, 11:58:41 »
mikail kardeşim benim arabam transporter t4.çamurluğunda sinyal fln yok.normal sinyaller var.ama seninkinde olabilir.dedğin gibi parklarla yanar ve sinyal görevinide görür.ama elektrik aksamına bi zarar verirmi onu sordum :)normalde dediğin gibi yapan çok var.ama hiç sormadım bi zararı varmı diye:)
HERKES HAKETTİĞİNİ YAŞAR . . .

« Yanıtla #17 : 07 Ekim 2009, 22:43:04 »
sagol abi ben heralde bişeyleri yanlış anladım:))

Çevrimdışı YASİN-GHOST

• I LOVE YOU GERMANY STYLE
« Yanıtla #18 : 08 Ekim 2009, 20:59:05 »
ö.deil kardeşimde bende led taksammı diye düşünüyorum?aydınlatması nasılki ???
HERKES HAKETTİĞİNİ YAŞAR . . .

« Yanıtla #19 : 08 Ekim 2009, 21:31:22 »
aydınlatmadam ziyade farkedilebilirligi yüksek derecede olur ama pek aydınlatma olcagını sanmıyorum