Gönderen Konu: Caddy Teyp  (Okunma sayısı 72099 defa)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
Ynt: Caddy Teyp
« Yanıtla #28 : 12 Ocak 2008, 19:49:05 »
Bunlar Orjinal Fabrikasyon kolonlar mı?  ::)  Yok pek fabrikasyon işi değil bunlar bence, fabrikadan böyle bir ürün takıcaklarını sanmıyorum. :-X

Siz aracı sıfır mı aldınız Doğuş Oto Galerisinden? Merak ettim ya şimdi..
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2008, 19:53:01 Gönderen: volksport »

Çevrimdışı strong

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 12 Ocak 2008, 20:01:23 »
hiç bir caddy fabrika çıkışı böyle değildir, ben yaptırdım. bu döşeme olmadan önce aracın içi ,dış rengindeydi  ve de hiç iyi dumuyordu.ayrıca kolonlarıda ben aldım tabi.

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 12 Ocak 2008, 20:04:13 »
hiç bir caddy fabrika çıkışı böyle değildir, ben yaptırdım. bu döşeme olmadan önce aracın içi ,dış rengindeydi  ve de hiç iyi dumuyordu.ayrıca kolonlarıda ben aldım tabi.

Ben komple kolonlu olarak sandım, İşin içine Orjinal lafı girince arkadaşların yazdıklarında, acaba dedim çünkü bu şekilde hiç caddy görmedim... :tamamdir

Çevrimdışı osmansahin

•  
  • Osman ŞAHİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 17 Haziran 2008, 16:46:14 »
Arkadaşlar bu teypteki çıkışları buldum fakat oraya göre soket nerden bulurum ve nasıl bir soket ordaki soketleri sökemiyorum sökersem şifre istiyeceğini söylüyolar yardımcı olursanız sevinirim..

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 17 Haziran 2008, 17:20:50 »
Arkadaşlar bu teypteki çıkışları buldum fakat oraya göre soket nerden bulurum ve nasıl bir soket ordaki soketleri sökemiyorum sökersem şifre istiyeceğini söylüyolar yardımcı olursanız sevinirim..

Siyah renkli soket olması gerekir(elektrik beslemesi), onu  cıkarmassan şifre falan istemez aracın, kolonların baglandıgı soket genelde kahver renkli olur, Blaupunkt için oldugunu söylersen oto muzik sistemcilerinin genelinden temin edebilirsin 1o ytl yi geçmez.  :tamamdir

Çevrimdışı strong

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 17 Haziran 2008, 21:33:45 »
ben bizzat soketleri söküp taktım şifre falan istemiyor
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2008, 21:36:08 Gönderen: strong »

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 17 Haziran 2008, 21:59:43 »
ben bizzat soketleri söküp taktım şifre falan istemiyor

Cihaz modeline göre değişebilir, şifre istersede otomobilinizle beraber verilen kitapcıklarda şifreniz mevcuttur...

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 18 Haziran 2008, 09:03:03 »
osman merhaba kardesım,soketlerını en yakın servısden temın edebılıyorsun...pıyasada ben bulamamısdım...

Çevrimdışı TrigG3R

• Yetişemezsen el salla
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 01 Ağustos 2008, 23:32:21 »
valla ben transportere anfi bağlattım süper oluyo ve orjinal teyibe bağlattım  ve bağlanışı çok basit zaten ama bağlarken hayel kırıklıgı yaşadım bizde seat cordoba vardı ben ona anfi bağlıcaktım anfi kablosunu geçricek bir tek delik bile bulamamıştım 3 saat uğraşıp zar zor bi yerden geçirdim ve dedim ki bunda böylesine yalıtım varsa vw nasışdır kim bilir dedim ve o gün transporte bağlatırken bi baktım dreksiyon kısmın altından bakınca içeri ışık geliyo kocaman delik ordan geçiriverikdik 1 dk bile sürmedi ve kahrettim bence artık vw adi yapmaya başladı arabayı bir kaç elektronik bişey koyuyo gerisi fıs
Tr!gG3R

Çevrimdışı TrigG3R

• Yetişemezsen el salla
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 01 Ağustos 2008, 23:32:54 »
valla ben transportere anfi bağlattım süper oluyo ve orjinal teyibe bağlattım  ve bağlanışı çok basit zaten ama bağlarken hayel kırıklıgı yaşadım bizde seat cordoba vardı ben ona anfi bağlıcaktım anfi kablosunu geçricek bir tek delik bile bulamamıştım 3 saat uğraşıp zar zor bi yerden geçirdim ve dedim ki bunda böylesine yalıtım varsa vw nasışdır kim bilir dedim ve o gün transporte bağlatırken bi baktım dreksiyon kısmın altından bakınca içeri ışık geliyo kocaman delik ordan geçiriverikdik 1 dk bile sürmedi ve kahrettim bence artık vw adi yapmaya başladı arabayı bir kaç elektronik bişey koyuyo gerisi fıs
Tr!gG3R

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 02 Ağustos 2008, 00:02:14 »
vala ben kendi poloma bagladım delik bulamadım  darlandım gittim dükkana blackdecker marka matkabı aldım yan koltugun ordan bastım cıktım ama sonradan pişman oldum sigorda kutusunun yanında varmıs geccek yer

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
Ynt: Caddy Teyp in sökülmesi
« Yanıtla #39 : 09 Ağustos 2008, 14:57:37 »
Ön kapağı sökerken aşağıdan küllüğün ordan sökmeye başlayıp yukarı doğru nazikçe kaldırın.Sarı renkler klipslerin yuvasıdır.
Toplam sökülecek 6 tane tork alyan vidası var.

Kabloyu takınca feder menüsü çıkmadı ama ses var.    :tamamdir

« Son Düzenleme: 19 Eylül 2008, 07:45:44 Gönderen: wow »

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 11 Ağustos 2008, 18:37:48 »
resımdekı bıtmıs halı ıse zaten yanlıslık var,pembe kablo ve yanındakı bır hoporlore (yanlıs hatırlamıyorsam sol kapı)alttakı ıkısı (yan yana olan) sag kapı,altındakı yıne sol arka ve dıger en alttakı yan yana olan da sol arka bende bole takılı fader menum de var.bu baglantı icin teybın uzerındekı  sematıkden yola cıkabılırsın wow kardesım...ayrıca kabloları pabuc kullanmadan(orjınal pabuclarını kı ben servısden baska bır yerden bulamadım)sıkıstırma ...v.b yollarla takarsan sesde de netlık alamıyorsun tavsıye ederım...

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
« Yanıtla #41 : 11 Ağustos 2008, 19:37:14 »