Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: T 5 ModeLLerde sis Orjinal sis farlar [Aksesuar]  (Okunma sayısı 11152 defa)

T 5 ModeLLerde sis Orjinal sis farlar [Aksesuar]
« : 08 Temmuz 2010, 23:27:55 »
Degerli dostlar Cıty van model aracıma orjinal sis farı actırmak istiyorm [2008/T-5] . Yetkili servis bu uygulama için hangi aralıkta fiyat talep etmektedir ?? Yakında servise gidecek olanlardan veya önceden sormuş olanlardan istirham ediyorum, uygun bilgileriniz için şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
Ynt: T 5 ModeLLerde sis Orjinal sis farlar [Aksesuar]
« Yanıtla #1 : 09 Temmuz 2010, 08:11:16 »
Konu ile ilgili linkler
El becerin varsa orjinal kapağı del.Sisleri orjinal piyasadan al ve oto elektirikçiye röle ile tesissat bağlattır.

Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu... page 119

Kendi kendimize yapabileceklerimiz page 11

Kendi kendimize yapabileceklerimiz page 4

« Yanıtla #2 : 09 Temmuz 2010, 09:06:52 »
bendeki 2006 t5 var serviste 1.500 verdim
haram olsunki
sisten bi kablo geliyo direksiyon altından sac deliniyo ve anahtara geliyo anahtarın orda bi sigortaya bağlanıp ordan anahtara bağlanıyo
bence  wow un dediği en mantıklısı taş çatlasa 500tl ye çıkarsın el becerin warsa kendin bile yaparsın
tekrar haram olsun

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #3 : 09 Temmuz 2010, 10:17:10 »
bendeki 2006 t5 var serviste 1.500 verdim
haram olsunki
sisten bi kablo geliyo direksiyon altından sac deliniyo ve anahtara geliyo anahtarın orda bi sigortaya bağlanıp ordan anahtara bağlanıyo
bence  wow un dediği en mantıklısı taş çatlasa 500tl ye çıkarsın el becerin warsa kendin bile yaparsın
tekrar haram olsun

sen servise gittin fiyat söylediler sende olur dedin yapın masrafı bile bile o parayı verdin, insanlar o paralarla ailesini çoçugunu, hatta arabasına harcıyor senin haram olsun dediğin para onlarada haram  oldu düşünmeden yazı yazmayın koskoca adamsınız bunları yazıyorsunuz buraya siz, kimse 1500 tl verip sis lambası taktır demedi yazdıklarınıza dikkat edin...

misal senin araba 25 bin tl sen gittin arabadan anlamayan gariban birine 35 tl sattın övdün malını adam bir kaç ay sonra o arabanın o kadar etmeyecegini ögrense o parayı haram etse sana bunu bir böyle düşün ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #4 : 09 Temmuz 2010, 12:19:44 »
500 bile çok dün passata 70 tl ye sis tesisatı çektirdim orjinal tuşuna bağladılar  sisleride alsan çıkma filen 100 lira ki aksesuarcılardan al 20 lira toplam 100 liraya sis taktırmış olursun altı üstü bir tane kablo çekicek araya role ve sigorta koyucak yani ne 500 ü ne 1.500 ü adama ister ama gerisi size kalmış yani o prayı gözter çıkarıyorsanız taktırın serviste taksan ne farkı olcak bukadar servise odaklanmayın bu tarz basit şeyler için ondan sonra paranıza yazık olur moralmanda çökersiniz gidin o aradaki parayı ailenizde yiğin hiç değilse kendinize harcamış olursunuz boşu boşuna haram etmeyin size sormadan servis zaten öyle bir işi yapmaz :saygılar
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2010, 12:28:37 Gönderen: car wolf »
My Cars Audi & Vw Germany Style

« Yanıtla #5 : 09 Temmuz 2010, 22:38:17 »
500 bile çok dün passata 70 tl ye sis tesisatı çektirdim orjinal tuşuna bağladılar  sisleride alsan çıkma filen 100 lira ki aksesuarcılardan al 20 lira toplam 100 liraya sis taktırmış olursun altı üstü bir tane kablo çekicek araya role ve sigorta koyucak yani ne 500 ü ne 1.500 ü adama ister ama gerisi size kalmış yani o prayı gözter çıkarıyorsanız taktırın serviste taksan ne farkı olcak bukadar servise odaklanmayın bu tarz basit şeyler için ondan sonra paranıza yazık olur moralmanda çökersiniz gidin o aradaki parayı ailenizde yiğin hiç değilse kendinize harcamış olursunuz boşu boşuna haram etmeyin size sormadan servis zaten öyle bir işi yapmaz :saygılar
500lıraya t4e sıfırdan tesıat cekıp scanıa xenon sıs takıyolar arkadasalar abartılı rakamlara kanmayın

