Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Caddy Yakıtı Hangi Benzinciden Alınıyor?  (Okunma sayısı 6339 defa)

Caddy Yakıtı Hangi Benzinciden Alınıyor?
« : 27 Nisan 2010, 18:37:50 »
Arkadaşlar sizler yakıtlarınızı hangi marka benzinciden alıyorsunuz?
Farkımız Markamız...!

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
Ynt: Caddy Yakıtı Hangi Benzinciden Alınıyor?
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2010, 07:49:25 »
15 yıldır" kellden" alıyorum yakıtı. :D

« Yanıtla #2 : 10 Haziran 2010, 15:56:40 »
shell bikeresinde depoma mazot yerine benzin koydu depom söküldü pompam falan değişmek zorunda kaldı gerçi benzin istasyonu karşıladı bütün masraflarımı ama yinede kıl oldum o yüzden artık opet' ten alıyorum...

« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2010, 13:52:45 »
soyle bısey tavsıye edıym  bıgun bır bıdon mazot alıp evınızde dınlendırıp deponza koyun cok farklı oluyor

« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2010, 09:02:50 »
soyle bısey tavsıye edıym  bıgun bır bıdon mazot alıp evınızde dınlendırıp deponza koyun cok farklı oluyor

ne anlamda farklı... ???

« Yanıtla #5 : 12 Haziran 2010, 21:31:44 »
ıcınde ne deyısıyor tam olarak bılemıyorum fakat bır traktorun deposunda "yanlızca dınlendırılmıs motorın kullanınız" dıye okuyup 86hp ye denedım motor calısırken daha rahatlamıs daha sessız  gıbı hıssetım 
ne anlamda farklı... ???

« Yanıtla #6 : 13 Haziran 2010, 23:15:42 »
İyide motorin zaten pompa da veya akaryakıt istasyonunun deposunda günlerce dinleniyor.

« Yanıtla #7 : 13 Haziran 2010, 23:18:00 »
sürekli kalabalık olan yerde dinlenme pek olmaz arkadaş çok doğru diyor biz de honde vardı uzun yolda benzin bitti bitecek öyle biryerden aldıkki harabe gibi büyük ihtimal alana pek yok inanın arbanın gidişi değişti çünkü dinlendiğinden daha iyi oluyor , marka önemli değil şubedende fark yapıyor hangi yer daha iyi akaryakıt kullanıyorsa ordan alınmalı bence birşeye sabit kalınmamalı ;)
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2010, 23:19:07 Gönderen: car wolf »
My Cars Audi & Vw Germany Style

« Yanıtla #8 : 13 Haziran 2010, 23:28:00 »
Doğrudur yani olabilir de, herade mazot dinlenince yağ gibi su yüzüne çıkıyor:)

« Yanıtla #9 : 14 Haziran 2010, 15:17:39 »
mazot zaten yagın ıncesı ben cok t4 gordum 10numara yag yakan  
benım teorım yakıt dınlenınce ıcındekı yanmayı zorlastıran agır metaller dıbe cokuyor boylece yukarda kalan asıl yanıcı kısımda ateslemeye ıyı gelıyor sesı dahı deyısıyor dıye ıdda edıyorum
benım yerım musaıt deyıldı yoksa ınanın varıl alıp kendıme ozel ıstasyon yapacaktım
tabı 30-40 mılyarlık arabalarla macera aramak buyuk kumar fakat bu cok extrem bır tavsıye deyıl  normal kullanıma gore daha fazla zarar vermeyecegı kesın kaybınız yok evde ıs yerınde aksı bır durumda kullanılmak uzere yedek bır bıdonun  mazot karınız olur
Doğrudur yani olabilir de, herade mazot dinlenince yağ gibi su yüzüne çıkıyor:)
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2010, 15:27:26 Gönderen: kurt »

« Yanıtla #10 : 14 Haziran 2010, 17:49:51 »
Evet mazot yağın incesi, başka katkılarda var, ben espri olarak söyledim. Bir gün dediğinizi deniyeceğim.