Gönderen Konu: t4 eskitip gösterge panali değişimi  (Okunma sayısı 11475 defa)

Çevrimdışı asiizmirli

• Profili Görüntüle
t4 eskitip gösterge panali değişimi
« : 02 Ocak 2017, 02:12:11 »
merhaba arkadaşlar herkesin bildiği gibi t4 hastalarının olmazsa olması mor kadran benim 98 model t4 aracımda yeşil kadran var ve bende neden benim aracımın gösterge paneli mor

olmasın diye uzunca bir araştırma yaptım ve sonunda aracımın gösterge panelini mor kadran yaptık bu çalışmalarda birçok site araştırdık sayfamızdan adem üçüncü ile bu konu üstünde

yoğunlaştık ancak yolun sonunda hep bir engele takıldık en sonunda izmirde çok sevdiğim kardeşim oktayla buluştuk ve oktay'la bu konu hakkında konuştuk oktayın daha önceden

kendi aracı olan t4de bu uygulamayaptığını biliyordum ve oktaydan bu konu hakkında yardım istedim ve beni kırmadan ve benden fazla vakit ayırarak bu konuya yoğunlaştı dün

itibariyle saatimizin montajınıda tamladık montajda eksik kaldığımız noktalarda izmir 3. sanayide bulunan eser oto elektiriğin ortaklarından zeki usta ile buluşup projemizi tamamladık

bu konuda benden değerli vakitlerini esirgemeyen dostlarıma ne kadar teşekkür etsem azdır bu proje ile ilgili izmir ve çevre illerden gelecek yardım isteklerine her türlü cevap

verebilecek potansiyaldeyiz artık ve bu proje benim aracımda da olsun diyen arkadaşlarımıza yardıma yardıma hazırız peki bu işin maliyeti nedir diye soracak olur sanız net bir fiyat

yok tamamen kullanacak parçaların tedariği ile ilgi bir artış ve düşüş olabilir fiyatta oda o kişinin şansına kalmış bir şeydir peki hocam sen ne kadar harcadın derseniz 1600 tl gibi bir

harcama ile bu projeyi tamamladık ilerleyen dönemlerde bu projeyi geliştirip aracımıza cam suyu ikaz lambası balata ikaz lambası emniyet kemeri ikaz lambası sis ikaz lambası ve bir çok yenilik ekliyeceğiz

arkadaşlar motaj tamam montaj videosu aşşağıdaki link dedir iyi forumlar

https://www.youtube.com/watch?v=m5fZYWJhSrI