« Yanıtla #6 : 09 Temmuz 2010, 22:54:43 »
500lıraya t4e sıfırdan tesıat cekıp scanıa xenon sıs takıyolar arkadasalar abartılı rakamlara kanmayın
150 tl xenon olsa hadi 50 ye sis farı al o da en kralı aksesuarcıda  tesisatı da 50-80 arası değişiryor bağlıyorlar  500 bile çok para hep ilerde satarken o parayı çıkara bilcekmisiniz ? onu geçtim zaten cezası var gereksiz yere takarsan 65 tl galiba birde o var genede siz bilirsiiz o paralara yazık mazot at arabaya gez daha iyi yada git o parayı kendin için harca eğlen

« Yanıtla #7 : 09 Temmuz 2010, 23:06:01 »
sen servise gittin fiyat söylediler sende olur dedin yapın masrafı bile bile o parayı verdin, insanlar o paralarla ailesini çoçugunu, hatta arabasına harcıyor senin haram olsun dediğin para onlarada haram  oldu düşünmeden yazı yazmayın koskoca adamsınız bunları yazıyorsunuz buraya siz, kimse 1500 tl verip sis lambası taktır demedi yazdıklarınıza dikkat edin...

misal senin araba 25 bin tl sen gittin arabadan anlamayan gariban birine 35 tl sattın övdün malını adam bir kaç ay sonra o arabanın o kadar etmeyecegini ögrense o parayı haram etse sana bunu bir böyle düşün ?

seninde arabanın scında delik olsa sen haram etmez insanların üstünen saldırırdın biz en azından allah adamıyızki haram ediyorum
bir gün sende alın terinle bi transporter alırsan ciğerinin sızlamasının nasıl bi duygu olduğunu anlarsın
para kolay kazanılmıyo

« Yanıtla #8 : 10 Temmuz 2010, 15:18:00 »

seninde arabanın scında delik olsa sen haram etmez insanların üstünen saldırırdın biz en azından allah adamıyızki haram ediyorum
bir gün sende alın terinle bi transporter alırsan ciğerinin sızlamasının nasıl bi duygu olduğunu anlarsın
para kolay kazanılmıyo

gardaşım sen sıfır alırkenmi oldu o delik varmıydı ? eğer varsa şikayeti yapardın müşterisin hakkın var o kadar para veriyorsun ;) biz neyiz Allah adamı değilmiyiz yanlış cümle bu , tranporter da alırız caravellada alırız onuda alırız bunuda alırız ama kendi paramızdan alırız alın teri ile kimse bedavaya para kazanmıyor ki, serviste sonradan taktırdığın bir sis 1.500 tl ise ve servis bunu sana sormadan yapmıcağı için boşuna onlara kızma sen onaylamışsınki yapmışlar piyasayı araştıra bilirsin servise odaklanmayın parana yazık günah bilinçli ve biligili olsaydın o paraya yaptırmazdın ;)  :saygılar
edit : dersenki sana yazılmış bir cevap değil kurusa bakmayın ama öz abim gibi severim ;) ve konuya gelirsekte 100 taş çatlasın 150 lirayı geçmesin yapıcağınız bu sis işlemi   :tamamdir

« Yanıtla #9 : 10 Temmuz 2010, 21:14:33 »
150 tl xenon olsa hadi 50 ye sis farı al o da en kralı aksesuarcıda  tesisatı da 50-80 arası değişiryor bağlıyorlar  500 bile çok para hep ilerde satarken o parayı çıkara bilcekmisiniz ? onu geçtim zaten cezası var gereksiz yere takarsan 65 tl galiba birde o var genede siz bilirsiiz o paralara yazık mazot at arabaya gez daha iyi yada git o parayı kendin için harca eğlen

