Gönderen Konu: T4 Direksiyon Pompası Bulabilirmiyiz ??  (Okunma sayısı 14293 defa)

Çevrimdışı oOo ARDA oOo

• Profili Görüntüle
T4 Direksiyon Pompası Bulabilirmiyiz ??
« : 03 Mart 2014, 14:30:10 »
Selamın Aleyküm Şimdi Benim Büyük Bir Sorunum Var .. Aracımızın Direksiyon Pompası Arızalandı Atf 3 gün dayanmıyor Kaçırıyor .. Biz Emaneten Bi Direksiyon pompası Aldık (Yan Sanayi) Direksiyon Olduğu Yerde Zor Dönüyor Vs Vs Saçma Sapan Birsürü Sıkıntımız var orjinalleri Ne Kadardır Bulabilirmiyiz Çıkması Varmıdır ? Tanıdık Bildik Birinde ? Uzun Zamandır Foruma Giremiyordum bu Arada Yeni Katılan Arkadaşlar Hoş geldiniz :)
Gemi Karaya Vurmuşsa Eğer Deniz Son Sözünü Söylemiştir..

ARDA BÜYÜKTEPE 98'2.4 Camlı van

Çevrimdışı asiizmirli

• Profili Görüntüle
Ynt: T4 Direksiyon Pompası Bulabilirmiyiz ??
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2014, 21:38:22 »
slm arda izmir alman otoyu ara kesin vardır onda sıkı pazarlık yap nakite hayır diyemez

Çevrimdışı satarili

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 16 Mayıs 2014, 15:30:20 »
istanbulda bu işi yapan şahsin telefonunu vereyim ben ona tamir ettirdim. 0212 2765373  2 yıl da garanti veriyor. 150 tly yapmıştı 2 yıl önce....

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #3 : 16 Mayıs 2014, 16:20:04 »
Selamın Aleyküm Şimdi Benim Büyük Bir Sorunum Var .. Aracımızın Direksiyon Pompası Arızalandı Atf 3 gün dayanmıyor Kaçırıyor .. Biz Emaneten Bi Direksiyon pompası Aldık (Yan Sanayi) Direksiyon Olduğu Yerde Zor Dönüyor Vs Vs Saçma Sapan Birsürü Sıkıntımız var orjinalleri Ne Kadardır Bulabilirmiyiz Çıkması Varmıdır ? Tanıdık Bildik Birinde ? Uzun Zamandır Foruma Giremiyordum bu Arada Yeni Katılan Arkadaşlar Hoş geldiniz :)
  :'(
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2014, 16:20:18 Gönderen: rene »