Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: caddy den çok tutulacağı kesin!!!  (Okunma sayısı 33424 defa)

Ynt: caddy den çok tutulacağı kesin!!!
« Yanıtla #14 : 04 Haziran 2008, 22:26:19 »
Bazen tefarruatlar göz boyar ama altyapı aynı olunca onlarda pek işe yaramaz. Renault un caddy ye rakip olması söz konusu olamaz sadece fiyat ve parça olarak  cazip olduğu için tutluyor genel olarak bakarsak bu araçları hususi kullanım için alan çok az genellikle  fabrikalar firmalar vs.
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2008, 22:29:34 Gönderen: strong »

« Yanıtla #15 : 04 Haziran 2008, 23:43:37 »
vallahi bende yenı kangoyu canlı olarak gordum ve reno yıne aynı reno vw ıle kıyaslanamaz bıle hiç hoş degıl bence rakıp falan kesınlıkle olamaz gerek saglamlık gerek performans konfor..caddy den cok tutulur orada katılıyorum ndn tutulur fıyat ucuz cunku..yedek parca ucuz dıyosunuz hayır aksıne renault un da parcası pahalı peugeot un daha da pahalı...ımkanı olanlar caddy den baska arac dusunmez bence..

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #16 : 05 Haziran 2008, 12:04:27 »
benim için bir aracın daha az paraya daha çok donanım sunması önemli değil, herkes daha fazla özellik ister aldığı araçtan ama daha önemlisi satarkende daha az değer kaybetmesi gerekir diye düşünüyorum.
caddy sonuçta ticari bir araç, ve bence bir ticari araç için yeterli donanıma fazlasıyla sahip. satarkende her vw gb 2. eli kuvvetli. 4 yıl önce çıkmış olmasına rağmen, hala yeni çıkan araçlara rakip gösteriliyor olması, caddy nin  ne kadar başarılı bir ticari araç olduğunu açıkça gösteriyor.
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2008, 12:13:07 Gönderen: MK-IV 35 »

« Yanıtla #17 : 06 Haziran 2008, 00:53:51 »
2004 ten bu yana aynı kasayı değiştirmeden sunan tek araç 2. eli hala kuvvetli ve asla göz boyama yok. neyse o! Daha öncede dediğim gibi  sadece kulanan ve o duyguyu yaşayan bilir. Ataklıkta ve kalkışta birinci her türlü ticari araçtan da çok iyi yol tutuş diyorum başkada demiyorum!

« Yanıtla #18 : 06 Haziran 2008, 11:26:59 »
2004 ten bu yana aynı kasayı değiştirmeden sunan tek araç 2. eli hala kuvvetli ve asla göz boyama yok. neyse o! Daha öncede dediğim gibi  sadece kulanan ve o duyguyu yaşayan bilir. Ataklıkta ve kalkışta birinci her türlü ticari araçtan da çok iyi yol tutuş diyorum başkada demiyorum!

Bir aracin kasa degistirme sureci ortalama 4-5 senedir.2004 de cikan caddy nin su anda halen kasa degistirmemesi normal ki daha 4 sene yeni olmus.Sadece caddy degil bakiniz tum ticariler boyle.Doblo 2000 de cikti 2005 in sonunda kasa degistirdi.Bu bir arti yada eksi degil.Olmasi gereken bu.
Caddy kalkis-hizlanma ve son hiz olarak ne yazikki sinifinin bir numarasi degil.Doblo 1.9 jtd yi unutuyorsunuz.Ayrica combo 1.7 cdti yi de unutmamak gerekir.Fabrika verilerine de bakabilirsiniz.
Yol tutus konusunda en iyi ticari aracta torneo connectir.Bir cok otomobil testinde de bu durum bu sekildedir.
Caddy standartlarin uzerinde bir ticari ama siz araci her yonden iyi gostermeye calisiyor gibisiniz.Boyle birsey soz konusu degil.Caddy nin de ustun oldugu yerler var, doblonun da, yeni kangoo nun da...
Sonucta tercih meselesi herkes diledigi secim yapacaktir.
Saygilar.

