Gönderen Konu: caddy alıcam tavsiye lütfen  (Okunma sayısı 5735 defa)

Çevrimdışı asimomoto

• kemal
    • Profili Görüntüle
caddy alıcam tavsiye lütfen
« : 10 Haziran 2010, 23:32:53 »
arkadaşlar işim gereği ticari ye dönük artı ailem içinde caddy almayı düşünüyorum ama ikinci el 25 000 kadar çıkarabiliyorum 2005 ve sonrası tdı olan model hangisini tavsiye edersiniz
kilometresi düşük hani kendinizin bile aradığınız temizlikte olanı
bide nette 163 beygir tdi gördüm bu model modifikasyonlamı olmuş ...
km de ne kadar yakıyor şehir içi tavsiyelerinizi mutlaka bekliyorum

Çevrimdışı kurt

• Profili Görüntüle
Ynt: caddy alıcam tavsiye lütfen
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2010, 13:48:47 »
kamyonet kamyonettır kısa sase bı transporter al bence her ıse uygun yayıla yayıla  yolculuk edersın

Çevrimdışı asimomoto

• kemal
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Haziran 2010, 14:15:28 »
kamyonet kamyonettır kısa sase bı transporter al bence her ıse uygun yayıla yayıla  yolculuk edersın

doğru diyosun kendi (çapında)
ancak ben anadol kamyonet veya doç kamyonet alcam demedim

Çevrimdışı kurt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2010, 21:36:58 »
senın soyledıgın cadyy ıle benım sana tavsıye ettıgım taransporter ıkı aracta kapalı kasa kamyonet olmadıgınımı ıdda edıyosun  acaba merak ettım kamyonetten anladıgının sadece anadol veya doçtan ıbaret oldugunu bılseydım hıc yazmaya zahmet etmesdım dogrusu kışısellestır dıye demedım benımmde uyesı oldugum forumda tavsıye ıstedın bende senın capına gore belkı eksık belkı fazla  nacızane fıkrımı beyan ettım tabıkı senın sartlarını b en bılemem ama suna emın ol ıyı nıyetlı bır tavsıyeydı fazlası deyıl  :tamamdir
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2010, 01:18:08 Gönderen: kurt »

Çevrimdışı ADEMÜÇÜNCÜ

• T4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2010, 22:00:45 »
Arkadaşlar tartışmaya gerek yok.

Kemal bey almak istediğiniz aracın TDI versiyonunda hemen hemen her modelde herşey standarttır. Yol bilgisayarı,klima ,airbag ve diğer tüm donanımlar. Yeni çıkan Caddy Life modellerinde bildiğim kadarıyla daha farklı donanımlar vardır. Yani alacağınız araç 2005'de olsa 2008'de olsa hemen hemen herşeyi aynıdır.

Nedense 2010 modellerde eski nesil Pump duse (pompe meme) sistemi hala daha kullanılmaktadır, VW'de tek Caddy Common Rail'e geçmedi, heralde vergi oranlarından ve bu motor bu kasa da tuttuğundan dolayı değiştirmek istemedi VW.

Gel gelelim 163 hp'lik Caddy işine, standartta 163 hp'lik bir Caddy yok. Tabi chip tuning,turbo büyütme,egzantrik mili ve diğer özel işlemlerle bu güce ulaşılabilir. Ama en sağlıklısı chip tuning işlemidir. +26 -30 hp arası bir güç 50-60 nM kadar da tork kazanmış olursunuz.