Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: park sensörü yardım  (Okunma sayısı 8265 defa)

park sensörü yardım
« : 19 Aralık 2010, 12:18:09 »
 arkadaşlar transporter aracıma park sensörü takmak istiyorum fakat arka plastik tamponu deldiğimde arkasında demir aksam var sensörlerin tam oturması için o demir aksamıda delmek gerekiyomu bu konuda bilgisi olan daha önce taktırmış arkadaşlar varsa yardımlarnızı bekliyorum saygılar...
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2010, 17:55:45 Gönderen: murcell »

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
Ynt: park ensörü yardım
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2010, 14:13:15 »
Park sensörü için plastik tamponun delinmesi yeterli olacaktır.Boyanabilen park sensörü al.Tamponları boyattığında aynı renkte olsun ayrıca normal sensör alırsan boyalı tampon üzerinde hoş durmaz.
Tamponun altındaki siyak demir darbe emicidir.Karavan için çeki demiri haricinde aksesuar takmayın.

Ynt: park ensörü yardım
« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2010, 17:51:59 »
cenmax sensör aldım zaten boyanabiliyoda sensörlerin uzunluğu yaklaşık 4 cm plastik tamponu deldim diyelim sensörü takınca arkadaki demir aksama dayanacak nasıl olacak peki onuda delmek gerekmicekmi? :-\

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
Ynt: park sensörü yardım
« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2010, 08:18:24 »
Benim bildiğim o metal delinmiyor.

0 Park sensörü montajı
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2010, 08:19:08 Gönderen: ®oyal »

« Yanıtla #4 : 21 Aralık 2010, 23:06:08 »
Benim bildiğim o metal delinmiyor.

0 Park sensörü montajı

Bende öle biliyorum yalnız orj park sensörlsüne eğilipte bakmadım nasıl diye :)
VW Daha iyisini yapana kadar bunula idare edeceğime söz veriorum..:)

« Yanıtla #5 : 22 Aralık 2010, 10:02:57 »
cenmax'ı aradım meğer tamponu sökdüğünde demir aksamın üzerinde orjinal delikler varmış oralara takılması gerekiyomuş almanların kafa çalışıyo herşeyi düşünmüşler helal olsun :)

« Yanıtla #6 : 22 Aralık 2010, 20:03:38 »
cenmax'ı aradım meğer tamponu sökdüğünde demir aksamın üzerinde orjinal delikler varmış oralara takılması gerekiyomuş almanların kafa çalışıyo herşeyi düşünmüşler helal olsun :)

Hmm..Sis farı gibi,orj sisleri aldım delik mi delecez diye baktık meğerse delikler zaten delinmiş hazır..Baktınız mı tampona var mı delik?
VW Daha iyisini yapana kadar bunula idare edeceğime söz veriorum..:)