Gönderen Konu: İkinci el CADDY alacağım!!! (Çok değerli bilgilerinize acil ihtiyacım var)  (Okunma sayısı 13034 defa)

Çevrimdışı savas_ankara

• Profili Görüntüle
Merhaba, Bir süredir kullandığım resimdeki arabamı geçenlerde sattım.

Şimdi, en az 2004 model "Caddy 1.9 TDI" veya "105 beygir, kısa şasi Transporter Cityvan" almayı düşünüyorum.
Aşağıdaki özelliklerde bir Caddy var, sizce bu araba nasıl olur, ikinci elde Caddy' lerde nelere dikkat etmek lazım ve bu renk nasıl olur?

Fiyatı 24.900 TL - 2004 model - 1.9 TDI - 40.000 km - Lacivert.
Çift sürgülü kapılar, tavan çıtaları ve yanlarda koruma yaptırılmış, servis bakımlı, kaportası ve boyası temiz, hasarsız, ilk el ve garaj arabası.

Acil çok değerli bilgilerinize ihtiyacım var, yazanlara şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
merhaba
geçen yıl bu zamanlarda Caddy piyasası   şimdiye nazaran çok yüksekti şimdi ise en az 5000-6000 düşük ama araçlar genelde ticari olarak kullanıldığı için 40000 vs km lerde bulman çok çok zor ama bu aracın fiyatı yüksek bu paralara 2006 model alabilirsin ama bu km de de bulamazsın...

Caddy alırken dikkat edilmesi gereken noktalar:
 km sinin orjinal olup olmadığını araştır servisten kayıtlardan baktırabilirsin.
  alacağın aracın kaporta boya vs durumuna baktır.
 km si çok aşırı fazla olmasın bulabildiğin kadar düşüğünü bulmaya çalış
  turbosunu kontrol ettir.
 sıcakken geç çalışıp çalışmadığını kontrol ettir.
  klima ve diğer donanımların çalışıp çalışmadığının kontrolünü yaptır..
  şimdilik aklıma gelenler bunlar...

!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı bherdush

• Profili Görüntüle
2004 model 24900 ,çok para ,, 5 bin 6 bin tl daha inerse kaçırma derim..geçen yıla oranla bu araçlar 4 bin ila 5 bin tl daha ucuz..geçen yıl 25000 tl olan transporterlerı bu sene 20000 tl ye almayanları dövüyorlar bu sıralarda.. :D .. km si doğrumu üstelik...86 ps 2004 model , kazasız boyasız ,97 binde orjinal citivanı 20000 tlye aldım 2 ay önce  .. ya caddy alacaktım ya transporter...işim gereği transporterde karar kıldık..caddy ile transporterların fiyatları 3 aşağı beş yukarı aynı..dikkat etmen en büyük husus turbo su bence..burda bi abinin caddy si turbo arıza yaptı... 2008 model bu araç...2008 model araç turbo arıza yaparmı demeyin yaptı..çıkmasını 1300 tl ye aldı...araç şu anda çıkma turbolu...valla karar sizin ama bana transporter daha mantıklı geliyor..aynı fiyata daha büyük bir araç alıyorsunuz sonuçta..yakıt tüketimleride aynı sayılır..alanada satanada hayırlı uğurlu olsun..kazasız belasız yolculuklar..

Çevrimdışı savas_ankara

• Profili Görüntüle
Dediğiniz gibi Transporter almakta fayda var. 2004 ve üzeri, 86 veya 105 beygir, kısa şasi Transporter Cityvan lara da bakıyorum. İyi ve temiz bir şey denk gelirse iyi bir servise gösterip, alacağım.

"bherdush" arkadaşım, sende arabayı yeni almışsın, hayırlı uğurlu olsun.

Yorumlarınız için teşekkürler, hepinize kazasız ve güzel sürüşler...