100 taş çatlasın 150 lirayı geçmesin yapıcağınız bu sis işlemi [/b]  :tamamdir

sıs farı gunduz gece sıste pusta lazım 50ye aldıgınız  goruntuden ılerı gıtmez tesısatı ıle saglam orjınal bır teskılat kuracam dersenız eyer 500lıanız cıkar sıs farı deyıp gecmeyın  sadece cercevesı 50tlı tutuyor orjınal olmıyanı bırakın ınternetten unıversal sıs farlarına dahı baksanız 200lıra sadece farlar ne cerceve ne kablı ne role ne montaj
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2010, 21:15:01 Gönderen: kurt »

« Yanıtla #10 : 11 Temmuz 2010, 14:44:21 »
orjinal sis lambaları çifti 250 lira hella marka alman al onlardan sanayide kapakları açtır tesisatı bağlat(arka sisi iptal ettim çok çirkin duruyodu bi taraf yandığı için onun yerine ön sisleri bağlattım) sana 300 liraya mal olur ben aynen dediğim gibi yaptım xD
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2010, 14:45:49 Gönderen: Akrep6153 »

« Yanıtla #11 : 11 Temmuz 2010, 14:49:53 »
ayrıca o 50 liralık kapakla birlikte satılan çakma sislerden almayın havalandırması yok bişeyi yok 2 güne çatlıyo mazallah alev alır ayrıca plastiklerin rengide tutmuyor.Yukarda dediğim işlemi yap en sağlıklısı 7-8 aydır kullanıyorum kar yağmur demeden ne çatlama var ne ısınma ;)

« Yanıtla #12 : 12 Temmuz 2010, 08:16:42 »
gardaşım sen sıfır alırkenmi oldu o delik varmıydı ? eğer varsa şikayeti yapardın müşterisin hakkın var o kadar para veriyorsun ;) biz neyiz Allah adamı değilmiyiz yanlış cümle bu , tranporter da alırız caravellada alırız onuda alırız bunuda alırız ama kendi paramızdan alırız alın teri ile kimse bedavaya para kazanmıyor ki, serviste sonradan taktırdığın bir sis 1.500 tl ise ve servis bunu sana sormadan yapmıcağı için boşuna onlara kızma sen onaylamışsınki yapmışlar piyasayı araştıra bilirsin servise odaklanmayın parana yazık günah bilinçli ve biligili olsaydın o paraya yaptırmazdın ;)  :saygılar
edit : dersenki sana yazılmış bir cevap değil kurusa bakmayın ama öz abim gibi severim ;) ve konuya gelirsekte 100 taş çatlasın 150 lirayı geçmesin yapıcağınız bu sis işlemi   :tamamdir

bana kimse sölemedi arabanızın şasisine delik açıcaz diye
neyse ben başıma gelen olayı anlattım  ve haram ettim
para benim param 
bana sorarsansanayide orjinal yedek parça satan yeler wwar git ordan parçaları topla ve kendin yap ^-^l

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #13 : 12 Temmuz 2010, 10:21:04 »

para kolay kazanılmıyo

1 : yazdıklarımı anlamamıssın
2: ben arabama elektrik işi yaptıracaksam anlamadan ustadan proje bilgisini almadan el sürdürtmem,
3: hata benim ise sormadan anlamadan sadece işimi yap dersem usta bildiğini yapar ise ben kimsenin kazandıgı parayı haram ettmem
4: bile bile kaşınırsam onu hatasını başkasına saldırarak gidermem
5 : evet belli en azından allahın adamısın biraz daha çoğaltman lazım, edep,lutüf,tekdir ögren birazda, agızdan allah yoluna çıkılmaz
6: alın teri nedir biliyorum, 25 yasındayım kendi arabam olmadı ama babamın arabasını nasıl gözüm gibi baktıgımı bu sitedekiler bilir.
7: para kolay kazanılmıyor doğru dediğin... ben hiç bir zaman arabamın üstünde olmayan bir parça için 1500 tl vermezdim hele ki yeni arabada çıkma parçası  bolken gidip 1500 tl para harcıyorsan senin parayı nasıl kazandıgın belli oluyor, bir seferde orta sınıfta ki bir tüccar veya calısan 1500 tl yi iki tane fara vermez ?

en azından allahın adamından olmayan kişiden saygılar...
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2010, 10:24:29 Gönderen: nizam »
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)