Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: DOĞUŞ OTO'ya sesleniş: 2013 CADDY'i hayal ediyoruz.  (Okunma sayısı 7736 defa)

Arkadaşlar,  Bu bir Deli Emin projesidir. diyerek başlamak istiyorum. (bu cümleyi yazmamda Roy@l'in katkısını gözardı edemem :) ihi ihi

VW caddy araçlarda hepimizin şu da olsaydı dediğimiz ne kadar fikir varsa burda şeyettirelim.

Bakmışsınız senin hayalinin bir tanesi 2013 yılından sonra üretilip yollarda görürsek  vizontele’de Deli Emin'in dediği gibi “şerrrrefsizim ben bunu 2011 yılında düşünmüştüm” deriz. 2013 tarihini vermemizin nedeni malum bu işler yatırım gerektiren zaman gerektiren oluşumlar.

Belki de DoğuşOTO der ki VW’e  “ey üstün alman teknolojisi, bak Üstün Anadolu Zevki bana isteklerini bildirdi Türkiye’ye göndereceğin araçların  dizaynında şunları şunları istiyorum diyerek tek tek yazar. Bu zevke göre üretilmiş caddyleri bütün dünyaya gönderirsen sen kazanırsın. O zaman biz de caddy’nin ismini değiştirmelerini isteriz. Ne olsun ismi???
“Van Caddy” nasıl olur?
yoksa "ANKARA CADDY" olsun mu?
yada kedisi ile meşhur şehrimiz.

Gelelim hayallerimizi dökmeye. Ben bir sonraki mailde hayalimi yazacağım.

Almanya Almanya duy sesimizi bu gelen Anadolunun isteği. Hepinizin dimağına sağlık.
Aynı konuyu başka bir yerde daha paylaşıyorum. Neler çıkacak hep beraber meraklanıyoruzdur herhalde.
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2011, 10:27:11 Gönderen: amorti sir »

Ynt: 2013 CADDY'i hayal ediyoruz.
« Yanıtla #1 : 26 Mart 2011, 03:10:52 »
Benim hayalimdeki Van Caddy’im / Ankara Caddy'im:
1-   Ön tampon ve ızgaralar resimde eklediğim gibi olabilir. Etekler o kadar yola yakın olmasın malum bizim yollarımız henüz bu şekil gezmeye uygun değil. Sonra tamponu kucağımıza alarak kaportacıya gitmek şart olur.
2-   Araçlarımızın göğüsünün üstündeki (özellikle tekrar ediyorum göğüsün üstündeki) 2 bölümden oluşan kutucuklara fonksiyonel kapak yapılarak göğüs yekpare görünüme ulaştırılsa çok hoş olur. Şunu da belirteyim bu kapağı bugün üreten kalıpçı yada plastik firması şimdiden Caddy kullanıcılarına satış yapmaya başlar.
3-   Arka sürgülü kapılardaki camlar elektrikli olsun.  Açılış kapanışları ile bu işi yapmışlar diyelim. 2011 modellerdeki sürgülü kapı camı için yapılan çalışma çok gecekondu işi olmuş.
4-   Camlı modeller için arkada makas sistemi değil, arka koltuk yolcusunu rahat ettirecek amortisir sistemi uygulansın. Camlı araç ile yük taşıma yapılmadığını hepimiz biliyoruz. Yapılsa bile asıl kullanımı yolcu taşıma içindir.
5-   Arka koltuğu 15-20 cm daha geriye monte edilirse araç amortisörlerin verdiği rahatlıkla D segmentinden müşteri bile çalar. D segmentinde başarılı olabilmesi için ses izalasyonu kalitesinin daha da yükseltilmesi gerekir.
6-   Şoförün başının üzerindeki açık bölme kapatılması gerekir. Bu alanın şık bir kapak ile kapatılması ile dağınıklık ve toz yuvası olması ortadan kaldırılabilir.
« Son Düzenleme: 26 Mart 2011, 13:30:24 Gönderen: amorti sir »

« Yanıtla #2 : 26 Mart 2011, 03:16:19 »
 :)
« Son Düzenleme: 26 Mart 2011, 13:31:52 Gönderen: amorti sir »

« Yanıtla #3 : 26 Mart 2011, 03:22:06 »
« Son Düzenleme: 26 Mart 2011, 13:32:58 Gönderen: amorti sir »

« Yanıtla #4 : 26 Mart 2011, 04:12:24 »
« Son Düzenleme: 26 Mart 2011, 13:34:03 Gönderen: amorti sir »

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #5 : 26 Mart 2011, 08:35:12 »
Göndereceğin resim bilgisayarındamı kayıtlı yoksa başka siteden kopyalayıp ekleyeceksin?

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #6 : 26 Mart 2011, 08:41:20 »
Resim bilgisayarında kayıtlı ise;
Resim Yükleme (Imageshack) - Dosya İndirme (Rapidshare) - Güncel page 2
şurdan takip et.

Yok başka siteten copy edeceksen resmin üzerine sağ tıkla özelliklere gel Adres (Url) : Site uzantısını kopyala,bizim sitede resmi eklemek istediğin konuda hızlı cevap kısmında yani şuan yazdığım gibi.resim ekle ikonunu tıkla ,kopyaladığın linki [img][/img]
her iki parantez arasına yapıştır.ön izle sonra yükle.

Van kedisi benim fikrimdi şerefliyim ihi ihi.
Deli Emin.

« Yanıtla #7 : 26 Mart 2011, 12:40:53 »
Resim bilgisayarında kayıtlı ise;
Resim Yükleme (Imageshack) - Dosya İndirme (Rapidshare) - Güncel page 2
şurdan takip et.

Yok başka siteten copy edeceksen resmin üzerine sağ tıkla özelliklere gel Adres (Url) : Site uzantısını kopyala,bizim sitede resmi eklemek istediğin konuda hızlı cevap kısmında yani şuan yazdığım gibi.resim ekle ikonunu tıkla ,kopyaladığın linki [img][/img]
her iki parantez arasına yapıştır.ön izle sonra yükle.

Van kedisi benim fikrimdi şerefliyim ihi ihi.
Deli Emin.

Royal bu resim benim bilgisayarımda.
Fakat bir türlü atamadım. Senin mail kutuna bir mesaj gönderdim. Cevaplarsan bu iş çözülmüş olacak.
Katkıların için teşekkürler ihi ihi

« Yanıtla #8 : 26 Mart 2011, 13:35:52 »
Herhalde eklemeyi yaptım. Bundan sonra resim göndermenin yolları açıldı. :tamamdir