Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Caddy Teyp  (Okunma sayısı 71943 defa)

Caddy Teyp
« : 28 Ağustos 2007, 12:23:47 »
Arkadaslar merhaba,caddy lerımızın teybının arkasında kımı form sıtelerı arkalar ıcın extra ıkı cıkıs var kımılerıde sadece 4 cıkıs var 4 u de dolu dıor.dıkkatımı ceken bır sıtede de extra bosta cıkıs oldugu ve bu cıkıslara hoporlor baglandıgı zaman ekranda otomatık olarak fader menusunun acıldıgını okudum bılgısı olan varmı bu konuda.Bunlar olmuyorsa bıle ben bu aracın arkasına ıkı adet hoporlor takcam ama nası nerden alacagım eger 4 cıkıs varsa bunlardan paralel alca bu seferde omaj ları dusecek ses kalıtesının bırını ıptal edersek ya cok bas yada cok tız olacak arac ıcerısınde...servıse soruyorum uyuz adamlar eger ole bısı yapılırsa arac garantı dısı kalır dıo...kafa koydum takcam bunu kendım ya bızım zevkımız parasını verıos yapılan muameleye bak sadece 2 adet hoporlor ıcın  >:(  teyp ı cıkarım dedım code sorcak mevcut code var elımde bu seferde kod lar deısebılıyormus servıse gıdılebılırmıs masraf acarmıs denılıyor.mevcut teybın kalıtesıde hosuma gıdıyor ama arkadaslar aanlayan varsa yardım etsın lutfen yoksa dagıtacam ben bu aracın teybını iiice daral geldı bu konuda bana >:( >:(..................
« Son Düzenleme: 17 Kasım 2007, 11:31:31 Gönderen: cemline »

Ynt: Caddy Teyp Yardım
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2007, 12:46:57 »
hoca bendede caddy var biri 2005 dier 2007. tesisatım 2005 modelindeydi sonradan 2007 ye taktırdım hiçbir problem yaşamadım teyp ile ilgili tabi bu birazdan işten anlıyana bağlı.bazıları tesisatı döşerken teybin anasını belliyo :) işin yoksa servise git oda kol gibi bekliyo seni zaten.

hoperlör : 2 adet pioneer ts 2150
woofer    : 1000 w pioneer
ampfi       : Sony XM-SD12X

ama tesisatı aktarınca bizim setçi 2007 modelin teyp çıkışının farklı olduğunu söyledi.takdır dai bi mok olmaz :) kazasız sürüşler. :saygılar

resim eklemeyi bilmiyorum yoksa resim atıcaktım :) sorry
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2007, 13:25:04 Gönderen: manimelankolipisikoz »

« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2007, 18:35:33 »
kardesım cok saolasın...pekı amfi ıcın elektrıgı dırek akuden mı aldınız.Pekı sen suan orjınal teybını mı kullanıyorsun kullanıyorsan memnunmusun....ule benım ıstedıgım teksey ıkı cıkıs ya amfı mamfı ugrasmayım dıom oda bı bea oldu heh...servıs cıkıs yaparız dıo ama garantı dısı dıo ımza atacakmısız beyfendılere kı zaten garantı bıldıgım kadarı ıle,mekanie elektronıge ne kadar ne sekılde var duymadım...

« Yanıtla #3 : 08 Eylül 2007, 16:20:12 »
arkadaslar bu arada bunu okuya o kadar kısının ıcınde bırtek bu arkadas mı bılıyor aaa

« Yanıtla #4 : 19 Eylül 2007, 11:39:52 »
evet kardeşim ampfi için elektriği direk olarak aküden çekiyor geri kalanlar teyp arkadasından zaten biliyosun :) orjinal teybi kullanıyorum deiştirmeye gerek yok fazlasıyla işimi görüyor + orjin olayı var bozmak istemiyorum :) ampfi felan uraşmıyım diyosan set döşeyemessinki :) sana tavsiyem minimum bi ampfi + 2 hoperlor + 1 woofer .. araç hoperlorleri ampfiye bağlanmıyo zaten kaldırmazda patlatırsın :) resim eklemeyi öretseydin göstericektim :)

« Yanıtla #5 : 19 Eylül 2007, 11:40:47 »
nekadar gülmüşüm ya :D

« Yanıtla #7 : 04 Ekim 2007, 17:53:20 »
kardesım benım saol senden baska yardım eden olmadı.ama okuyupda bılmeyen arkadaslar barı benden ogrensın...mevcut teybıne hoporlor takmak ıstersenız teybın arkasında 4 adet cıkıs var bunun 2 sı orjınalden dolu 2 sı bos kalanlarada hoporlor takılınca ekrana otomatık olarak fader menusu acılıyor o zamanda sesı sag sol ve arka on de de dınleyebılıyorsunuz..ben 350 watlık 2 adet pıoneer attım arkaya saglam calıstırıyor ses de guzel...ılgılenenlere duyrulur
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2007, 18:01:47 Gönderen: cemline »

« Yanıtla #8 : 04 Ekim 2007, 19:55:51 »
ne demek abi görevimiz.Yardımcı olabilydiysek ne mutlu bize :) ama şu fader menüsünü kurcalıcam .. yeniden götürücem setçiye bi baksın..çünkü seti bağlatınca adam 2005 model caddyde 2 çıkış var dedi bunda (2007 modelinde) 4 çıkış var dedi hatırlıyorum.Demekki adam yanlış bağlamış ki fader menüsü çıkmadı yada fader menüsünü bulmak için yanlış bağlamak gerkiyo :D.yoksa sette bi problem yok gayet güzel ötüyo.Bu konuya eğilmem lazım :)
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2007, 19:58:32 Gönderen: manimelankolipisikoz »

« Yanıtla #9 : 01 Kasım 2007, 12:19:15 »
lem nerelerdesın sen

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #10 : 01 Kasım 2007, 12:36:47 »

ts-2150 kaldımı hala çok ilginç :) bir zamanlar görüntü olarak güzel kolonlardı

« Yanıtla #11 : 01 Kasım 2007, 18:46:59 »
lem nerelerdesın sen

ustad turk telekom yüzünden 1 ay olacak nerdeyse netsizim ya allah belalarını versin ne diyim :) nasılsın iyimisin ¿ rahatsın inşallah

« Yanıtla #12 : 01 Kasım 2007, 19:11:21 »
Konuyu kaçırmısım, neyse sorun çözülmüş zaten... Keyifle Dinlemeler... Anifiden Aküye hat çekerken  aküye yakın bi yere kabloya sigorta atmak daha sağlıklı olur.Gerçi anfi sigortası var ama.

« Yanıtla #13 : 02 Kasım 2007, 16:34:03 »
eralp saol kardesım uzun dusunmeler sonucu yaptık bısıler ama dıom woofer atak bıde dıe ama akuden hat cekme ısı aracın garatı surecınde sıkıntı yapıyor bana.elektrıde bı sıkıntı olur gotururuz arabayı dırek bahane bulurlar aha burdan olmus dıe

Aküden içeride kablo çekmek ayrı bir dert benim polo da aküden içeriye hat geçirecek deliği zor bulduk vallaha alman bi yapmış yer yok kablo sokmak için neyse el yordamıyla görmeden geçirdik. Sıkıntı olursa çok zarar vermeden takıp sökebileceğin bişey olsun,garantiye gitmeden söker atar gidersin.
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2007, 16:47:03 Gönderen: volksport »