Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: merhaba arkadaşlar.  (Okunma sayısı 2329 defa)

merhaba arkadaşlar.
« : 23 Ocak 2010, 23:42:54 »
aranıza hatay/antakyadan katılıyorum. Yaklaşık bir hafta önce 2005 model transporter t5 aldık. araç 2.5 130 hp lik. Malum ben kendimi bildim bileli mercedes kullanıcısıyım ve mercedesi en ince ayrıntısına kadar bilirim, mercedes markasının konforu ve kalitesinin yanında bütün ayrıntılarını da bilmem bana rahatlık sağlıyor. VW de de konfor sağlamlık ve diğer noktalar hakkında aynı şeyi düşünüyorum. ama araca yabanci hissediyorum kendimi. Benitransporter hakkında bilgilendirirseniz bu konuda sevinirim. Teşekkürler
Www.HatayTuningClub.Com

Ynt: merhaba arkadaşlar.
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2010, 11:18:19 »
T5 2.5 tdı motor biraz şansa kalmış motordur. En büyük sorunu turbo sorunudur umarım turbo sorunu ile karşılaşmazsınız. Bunun dışında çok iyi bir araçtır. Mercedes'de bulacağınız özelliklerin tümünü bulabilirsiniz. ABS,ASR,BAS,ESP,HILL HOLDER, vs gibi tüm özellikler vardır. Ayrıca termal paketlileri de vardır. Yani koltuk ısıtma,cam buharını alma,araç içini ısıtma gibi. VW de dikkat edeceğiniz bakımlarını zamanında yaptırmak. Filtreleri orjinalleri ile değiştirmek. Orjinal filtreler MAHLER markadır. Bunun dışında yabancılık çekeceğiniz birşey yok hayırlı olsun.