Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: t2 almayı düşünüyorum bilgisi olanlardan yardım bekliyorum  (Okunma sayısı 4356 defa)

arkadaşlar t2 almayı düşünüyorum kullananlar bilgisi olanlar önerisi ve şikayeti bulununlar yardım ederse sevinirim resim yukledim resimde ki gibi yapmayı planlıyorum yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum ;)

Ynt: t2 almayı düşünüyorum bilgisi olanlardan yardım bekliyorum
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2010, 15:21:39 »

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2010, 15:29:18 »
kaporta parçasını bulduktan sonra kolay ama tr zor gözüküyor sanırım örnek aldıgın araç ingiltereden yani vw nin deposu gibi bir yer motor işi kolay parcası ama zor kaportadan
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2010, 16:30:51 »
aslında 2 tane kaporta ve motoru yeni rektefiye edilmiş araç buldum yürüyen aksamıyla uğraşacam daha çok bide araç hakkında pek bilgim yok yani motoru sağlam mı sorun çok çıkarırmı filan :-\

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2010, 16:36:03 »
onunla ugrasmak keyif isteyen bir iş

usta konusunda

bostancı sanayi de hasip usta
kartal sanayide sehit usta

bu iki ustada vw bütün manuel modellerini tamir edecek bilgi birikim var onları bulursan yardımcı olurlar

Yunus EMRE

« Yanıtla #5 : 06 Aralık 2010, 16:40:46 »
malesef mersindeyim adanada buldum bi tane usta artık alırsam mersin adana yapıp dururum bilgi için çok sağol

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #6 : 06 Aralık 2010, 16:50:40 »
malesef mersindeyim adanada buldum bi tane usta artık alırsam mersin adana yapıp dururum bilgi için çok sağol

ustanla mesafen kısa olsun ve ona parçaları bırakma ihyatıyacına göre ver yoksa papaz olursun para konusundada paranın hepsini verme

Yunus EMRE