Çevrimdışı bherdush

• Profili Görüntüle
 ÇOK ÖNEMLİDİR , Herkesin okumasında fayda var..  ben alalı 2 ay falan oldu ,  tanıdığımız bildiğimiz yerden aldık diye servise falan göstermedik aracı (  salaklığımıza denk geldi herhalde ) ... yine burda olan bi topik te yazdıydım , araçta motor sesi haricinde bir ses var diye... ve bu ses , önemsemediğim ses , sac sesi gibi , kafama takıldı , özel bi servisi aradım.. debriya basılı olunca gidiyormu dedi ,debriyaja basılı olarak stop et aracı dedi... dediğini yaptığımda ses gitti..debriyaja basınca ses gidiyor...tekrar aradım servisi , ne dese beğenirsiniz.... volant tan geliyormuş meğerse ses..volant kronik dediler ,2007 modellerde bile volant arızası oluyormuş...volant la birlikte baskı balatada değişecek dedi servis...volant 900 tl , baskı balata 449 tl , + işçilik 150 tl...toplamda 1499 tl.. yani 1,5 milyar..aracı aldığımda vardı bu ses..kartal arabası kullandığım için normal gelmişti bu ses..kartal dı önceki arabam...şimdi enayiliğimemi yaniim, gidecek paramı mı yaniim, siz ne derseniz deyin , ben bir şey diim...aracı kimden alırsanız alın , isterseniz babanız olsun , illaki servise götürüp gösterin...başıma gelenler sizin başınıza gelmesin....selamlar...

Çevrimdışı taner

• Profili Görüntüle
ÇOK ÖNEMLİDİR , Herkesin okumasında fayda var..  ben alalı 2 ay falan oldu ,  tanıdığımız bildiğimiz yerden aldık diye servise falan göstermedik aracı (  salaklığımıza denk geldi herhalde ) ... yine burda olan bi topik te yazdıydım , araçta motor sesi haricinde bir ses var diye... ve bu ses , önemsemediğim ses , sac sesi gibi , kafama takıldı , özel bi servisi aradım.. debriya basılı olunca gidiyormu dedi ,debriyaja basılı olarak stop et aracı dedi... dediğini yaptığımda ses gitti..debriyaja basınca ses gidiyor...tekrar aradım servisi , ne dese beğenirsiniz.... volant tan geliyormuş meğerse ses..volant kronik dediler ,2007 modellerde bile volant arızası oluyormuş...volant la birlikte baskı balatada değişecek dedi servis...volant 900 tl , baskı balata 449 tl , + işçilik 150 tl...toplamda 1499 tl.. yani 1,5 milyar..aracı aldığımda vardı bu ses..kartal arabası kullandığım için normal gelmişti bu ses..kartal dı önceki arabam...şimdi enayiliğimemi yaniim, gidecek paramı mı yaniim, siz ne derseniz deyin , ben bir şey diim...aracı kimden alırsanız alın , isterseniz babanız olsun , illaki servise götürüp gösterin...başıma gelenler sizin başınıza gelmesin....selamlar...
Arkadaşım kendine fazla sitem etme.Ben sıfır aldım 2008 1.9 105 aldığımdan belli o ses var ve o yüzden volant değişti.10.000 km bakımında debriyaj baskı balata komple garantiden yapacaklar.

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
Arkadaşım kendine fazla sitem etme.Ben sıfır aldım 2008 1.9 105 aldığımdan belli o ses var ve o yüzden volant değişti.10.000 km bakımında debriyaj baskı balata komple garantiden yapacaklar.
bence bakıma gitmen için bakım ile bağlanı kurulmuş
 hiç bekleme götür değiştirsinler sonra geçti bolunun pazarı yaparlar benden söylemesi..
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı saxi_saxi

• Profili Görüntüle
vay vw vay. daha neler çıkacak bakalım.  savas_ankara sen en iyisi almaktan vazgeç ya baksana :)

Çevrimdışı bherdush

• Profili Görüntüle
biladerin 2003 opel astrası vardı..beyin arızasını sadece tamir 500 ytl almışlardı..yenisi 1800 tl falandı...ya bu araçların tamir masrafları ne kadar pahalı ya... :bekleriz: arıza açarsa  :D oluyorsunuz..

Çevrimdışı savas_ankara

• Profili Görüntüle
ondan vazgeçtim zaten, kime sorsam boşver onu diyor :)

teşekkürler arkadaşlar.

Çevrimdışı taner

• Profili Görüntüle
bence bakıma gitmen için bakım ile bağlanı kurulmuş
 hiç bekleme götür değiştirsinler sonra geçti bolunun pazarı yaparlar benden söylemesi..
Onlar beni iyi tanırlar.Daha önce caddy varken boyadıkları yerden dolayı kapıştık.Sonuçta kendi araçlarının çamurluğunu söküp benim aracıma taktılar.