Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: CADDY cıler bunları bılıyormusunuz  (Okunma sayısı 216219 defa)

Ynt: CADDY cıler bunları bılıyormusunuz
« Yanıtla #14 : 19 Kasım 2007, 13:00:56 »
sılecek konusunda yanlıs hatırlıyorsun kardesım...ole bır ozellık yok ama sole bır ozellıgı var onun,on sılecekler calısır konumdayken eger gerı vıtese takılacak olursa bır defaya mahsus arka cam sılecegı otomatık olarak devreye gırıyor ve kapatıyor sıstem...normal sartlarda sız yagmurlu yolda gıderken eger cam sılecek kolunu farketmeden ılerı konumda on sıleceklerı calıstırmıs ısenız arkası fasılalı olarak calısmaya devam edecektır...yanı sadece on cam sılecekler calısır konumda ıken arka cam sıleceklerı kol dan her hangı bır ıslem yapmadıgınız surece calısmaz...ayrıca  dıger cadyy lerınde arka kapılarının ıc dosemesı hala mdf dır...su dan da korunmalıdır

Tesekkurler degerli bilgileriniz icin.Ben yanlis hatirliyormusum.

« Yanıtla #15 : 19 Kasım 2007, 13:01:58 »
Geçen gün Kozyatağı - Carrefour' da, d-line'ı tanıtıyorlardı. Satış fiyatı, anahtar teslim 44.000 ytl. yazmışlardı. Ayrıca araç, sadece siyah renk olarak üretiliyormuş. Biraz inceledik, iç döşemelere kadar işçilik gerçekten fevkalade güzel tasarlanmış ve kaliteli malzeme kullanılmış. Ancak yine de o kadar fiyat farkına değer mi, o da tartışılır?

Evet tahminlerimdeki gibi demek.Yani 8 bin ytl fark.Ben o farki vezmesdim.8 bin ytl ile ben bastan ayaga her tarafini mod ederdim.Tabi zamani olmayanlar icin ve bu gibi islerle ugrasmak istemeyenler icin guzel bir secenek olur ama ben kesinlikle almazdim.

« Yanıtla #16 : 19 Kasım 2007, 14:21:22 »
arkadaslarım d-line de suspansıyon ve arka koltuk dıklıklerı aynı mı bu yonde ıncelıyenınız varmı

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #17 : 19 Kasım 2007, 14:30:45 »
2006 bursa oto fuarına getirmişlerdi piyasanın nabzını ölçmek için ticari olduğu için süspansiyon sistemi aynı olabilir koltuklarda aynı idi ama şimdikiler nasıl bilemem.henüz inceleme ve görme fırsatım olmadı.
avrupada sergilenen modellerle bize gelecekler aynı olmaz.

« Yanıtla #18 : 19 Kasım 2007, 15:58:09 »
En azindan arkaksi makasli degilde suspansiyonlu olsaymis.Sonucta D line alan birisi ticaret icin kullanmaz bu araci.Yuk atacagini sanmiyorum.Onun icin konfora onem verilmesi gerekir diye dusunuyorum.Aynen caddy life deki gibi.Birde neden d line cikardilar onu da anlamadim.Ne guzel caddy life lar var Almanya da Avrupa da.Hatta Turkiye de de var tek tuk.Herhalde getirselerdi asagi yukari o da 45 civarinda olurdu.

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #19 : 19 Kasım 2007, 16:12:34 »
mevzuat yeterli değilmiş kanunları bekliyorlar.en yakınımızda romanya bulgaristan da caddy life var niye bize gelmiyor.caddy life gelirse fiat  ford reno satamayacakta ondan.

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #20 : 19 Kasım 2007, 16:14:24 »
üstelik d line lar Türkiyede hazırlanıyor.başka hiç bir ülkede yok

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #21 : 19 Kasım 2007, 16:14:56 »
DOĞUŞ LİNE ^-^

« Yanıtla #22 : 19 Kasım 2007, 22:21:01 »
mevzuat yeterli değilmiş kanunları bekliyorlar.en yakınımızda romanya bulgaristan da caddy life var niye bize gelmiyor.caddy life gelirse fiat  ford reno satamayacakta ondan.

Yok yine satar neden satmasin diger ticariler.Caddy life gelse herhalde en az 45 civarinda bi fiyati olur.Onun icin herkes alamaz.Ozellikle ticaretle ugrasan kisi parasi olsada almaz cunku luks kacar.

« Yanıtla #23 : 20 Kasım 2007, 10:11:21 »
Ve aracınızda cd dinlerken sağ taraftaki yuvarlağa bir defa bastığınız zaman size ortalama 10 sn gibi kısa bir süre müziği dinletip sıradaki müziğe geçtiğini biliyormuydunuz ¿ :)

« Yanıtla #24 : 20 Kasım 2007, 10:14:48 »
bu arada arkadaslar lastık havalarında normal oksıjen hava yerıne nıtrojen basıyolar bunu kullanan varmı yada kullanıpda faydasını goren ben yaptırdım  pskolojık mı deıl mı bılmıyorum ama dıreksıyon bıraz daha yumusadı cekısde de cok az hıssedılır derecede fark var gıbı geldı...lastıklerın havası nıtro da dusmuyoemus sıcak soguk farklılıklarında oksıjene gore hafıf oldugu ıcın(ucan balonlarada aynı gazdan basıyolar) yakıt ve cekısde tasarruf edıyormus...bole bısı yaptırıpda fark eden farkını gorenımız varmı aramızda

aynen katılıyorum ... bende yaptırdım 2 aracımada Hazirandan beri en ufak bir oynama olmadı lastik havalarında .

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #25 : 20 Kasım 2007, 14:46:31 »

ışık sensörü,yağmur sensörü, sunroof, sürgülü yan camlar, kelebek yan camlar, 2000 cc 140ps
deri koltuklar, navigasyon ,xenon.....
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2007, 19:07:19 Gönderen: wow »

« Yanıtla #26 : 20 Kasım 2007, 14:53:40 »
oyoyoy :o süper yapmışlar abi  105 lik  uçuyo 140 lık durmaz yerinde herhalde normal arabadan farkı yok valla birde 4 motion  olsa offfff tadından doyulmaz
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #27 : 20 Kasım 2007, 19:00:09 »

2.0 TDI
103 kw -140 ps
0-100 km 10.6 sn
320 nm tork-1800 dk
100 km de ortalama 6,4 lt
16" jant lar