Gönderen Konu: CADDY cıler bunları bılıyormusunuz  (Okunma sayısı 216710 defa)

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
Ynt: CADDY cıler bunları bılıyormusunuz
« Yanıtla #126 : 08 Mayıs 2009, 14:05:13 »
arkadaslar gecen hava yagıslıyken sılecek kolunu en ust sevıyenın bır oncekı modunda sureklı calısır halde bıraktıgımızda hızınıza gore sılecekler fasıla lı calısyor cok yavas ılerleyınce yavasllıyor hızlanınca fasıla aralıgı dusuyor.. :saygılarbenım haberım yoktu sızınde varmı bılmıyorum ama haberınız ola...:D

Çevrimdışı aliş_61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : 08 Mayıs 2009, 16:28:57 »
BENDE TEYP İKİ ÇIKIŞLI BİLİYOM AMA EMİN DEĞİLİM HALA BAKTIRMADIM.AMA BAKTIRACAM ARKAYA HOPARLÖR ŞART.BİRDE BENİM ARACIM İÇ DIŞ YAPILIDIR TAVSİYE EDERİM KAPIİÇLERİ KOLTUKLAR YER TAVAN FUL YAPILI...

« Yanıtla #128 : 08 Mayıs 2009, 19:40:11 »
arkadaslar gecen hava yagıslıyken sılecek kolunu en ust sevıyenın bır oncekı modunda sureklı calısır halde bıraktıgımızda hızınıza gore sılecekler fasıla lı calısyor cok yavas ılerleyınce yavasllıyor hızlanınca fasıla aralıgı dusuyor.. :saygılarbenım haberım yoktu sızınde varmı bılmıyorum ama haberınız ola...:D

sen daha neler öğrenicen :)

Çevrimdışı saxi_saxi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #129 : 08 Mayıs 2009, 21:12:39 »
çok yararlı bir konu açmış arkadaşımız. başta teşekkür etmek istiyorum. bende keşfettikçe yazarım. çünkü kullanma klavuzu kayıp bizim  :)

kazasız belasız sürüşler şanslı vw caddy kullanıcıları.

izmirden selamlar.

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #130 : 09 Mayıs 2009, 23:05:26 »
birde t5 hakkında bilinmeyenler konusumu açsak aceb:)

Çevrimdışı saxi_saxi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #131 : 11 Mayıs 2009, 23:24:48 »
valla burak bir caddy sahibi kullanma klavızunu tarattırsada bana yollsa pdf olarak falan ne sevinirim biliyor musun  ;D

adamlar 30 euro dediler kullanma klavuzuna. dedim bununda reklamını yapacam nette herkes sizi tanısın dedim artık ya sinirden. 43 milyarlık arabası var altımızda adamlar 30 euro diyolar bir kullanma klavuzuna  :bekleriz:

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #132 : 15 Mayıs 2009, 13:17:05 »
çok yararlı bir konu açmış arkadaşımız. başta teşekkür etmek istiyorum. bende keşfettikçe yazarım. çünkü kullanma klavuzu kayıp bizim  :)

kazasız belasız sürüşler şanslı vw caddy kullanıcıları.

izmirden selamlar.
  rıca ederım kardesım benım ne demek...bu arada teyp 4 cıkıslıdır ek baglantısı yapılınca fader menuye otomatık yuklenıyor alişin bılgılerıne tek yapacagın servıs yada yan servısden 2 tane cıkıs slotu al ucuna ekleyecegın hoporlorlerın kablolarını bagla gayette guzel oluyor...

Çevrimdışı saxi_saxi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #133 : 16 Mayıs 2009, 15:52:27 »
  rıca ederım kardesım benım ne demek...bu arada teyp 4 cıkıslıdır ek baglantısı yapılınca fader menuye otomatık yuklenıyor alişin bılgılerıne tek yapacagın servıs yada yan servısden 2 tane cıkıs slotu al ucuna ekleyecegın hoporlorlerın kablolarını bagla gayette guzel oluyor...
anlayamadım tam olarak. fader menü ne demek?

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
« Yanıtla #134 : 16 Mayıs 2009, 16:08:02 »
anlayamadım tam olarak. fader menü ne demek?

Sorunuzun cevabı burda, fader ses ayarını ön ve arka kolonlara dağılımını sağlıyor.
http://www.vwtr.net/forum/caddy-transporter-ve-caravelle/caddy-teyp-t2530.60.html

Çevrimdışı saxi_saxi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #135 : 16 Mayıs 2009, 17:54:26 »
Sorunuzun cevabı burda, fader ses ayarını ön ve arka kolonlara dağılımını sağlıyor.
http://www.vwtr.net/forum/caddy-transporter-ve-caravelle/caddy-teyp-t2530.60.html

bizde o fader yazan yer boş.

Çevrimdışı aliş_61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #136 : 19 Mayıs 2009, 08:58:23 »

bu sayfaya nsl resim ekleniyo

Çevrimdışı saxi_saxi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #137 : 19 Mayıs 2009, 10:14:20 »
bu sayfaya nsl resim ekleniyo

www.imageshack.us

bu adrese upload et. sonra cevap yazdığın yerin üst kısmında resim ekle yazan buton var. B I U yazılarının hemen altnda. ona tıkladığında " [ img ] [ /img ] " bu gelir. parantezlerin tam ortasına upload ettiğin resmin linkini yerleştir  :tamamdir

Çevrimdışı saxi_saxi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #138 : 19 Mayıs 2009, 10:22:32 »

örneğin  ;)

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #139 : 19 Mayıs 2009, 21:24:26 »
valla burak bir caddy sahibi kullanma klavızunu tarattırsada bana yollsa pdf olarak falan ne sevinirim biliyor musun  ;D

adamlar 30 euro dediler kullanma klavuzuna. dedim bununda reklamını yapacam nette herkes sizi tanısın dedim artık ya sinirden. 43 milyarlık arabası var altımızda adamlar 30 euro diyolar bir kullanma klavuzuna  :bekleriz:
küfürü basıp çıksaydın.:) şaka bir yana çok para ya.arabayı aldıktan sorna yanında vermiyolarmı?bizim vardı t5 de