Gönderen Konu: CADDY cıler bunları bılıyormusunuz  (Okunma sayısı 216586 defa)

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
Ynt: CADDY cıler bunları bılıyormusunuz
« Yanıtla #70 : 09 Nisan 2008, 13:34:47 »
sagol abi bu onemlı bılgılerın için...bu sekıl sorunlar yasayan arkadaslarımız varsa buraya yazmaları cok ıı olur
en azından arac nerelerden sorun cıkartıyo ne yapmamız gerekıyo ogrenmış oluruz...
kardesım benım ne demek,bırbırımız ıcın varız burda...

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 10 Nisan 2008, 19:39:05 »
oktay abi hazır sökmeye baslamışken bırde teyp nasıl cıkarılır bunu da soylersen foto ıle anlatırsan cok ii olacak...
hakan kardesım eger cıkıs alacak ısen teyp ve kalorıfer dugmelerının uzerındekı klıma dugmesıne kadar plastık cerceve var teybın altından elınle kucuk dokunuslarla en alttan yavas yavas cek klıpslerden cıkartarak(aman hızlı cekme komple oldugu ıcın yukarısına kadar ortadan kırılabılır)ve cıkart teyp ıcın yıldız alyan gerekıyor hazırlıklı ol vıdaları sok ve surguden yavas yavas cıkar eger ek hoporlor baglantısı ıcın orda bosda ıkı tane yer var oraya cıkıs aldıgın anda teyıpde otamatık olarak menusune "fader" ayar menusu yuklenıyor bu sefer hoporlode ses ayrımını arka ve on olarak ayırabılıyorsun ses cıkıslarıda cok guzel...bu ıslemlerı yaparken elektırık kablosunun cıkmamasına ozen goster cıkarsa code sorar ugrastırır senı ve en sag alt kosede hıza duyarlı ses kapayıp acabılmesı ıcın ıkı adet slotlu yuvarlak kablo var onları cok germe deforme olmamasına dıkkat et...cıkıs yaptıgın kabloları dosemelerın altından ozellıkle surucu mahalınden fren pedallarının oradan yapabılırsın sonra dosemelerın altına sıkıstırırsan hıc bır sekılde bellı olmuyor...

Çevrimdışı hakan99

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 11 Nisan 2008, 17:51:55 »
sagol abım cok tesekkur ederım bılgılerın ıcın..en arkadakı caddy lıfe da sanırım o plastıkler var bız de de olsaydı en azından takma yerlerı olsaydı cok ıı olacaktı valla...

Çevrimdışı strong

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 13 Nisan 2008, 19:42:41 »
Bende  teybi söktüm ve bütün bağlantılarıda aynen yukarıda anlatıldığı gibi bir işlem gerçekleştirmek gerekli. fakat ben soketleri söktüğüm halde benden ''code'' falan istemedi neden ki?

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 15 Nisan 2008, 10:02:56 »
elektrık kablosunu sokmedıgın muddetce code ıstemez metıncım...

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
« Yanıtla #75 : 15 Nisan 2008, 15:58:55 »
Arka sürgülü kapıların içine hoparlör sığacak kadar yer var proje hazır sırada uygulama var.

Çevrimdışı hakan99

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 15 Nisan 2008, 16:21:28 »
oktay abi yer var ama kablo olayı nasıl cozulecek onun için bi aparat yapılması gerekıyo merkezı kılıt sıstemının swıclerı gıbı

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 15 Nisan 2008, 17:26:40 »
oktay abi bi bırak su arabayı ya
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
« Yanıtla #78 : 15 Nisan 2008, 17:36:45 »
oktay abi bi bırak su arabayı ya

Kendim için yapıyorsam namerdim hep sizin için.  :p

Tamam vidasını bile sıkmayacağım bi bildiğin var.  :sevgi:

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 17 Nisan 2008, 09:30:15 »
menımeno kardesım benım, kım yapmıs nasıl olurmus anlata bakalım bu göz kapaklarını

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 17 Nisan 2008, 13:21:35 »
Kendim için yapıyorsam namerdim hep sizin için.  :p

Tamam vidasını bile sıkmayacağım bi bildiğin var.  :sevgi:

yok abi sen sıfırdan imal edeceksin ondan korkuoyrum  :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #82 : 17 Nisan 2008, 15:30:21 »
menımeno kardesım benım, kım yapmıs nasıl olurmus anlata bakalım bu göz kapaklarını

pek bi bilgim yok dolaşırken gözüme çarptı bilgi amaçlı ekliyim dedim siteye ama bulursam herkese haber edicem merak etme canım kardeşim.orjinal bişey ama dimi güzel duruyo

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 18 Nisan 2008, 11:09:29 »
beyler ne kadar ıyı olsanızda bu arabada "bas" ozellıgınden dolayı yuksek vıtesde yavasladıgınızda hemen hıssetırmıyor ya,vıtesde gıderken yavasladıgınızda stop ettırme durumunuz olmustur herhalde olanlar varsa bu arac ne kotu vuruyo yaa sankı motora balyoz gecırıyolar gıbı neden bu kadar sert oluyor bılen varmı dıger marka araclarda bu kadar vurmuyo :D motor yerınden cıkıyo zannedıyorum buyuk bı sıkıntıyı hemen cıkaracak gıbıme gelıyo ......????