Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: caddy lastık secımı  (Okunma sayısı 20335 defa)

Ynt: caddy lastık secımı
« Yanıtla #14 : 26 Mart 2008, 17:55:33 »
saolasın canım benım allah ım kaza bela vermesın cumlemıze...hayat polyana polyana herseydır caddy de polyana gıbıdır ... :halazn: caddy aga bu en ıyısıde guzel durur en cıkınıde ben sahsen eskı kapaklarını ozlemıyor deılım zuhahahha
« Son Düzenleme: 26 Mart 2008, 17:57:40 Gönderen: cemline »

« Yanıtla #15 : 26 Mart 2008, 18:06:44 »
boşver hoca kapak bozar bizi :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #16 : 26 Mart 2008, 18:15:25 »
Good yearda %30 peşin indirimi yapıyorlar.Ayrıca bazı yüksek performans lastikleri 1 yıl patlama ve balona karşı %100 değişim garantili sadece demir kapanlar garanti kapsamıyor diğer bütün durumlarda sıfırını anında değişiyorlar, diye yetkili good year satıcısından aldığım bilgi.Benim sorduğum 195 50 15 e 170 ytl adet fiyatı vermişti sninkiler daha uygundur fakat ebadına göre performans lastiği varmıdır bilmiyorum
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #17 : 12 Mayıs 2009, 00:03:40 »
google sitesine lastik testleri yaz sonra karar ver. ıslak zemin kuru zemin fren mesafesinde michelin ve sana önerilen seriler iki yıldız aldılar oturdular.

ben iki gün önce bu testlerden birincilikle çıkan bridgestone er300 turanza aldım. yol tutuşu mükemmel. ıslak zeminde bir harika. fren mesaferi muzazzam ve micheline göre sertliğinin yanında daha sağlam lastik.

eskiler firestone idi 195 95 15R ama 95T idi. buda demekki 180km hıza dayanıklı.

şimdi aldığım turanzalar 91H ve 210km hıza duyarlı. 500km yoldan sonra gideceğim ve özel bir cihazla hız balansı yapacalar. ondan sonra çok daha iyi olur :tamamdir

« Yanıtla #18 : 27 Mayıs 2009, 14:05:23 »
yokohoma c drive taktım sımdıde ara 120 den sonra yol sesını kestı motor sesı ayrı bısı oldu :D cok memnunum yumusacık bır lastık dıgerlerı 100000 gıdıyosa bu 80000 gıdermıs hıc onemlı deıl konfor fren mesafesı yol tutusu perfect...sız ne kadarda uzak kalsanızda yoko ya bı arastırırın derım mıchelın alacakdım fılıpın malı orjın almanı yok sıkayetıde cokdu yanı garantı ıle ılgılı performans deılde bınek aracımdada vardı ama ben bu kullandıgımla mıchelın arasında cok buyuk bır fark goreıyorum alacak olan vars abı arastırsın derım yokohoma c-drive ac-01 :tamamdir

« Yanıtla #19 : 27 Mayıs 2009, 14:13:35 »
hadi hayırlı olsun o zaman  :tamamdir

kazasız belasız sürüşler. bir daha ki sefere bende bir araştırayım dediğin seri lastiği.  :tamamdir

« Yanıtla #20 : 19 Ağustos 2009, 23:25:57 »
kardesım ben lastık işi içindeim ben nokıanı tercıh ediom we kendı arabamda kullanıom yenı bir marka piyasaya yenı tutuluo belki soquk qelir ama onu taksaydın ki eminim daha memnun kalcaktın ama yinede hyrlı olsun allah kaza bela wermesn  ;)
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2009, 23:28:07 Gönderen: Ekrem_37 »