Gönderen Konu: 2011 model yeni caddy almayı düşünenler?  (Okunma sayısı 84581 defa)

Çevrimdışı dnzgzms

• Profili Görüntüle
Ynt: 2011 model yeni caddy almayı düşünenler?
« Yanıtla #56 : 20 Mayıs 2011, 01:51:18 »
2010 hazıran da caddy team aldım aracım 22.600 de yenı aracımla ilk Ankara'ya gıttım ve Ankara otobanının Bolu dan sonrakı rampalarını bılen bılır... O rampalarda 0 km bı arac 170 km  ıle gıderken kafa kaldırıosa fazla söze gerek olmadıgını dusunuorum  :) seri, güçlü, konforlu ve güvenli bı arac,  caddy ı ver sana 2 doblo verıcez deseler degısmem adı ustunde ustun alman teknolıjısı..  ;D

Çevrimdışı selcukan43

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 21 Mayıs 2011, 23:51:20 »
Usta bu kadar mı tesadüf olur yaa :) Allah kaza bela vermesin güle güle binmeniz dileğiyle inşallah.. Bende sıfır caddy almayı düşünüyorum ve abimler ankarada olduğu için önce onlara sonra bolu'dan istanbula gitmeyi düşünüyorum.. İstanbul'dan da bursa üzerinden dönmeyi düşünüyorum bakalım nasip :) yanlız merak ettiğim bişey var ? Bende 2009 civic vardı otomatik.. Yokuş yukarı kalkış desteğine kadar hepsi vardı yanlız bu yokuş yukarı kalkış desteği düz yolda da çalışıyordu yani düz yolda frenden çekince ayağını araç yürümeye başlıyordu ve bu çok ama çok hoş bişeydi acaba 2011 model caddy'nin yokuş yukarı kalkış özelliğinde de varmı acaba bu özellik ? Bilenler bi söleyiversin allaseenn :) :)

Bu arada demişsin ya caddy ni ver sana 2 tane doblo verelim diye.. Ben olsam kabul ederdim yaww.. Sonra o 2 dobloyu da satar sıfır bi tane caddy alırdım :D geri kalan paraylada güzel bi türkiye turu :D :D :D :D
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2011, 23:55:01 Gönderen: selcukan43 »

Çevrimdışı dnzgzms

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 23 Mayıs 2011, 00:29:16 »
o da olası tabı :D

Çevrimdışı selcukan43

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 24 Mayıs 2011, 01:13:09 »
Evet sorum güncel en çok merak ettiklerimden birisii.. Ama düz vitesinde varmı ??

Alıntı
yanlız merak ettiğim bişey var ? Bende 2009 civic vardı otomatik.. Yokuş yukarı kalkış desteğine kadar hepsi vardı yanlız bu yokuş yukarı kalkış desteği düz yolda da çalışıyordu yani düz yolda frenden çekince ayağını araç yürümeye başlıyordu ve bu çok ama çok hoş bişeydi acaba 2011 model caddy'nin yokuş yukarı kalkış özelliğinde de varmı acaba bu özellik ? Bilenler bi söleyiversin allaseenn..
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2011, 01:14:01 Gönderen: selcukan43 »

Çevrimdışı selcukan43

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 07 Haziran 2011, 17:15:41 »
Yine cevap yazan hiçkimse yok ya :(

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 12 Haziran 2011, 21:11:44 »
kardeş düz ve otomatik şansıman farketmez
ikisinde de vardır :)

Çevrimdışı ugurdemirel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 22 Haziran 2011, 19:22:04 »
bizde 2011 model caddy trendline var ben kangoo da ford connectte sürdüm vw caddynin yanında hiçbirini alıpta binmem.verilen paraya yazık olur.ARAÇTA HER TÜRLÜ KONFOR DONANIM GÜVENLİK VAR. STANDAR OLARAK ESP VAR ARAÇTA...

Çevrimdışı selcukan43

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 23 Haziran 2011, 13:39:00 »
Yorumunuz için teşekkürler, fakat net sorum şu.. sizin de aracınız da hill holder (yokuş yukarı kalkış) desteği yok sanırım.. hill holder sistemi otomatik vites arabada düz yolda iken de araçta ayağınızı frenden çektiğiniz andan itibaren gaza basmadan araç yürümeye başlar.. Düz vites te de bu olay varmı onu merak ediyorum.. Olabilir diye 1 yorum gelmiş şu ana kadar ama net bir cevap verebilecek varmı.. Bulunduğum yerde vw plazası yok onun için gidip incelemem de çok zor.. zaten 2 kere eskişehire gittim birinde pazar günleri kapalıymış diğerinde de plaza kapanıyordu..

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 23 Haziran 2011, 15:15:40 »
Yorumunuz için teşekkürler, fakat net sorum şu.. sizin de aracınız da hill holder (yokuş yukarı kalkış) desteği yok sanırım.. hill holder sistemi otomatik vites arabada düz yolda iken de araçta ayağınızı frenden çektiğiniz andan itibaren gaza basmadan araç yürümeye başlar.. Düz vites te de bu olay varmı onu merak ediyorum.. Olabilir diye 1 yorum gelmiş şu ana kadar ama net bir cevap verebilecek varmı.. Bulunduğum yerde vw plazası yok onun için gidip incelemem de çok zor.. zaten 2 kere eskişehire gittim birinde pazar günleri kapalıymış diğerinde de plaza kapanıyordu..

otomatik viteste ayağını frenden çektiği için araç ilerler, hillholddan dolayı değil ki o

tam otomatik viteste rampada ise hillholda gerek yok, yine de kaçırmaz bir sorun yoksa

düz viteste hillhold sistemi nasıl çalışır bilemiyorum ama mantıken boşta araba ilerleyemez

Çevrimdışı selcukan43

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 24 Haziran 2011, 01:43:30 »
Evet sanırım o şekilde.. Düz vites bir araba otomatik vites arabalar gibi ayağını frenden çekince malesef yürümüyor.. Bunun da dediğiniz gibi hill holder'la alakası yok.. pöff..

Çevrimdışı ugurdemirel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 09 Eylül 2011, 18:45:44 »
manuel şansuzamda 1.videste devriyajdan ayağını çektiğin anda araç gaza basmasan bile gitmeye başlar.devrijandan ayagını tam olarak kaldır gaza hiç basma araç 8kmhız ile gitmeye başlar.bu sistemler araçların yokuşta rahat kalkması için tasarlanmıştır.
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2011, 18:46:41 Gönderen: ugurdemirel »

Çevrimdışı white43

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 28 Mart 2012, 09:46:57 »
yeni caddy comfortline modelinde (düz vites) hill hold var. yokuş yukarı bi kaç saniye arabayı tutuyor

Çevrimdışı berk001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 28 Mart 2012, 16:17:14 »

ŞİMDİ CADDY İLE DOBLO BİR Mİ??? TABİKİİİİİİ CADDYYY :tamamdir  :sevgi: CADDYYYYYY
« Son Düzenleme: 28 Mart 2012, 16:19:43 Gönderen: berk001 »
ııııııııııııııııı[]ı volume ıııııııııııııııııı[]ı bass ııııııııııııııııııı[]ı treable

Çevrimdışı 105ps

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 28 Mart 2012, 19:48:35 »
4 senedir Caddy sahibiyiz periyodik olarak 10.000 km bakımını yaptırdıktan sonra hiç bir sorun olmaz.En iyisi bir voklswagen alında namı yürüsün.  :D
Caddy araba değil dosttur :)