« Yanıtla #19 : 06 Haziran 2008, 11:42:04 »
vallahi arkadaslar caddy performans olarak gercekten bınek otomobılı aratmıyo fakat yol tutuş olarak aynı seyı soylıyemıycem caddy nın suspansıyon sıstemı transporter gıbı bagımsız olsaydı o zaman işte caddy e rakıp yoktu bence makaslı olusu yuksek suratte arka taraf sankı havada gıdıyo gıbı oluyo..sıze belkı komık gelebılır ama peugeot partner in yol tutusu caddy e gore cok daha ii arkadaslar..ozellıkle vırajlara gırılırken caddy de cok dıkkat etmelıyız ben oyle yapıyorumm..

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
« Yanıtla #20 : 06 Haziran 2008, 15:19:26 »
aboow caddy in gizli sırları ortaya çıktı:D

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #21 : 06 Haziran 2008, 17:33:31 »
vallahi arkadaslar caddy performans olarak gercekten bınek otomobılı aratmıyo fakat yol tutuş olarak aynı seyı soylıyemıycem caddy nın suspansıyon sıstemı transporter gıbı bagımsız olsaydı o zaman işte caddy e rakıp yoktu bence makaslı olusu yuksek suratte arka taraf sankı havada gıdıyo gıbı oluyo..sıze belkı komık gelebılır ama peugeot partner in yol tutusu caddy e gore cok daha ii arkadaslar..ozellıkle vırajlara gırılırken caddy de cok dıkkat etmelıyız ben oyle yapıyorumm..

:tamamdir :tamamdir :tamamdir

yol tutuşu >:( :-[ :-\ :'(

« Yanıtla #22 : 07 Haziran 2008, 22:04:37 »
sevgili Halil yanlış anlaşılmak ve anlatmak istemem caddy bana göre en iyi, tabiki de mükemmelin mükemmeli vardır. Ben de  connect ve  partner de vardı ama bu duyguları (performans ve güven) bana hiç yaşatmadılar. saygılar!
vw servislerininde söylediği şu; ''caddy lerin karşılaştığı en büyük sorun takla atmaları''
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2008, 22:07:32 Gönderen: strong »

« Yanıtla #23 : 08 Haziran 2008, 13:27:24 »
sevgili Halil yanlış anlaşılmak ve anlatmak istemem caddy bana göre en iyi, tabiki de mükemmelin mükemmeli vardır. Ben de  connect ve  partner de vardı ama bu duyguları (performans ve güven) bana hiç yaşatmadılar. saygılar!
vw servislerininde söylediği şu; ''caddy lerin karşılaştığı en büyük sorun takla atmaları''

pekde göz ardı edilebilecek bi sorun deil sanki  :(
bide geçen alçaltılmış bi caddy gördüm makası alçaltmak....???

« Yanıtla #24 : 08 Haziran 2008, 13:38:24 »
Modifiyede aşırıya kaçanlar arabayı güzel göstermeye çalışıp mahvediyorlar makası alçaltma olayı ahmakça bi durum bence.

Halil Abi'nin yazdıklarına katılıyorum.Her aracın birbirinden üstün özellikleri vardır.Mesela Tourneo da gayet atak bi araç Combo'yu denemedim ama görünüş itibariyle hoşuma gitmiyor.Connect kesinlikle Caddy'le yarışabilecek bir araç bazı konularda üstün bazılarında geri kalabilir.Ama yol tutuşu ve ataklıkta kesinlikle Caddy'den üstün bunu söyleyebilirim...  :tamamdir

« Yanıtla #25 : 08 Haziran 2008, 16:38:47 »
ahmet yol tutuş olabılır ama serililk yani ataklık bakımından kesınlıkle caddy ile kıyaslayamazsın ford connect i hatta ben 110bg ford connect de denedım caddy almadan once kesınlıkle ılk hızlanma olarak caddy ustun..mesela turbo araclarda genellıkle ılk hızlanmada serılık olmaz veya vıtes degıstırınce hızlanma hemen olmuyo arac daha sonra hızlanır bunu hepınız farkedersınız işte bu olay caddy de de yasanıyo ama dıger araclara gore cok daha kısa surede performansı alıyosun..sanıyorum bu aracın torkunun yuksek olması ıle ılgılı..

« Yanıtla #26 : 08 Haziran 2008, 18:06:53 »
Tourneo da atak

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #27 : 08 Haziran 2008, 18:23:04 »
dsg li bir caddy kadar atak mı?