Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2007 Model Caddy Kapı Fitili Hakkında ..  (Okunma sayısı 13012 defa)

2007 Model Caddy Kapı Fitili Hakkında ..
« : 21 Haziran 2009, 22:08:32 »
Değerli arkadaşlar. vw caddy min dışardan sesi fazla alması nedeniyle fitilleri değiştirmek istedim. kışın aşırı soğuklardan ve kapıların zorlanmasından biraz tahrip olmuş. servis garanti kapsamında değiştirecek. sizce orjinalinden daha kötü olabilir mi? yani, değiştirdiğime pişman olma ihtimalim var mı? arkadaşlarım ,malzeme ve işçilik orjinalini tutmayabilir felan diyorlar.başka değiştiren  oldu mu? teşekkrüler

Ynt: 2007 Model Caddy Kapı Fitili Hakkında ..
« Yanıtla #1 : 22 Haziran 2009, 22:19:31 »
zaten servis değiştirecek...fitiller geçme zaten...eskisini çıkarıp yenisini takacak...hemde garantiden takacak...mis gibi işte.. :)

Ynt: 2007 Model Caddy Kapı Fitili Hakkında ..
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2015, 15:17:06 »
Arkadaşlar,
Her zaman problem olabilecek bir konu kapı fitili. Çözüm için bir sprey yapmışlar. ben almayı düşünüyorum. Alıp deneyenler varsa tecrübelerini aktarabilirler mi? http://www.hepsiburada.com/henkel-tereson-kaucuk-fitil-bakim-spreyi-300-ml-p-OTBKK503?productId=otbkk503&categoryId=262977