Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: CADDY cıler bunları bılıyormusunuz  (Okunma sayısı 216222 defa)

Ynt: CADDY cıler bunları bılıyormusunuz
« Yanıtla #28 : 20 Kasım 2007, 23:49:25 »
2.0 tdi caddy ilk defa goruyorum.Ilginc.Bilgilere nerden ulastiniz acaba?Almanya da mi satiliyor bu model?Birde modelin is mi tam olarak nedir acaba?Caddy edition mu?

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #29 : 21 Kasım 2007, 08:16:52 »
Model olarak caddy,caddy maxi ve caddy life edition diye geçer.Donanım ve motor olarak zenginleştirilmiş modellerdir.Avrupa piyasasına sunulmuştur.
1.6 benzinli iki adet motor seçeneğide var.
2.0 ecofuel 109 ps
2.0 TDI 140 ps

El motor SDI de 2,0 l con 70 CV y un par motor máximo de 140 Nm*
-       El motor TDI® de 1,9 l con 75 CV y un par motor máximo de 210 Nm**
-       El motor TDI® de 1,9 l con 104 CV y un par motor máximo de 250 Nm
-       El motor de gasolina de 1,4 l con 80 CV y un par motor máximo de 132 Nm
-       El motor de gasolina de 1,6 l con 102 CV y un par motor de 148 Nm

« Son Düzenleme: 28 Kasım 2007, 08:53:27 Gönderen: wow »

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #30 : 21 Kasım 2007, 08:59:04 »

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #31 : 23 Kasım 2007, 12:35:23 »
Uzun şasi Caddy için görüşmeler devam ediyormuş.Caddy maxi ,life adition ise özel siparişle gelebiliyormuş >:(

« Yanıtla #32 : 23 Kasım 2007, 14:55:09 »
yavff arkadaslar benım cam kapatma ve acma dugmelerının uzerı sılınmeye basladı,yakında gunduz beyaz gece pembe tus takımlarım olacak :)kapı kılıtleme dugmesınde anahtar resmıde yok artık naparız............sızde basladımı ole bısı

« Yanıtla #33 : 23 Kasım 2007, 15:03:45 »
Ve aracınızda cd dinlerken sağ taraftaki yuvarlağa bir defa bastığınız zaman size ortalama 10 sn gibi kısa bir süre müziği dinletip sıradaki müziğe geçtiğini biliyormuydunuz ¿ :)

:))) sen once fader i bul ....:p
aynen katılıyorum ... bende yaptırdım 2 aracımada Hazirandan beri en ufak bir oynama olmadı lastik havalarında .

allah a havalen gıdıyorum sımdılık kardesım nıtronun uzerınde cakmak caksa patlarmıyız acaba :) bende de pek far yok gıbı gorunuyor

« Yanıtla #34 : 23 Kasım 2007, 22:11:45 »
yavff arkadaslar benım cam kapatma ve acma dugmelerının uzerı sılınmeye basladı,yakında gunduz beyaz gece pembe tus takımlarım olacak :)kapı kılıtleme dugmesınde anahtar resmıde yok artık naparız............sızde basladımı ole bısı

Tum vw araclarinda oluyor.Zamanla silinmeye basliyor.Bizimkilerde henuz birsey yok ama zamanla olacaktir.Temiz kullanmak gerekiyor ki ne kadar temiz kullansanizda bi yerden sonra siliniyor.Caresi degistirmek :)

« Yanıtla #35 : 26 Kasım 2007, 22:21:43 »

:))) sen once fader i bul ....:p

tamamda neden yüzümüze vuruyosun :) anlamıyo burdakiler :) hem ben yaparım şimdi başka menülerde çıkarırım sana yazık olucak diye ellemiyorum :)

« Yanıtla #36 : 26 Kasım 2007, 22:23:21 »

allah a havalen gıdıyorum sımdılık kardesım nıtronun uzerınde cakmak caksa patlarmıyız acaba :) bende de pek far yok gıbı gorunuyor

nazar deydi bee :) yorumu yazdık 2 gün sonra sol ön lastik inmişti biraz :) tü hep senin yüzünden  :saskin:

« Yanıtla #37 : 26 Kasım 2007, 22:24:38 »

bi sulu boya bide ince uclu fırça koy arabaya :D

« Yanıtla #38 : 26 Kasım 2007, 22:52:50 »
nazar deydi bee :) yorumu yazdık 2 gün sonra sol ön lastik inmişti biraz :) tü hep senin yüzünden  :saskin:

hemen cakmak cakacakdın o anda ındıgı yerden eskı halıne gelıomus....:))

« Yanıtla #39 : 26 Kasım 2007, 22:55:39 »
bi sulu boya bide ince uclu fırça koy arabaya :D

ıyı bı hattat ustası bulup nargıle de atacam arkaya yazssın cızssın.dugmelerde sılınen,ısıklar bolumundekı far seklı yerıne gaz lambası cızdırırık cakmaklıga nargıle seklı anahtarada asma kılıt seklı clımatık yazısıda sılınsın bi orayada bısmıllahırrahmanırrahım yazdırıp CADDY OSMANLI D-LİNE olacak hehhee  :D
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2007, 22:59:49 Gönderen: cemline »

« Yanıtla #41 : 29 Kasım 2007, 17:43:42 »
hemen cakmak cakacakdın o anda ındıgı yerden eskı halıne gelıomus....:))

sen benimle dalga geçmeyi bırakta korsan caddyni sat :) baksana boyaları siliniyo , yarın öbürgün direksiyondaki vw amblemi fiat a dönüşmesin :D
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2007, 17:45:35 Gönderen: manimelankolipisikoz »