Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Merhabalar ben geldim..  (Okunma sayısı 20278 defa)

Merhabalar ben geldim..
« : 03 Aralık 2007, 14:12:43 »
Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni geldim.
Son zamanlarda hayalini kurduğum 174hp'lik transporter'ı alamadık 130hp'lik aldık sağlık olsun
Siyah aldık uzun şase 174 2.5 ay Türkiyede yokmuş bitmiş geleceklerde en erken 2 ay içinde burada olurmuş
Ticaretle uğraştığımız için alamadık ileride artık sağlık olsun.
Sizlerden isteğim ;
5 kollu jant 174 orjinal jantları gibi
sürücü yolcu yan camları ve arka büyük cam için film
araç city van kolduklara buz mavisi deri döşeme yaptırmayı düşünüyorum
ön ve arka tamponları kendi orjinal rengine boyatmayı düşünüyorum tabi yan aynalarıda
yanlara  basmalık almayı düşünüyorum :) madem 174 olmadı sağlık olsun nasip değilmiş kısaca güzel bi makyaj yapmak istiyorum

ses sistemi olarak kendi kolonları çok iyi fakat ben yinede ;
1 adet Digital Design 9515 1200 RMS Subwoofer
JBL 1201.1 mono anfi
1 takım kicker üst seri mid hoparlör almayı düşünüyorum
bunlar benim kendi yapacaklarım üstteki düşündüklerim için yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..
Allahım beni bu yaşta T5 Sahibi yaptınya sana şükürler olsun..

Çevrimdışı escocem

• street racer
Ynt: Merhabalar ben geldim..
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2007, 14:40:20 »
düşüncelerin çok güzel bence fakat dd hemde 1200 rms lik bir model bence yanlış bir seçim.sıfır aracından 3-5ay sonra cızırtılar duymana sebeb olacaktır.dd seçmenden anlıyorumki dip çalmaını istiyorsun basın eğer bu doğruysa ozaman anfin biraz yumuşak kalır bu sebeble seçimini kckr 1250.1 ile değişmen istediğini daha iyi almana yardımcı olur.ayrıca midide kicker kullancakmışşsın malum.aramıza hoşgeldin aracın hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.

« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2007, 15:23:58 »
Hoşgeldin. Aracın hayırlı olsun. Allah kaza vermesin.

« Yanıtla #3 : 03 Aralık 2007, 15:35:51 »
çok teşekkürler düşünceleriniz için

« Yanıtla #4 : 03 Aralık 2007, 15:39:37 »
escocem öncelikle kişisel düşüncenden dolayı çok teşekkür ederim
Digital Design 1200 RMS'i senin dediğin anfi ile beslersem tam performans'a yakın bi ses alırımişte o zaman araçtan o bahsettiğin sesler gelir sonra:) 1201.1 jbl kullanma amacım tam performansın altında bi ses almam zaten tam performans almak istesem ana ünitede almam lazım şuanda bass'tan yüzde 65 ses alıcam yüzde yüz almam versede istemem yani biliyorum o bassı kicker Mid iste bi arkadaşımda dinledim o yüzden düşüncelerini sistemcim ile paylaşıcam yinede çok teşekkürler

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #5 : 03 Aralık 2007, 15:48:18 »
ileride sistemi büyütebilirim gibi bir düşüncen yok ise, yada basla ilgili  farklı kendince bir düşüncen yok ise anfine uygun olmayan bir bas takmış olacaksın.malum buda sistemlerde olmaması gereken bir konudur.ama ben şimdi bunla başlıyim belki bas beni doyurmaz ve anfiyi büyütüp bası tam kapasitesiyle dinlerim dersen saygı duymaktan başka yapacak bir durum yok.hayırlısı olsun yapta izleyelim güzel bir video :)

« Yanıtla #6 : 03 Aralık 2007, 16:20:36 »
Hosgeldin arkadasim.Araciniz hayirli olsun 130 lukta iyidir.Allah kaza bela vermesin.
174 luk caravelle nin 5 kollu jantlarini cikmacilarda bulabilirsin ben arkadasima buldum bi tane lastiklerle beraber aldik.Biliyorsun 130 luk ile 174 lugun lastik ebatlari farkli jantta 17" .Biz lastik ve jantlara (sifir lastik ve jantlardi adam alir almaz jantlari ve lastikleri degistirmis) 1200 ytl vermistik.Eger beklersen bir arkadas daha var 174 luk caravellesi var jant ve lastiklerini degistirecek Antalya li kendisi.Onun jant ve lastiklerini alabilirsin.

« Yanıtla #7 : 03 Aralık 2007, 16:44:33 »
Hoşgeldin. Aracın hayırlı olsun. Allah kaza vermesin.

« Yanıtla #8 : 04 Aralık 2007, 10:38:40 »
arkadaşlar çok teşekkürler yorumlarınız için. sağolun.

« Yanıtla #9 : 04 Aralık 2007, 10:47:24 »
escocem içimi okumuşsun ya aynen düşüncelerim aynı hele bi yapalımda şimdilik  :) olmazsa ileride veririz coşkuyu  :) aslında hemen alıcamda kredi kartıyle yüzde 22 komisyon alıyolar bekleme modundayım 1 ay sonra falan peşin alıcam allah nasip ederse inşallar o zaman izleriz video yu  :)

« Yanıtla #10 : 04 Aralık 2007, 10:51:55 »
Halil Kara yorumun için sağol. yalnız ben Transporter'ın jant'ından istiyorum caravelle nin jant ları bi başka sanki çok kollu heralde yanlışım olabilir ama ve jant olayını kredi kartı ile halledicem heralde. o beni biraz zorlar peşin alırsam kredi kartıyla 1350 ye kadar yolu var arkadaşın peşin isterse yatar o iş sağlık olsun bende araştırıyorum bakalım nasipse olur inşallah.

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #11 : 04 Aralık 2007, 11:11:53 »
bulduğun fiyat ndr bilmiyorum fakat türkiyede en uygun fiyatlı ve peşin fiyatına taksit yapan www.otomuzikmarket.com a bakmanı öneririm.çok büyük bir firma hiç bir problemin olmaz...sadece müzik sistemlerideğil piyasada bulunmayan bir çok değerli ürün burda var.. ;)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #12 : 04 Aralık 2007, 12:07:22 »
Hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim =)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #13 : 04 Aralık 2007, 13:32:15 »
Halil Kara yorumun için sağol. yalnız ben Transporter'ın jant'ından istiyorum caravelle nin jant ları bi başka sanki çok kollu heralde yanlışım olabilir ama ve jant olayını kredi kartı ile halledicem heralde. o beni biraz zorlar peşin alırsam kredi kartıyla 1350 ye kadar yolu var arkadaşın peşin isterse yatar o iş sağlık olsun bende araştırıyorum bakalım nasipse olur inşallah.

Sizin bahsetmis oldugunuz 5 kollu aliminyum jant caravelle de sunuluyor.174 hp lik jantlarindan isterseniz 17" eger 130 luk ya da 105 lik 5 kollu jantlarindan isterseniz 16".
Yani 174 luk caravelle ya da transporter jantlari: 235-55-17"
130 luk ve 105 liklerin janti: 215-65-16" dir.

Bahsetmis oldugunuz jantta bu galiba.Bizim caravelledeki jantlar 17" 5 kollu: