Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: CADDY cıler bunları bılıyormusunuz  (Okunma sayısı 216246 defa)

Ynt: CADDY cıler bunları bılıyormusunuz
« Yanıtla #56 : 11 Şubat 2008, 19:33:19 »
vallahi sen arabayı çözmüşsün bravo. ben daha stepne nasıl sökülür bilmezken  :-[

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #57 : 25 Mart 2008, 10:56:08 »

Düz yolda en fanla 200 ü gördüm nitekim fazlasını görmez standart caddy ve güvenli değil.

« Yanıtla #58 : 25 Mart 2008, 17:35:08 »

Düz yolda en fanla 200 ü gördüm nitekim fazlasını görmez standart caddy ve güvenli değil.

Hız felaket olabilir . Ama yine de güzel bir duygu :D

« Yanıtla #59 : 25 Mart 2008, 18:13:03 »
5 dk daha aynı süraatle gitseydin kalırdın yolda :)

« Yanıtla #60 : 26 Mart 2008, 12:42:37 »
ne alaka menimeo kardesım teknık acıdanmı yanı acalım konuy

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #61 : 02 Nisan 2008, 16:31:33 »

Fotoğraf çekerken titremenin sebebi balans ayarı bozuktu bu gün balans ayarı yaptırdım o titreme geçti.Sanada tavsiye ederim sanırım seninde aracın yüksek hızda titreme yapıyor.

« Yanıtla #62 : 02 Nisan 2008, 16:43:09 »
vallahı oktay abi anlamadım gıttı aslında benım arac da balans yapıyo 120 den sonra hızlanma esnasında ya yenı arac ndn bu sorunları yasıyorum anlamadım gıttı lastıklerı 2 kez sokturup balans yaptırdım ama nafıle yıne aynı

« Yanıtla #63 : 02 Nisan 2008, 17:25:06 »
yok oktaycım manımenonun dedıgı muhabbet,mazot gostergesıymıs ondan :)

« Yanıtla #64 : 02 Nisan 2008, 17:50:33 »
yok oktaycım manımenonun dedıgı muhabbet,mazot gostergesıymıs ondan :)

^-^

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #65 : 02 Nisan 2008, 18:29:24 »
200'ü rahat görüyoda 205 gibi oldu bi ara otobanda yokuş aşşağıydı tabi araç aşırı titreyince korktum ayağımı çektim gazdan

Otomobilim bölümünde böyle birşeye değindiğin için sende balans ayarı yaptırsan iyi olur dedim.

« Yanıtla #66 : 08 Nisan 2008, 14:53:28 »
arkadaslarım mrb.aracı 30 000 lık bakıma soktum 2.vıtes dıslısının degısmesı gerektıgını hatanın fabrıkadan oldugunu ve yıne yag fırmasını deıstırdıklerını komple şanzumanın ındırılecegını ve yenısının takılacagından behsettıler vıtes deısımı sırasında yada gerı vıtese gecırmek ısterken cırt curt ses gelıyorsa nedenı bu olabılır arkadaslar daha once bır formdada debrıyaj balatalarının hassas oldugunu cabuk bıtebılecegını ve bu yuzden vıtes deısımı esnasında yada gerı vıtese gecerken cırr cırrr sesının geldıgınden bahsedılmısdı bu balatadan deıl 2. vıtes dıslısındenmıs sorunu olanlar servıse bıldırsınler...

« Yanıtla #67 : 08 Nisan 2008, 23:49:57 »
sagol abi bu onemlı bılgılerın için...bu sekıl sorunlar yasayan arkadaslarımız varsa buraya yazmaları cok ıı olur
en azından arac nerelerden sorun cıkartıyo ne yapmamız gerekıyo ogrenmış oluruz...

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #68 : 09 Nisan 2008, 08:31:36 »
Caddy lerde ön konsolda ses gelebilecek yerler.

Kesici olmayan tornavida yardımı ile resimdeki gibi değil en uç kısımdan sürücüye yakın olan kısımdan beyaz parçayı çıkararak ,ses çıkarabilecek sürtünen yerlerine sünger yapıştırarak sorunu çözebiliriz.

« Yanıtla #69 : 09 Nisan 2008, 10:51:46 »
oktay abi hazır sökmeye baslamışken bırde teyp nasıl cıkarılır bunu da soylersen foto ıle anlatırsan cok ii olacak...