Gönderen Konu: mersedes vito yakıt tüketimi  (Okunma sayısı 5513 defa)

Çevrimdışı bherdush

• Profili Görüntüle
mersedes vito yakıt tüketimi
« : 16 Mayıs 2012, 17:07:11 »
değerli volkswagen kullanıcıları . transportera 3 seneyi aşkındır biniyorum . değiştireyim , mersedes vito aliim dedim kendi kendime. 111 cdi lere baktım , fiyat hemen hemen aynı sayılır . 2200 motor 130 beygir , cdi motor . düz motor , torbolu diil . cdi imiş . birde arkadan itiş . aracı epeydir inceliyorum . birde ortalama yakıt tüketimine bakiim dedim . ama ne mercedes benz türkiye ( mersedesin resmi sitesi ) nede herhangi bir forumda , ortalama yakıt tüketimi yok . mersedesin resmi sayfasında bile , hayret verici olsada , ortalama yakıt tüketimi , yok .araç hakkında her türlü bilgi varken , ortalama yakıt tüketimi verilmemiş . bu bence mercedes in ayıbı . araç kaliteli olsada , eksik bilgi var . inanamadım ya , 2 saatir ortalama yakıt       tüketimini arıyorum ,  YOK YOK YOK . transportere devam . anlaşılan transportedan fazla yakıyor . sadece biri yazmış ; oda tahmini .. 10 veya 12 litre diye . mersedeste olsa , tahminim transporterın eline su dökemez. bilgi olan varsa , ve paylaşırsa sevinirim . saygılar . :tamamdir