Gönderen Konu: 2011 model yeni caddy almayı düşünenler?  (Okunma sayısı 84528 defa)

Çevrimdışı selcukan43

• Profili Görüntüle
Ynt: 2011 model yeni caddy almayı düşünenler?
« Yanıtla #42 : 03 Ocak 2011, 12:22:31 »
Henüz arabayı falan aldığım yok özgür abi daha... yasinbarmanbay ben caddy de disk yok demedim dobloda yok dedim.. Düzgün okuyun lütfen.. Ayrıca doblo da kim demiş abs yok diye? esp sine kadar herşey mevcut.. Fakat geçenlerde arabam.com da gördüğüm bir yazı da caddy nin arka kısmın halen makaslı olarak berbat oldugunu ve 7.7 lt yakıt tüketiminin altına düşüremedikleri ile ilgili yazı paylaşmışlar.. Ne bileyim 100 beygir o kasaya bana da az gibi geldi.. Şu eskişehirdeki plaza ya tekrar gidip herşeyini adamlara yüz yüze soracağım bakalım.. Forumlarda olmuyor böyle..

Çevrimdışı hsyn

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 05 Ocak 2011, 22:54:11 »
bende yeni caddy kullanıcısı olarak aranıza yeni katıldm arkadaşlar.

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
« Yanıtla #44 : 09 Ocak 2011, 08:12:30 »
09/01/2011 Tv 24 te Otomobil Sevdası programında yeni Caddy'e yer verilmiş.

Çevrimdışı white43

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 16 Mart 2011, 17:49:33 »
kardeşim caddy yi hiç birisi tutmaz. bende 2007 caddy vardı, sattım 110 luk plus connect aldım özellik çok, motor güçlü diye ama bin pişman oldum. bir sene zor bindim connecte ve sattım 14/02/11 pazartesi yeni caddy comfortline aldım ve çok memnunum 1.9 caddy ye binmiş biri olarak pek fark göremedim 1.6- 1.9 arasında daha 2 günlük ama araba canavar gibi kaçıyor maşallah. caddy başka hiçbir araçla kıyaslanamaz bence. diğerlerini birbiriyle kıyaslayın, caddy apayrı bir olay.... saygılar..

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 16 Mart 2011, 21:14:00 »
Kardeşlerim konu uzamıs 4 sayfayıda okumadım. Ben direk kendı konuma giriyim  :)
Babam tutturdu connect alcam diye ( maksat sağlam araba oldugu içinmiş) su babamın zihniyetini değiştirebileck olsa telefonu vereyim arayın Allah rızası için  :)
kardeşim caddy yi hiç birisi tutmaz. bende 2007 caddy vardı, sattım 110 luk plus connect aldım özellik çok, motor güçlü diye ama bin pişman oldum. bir sene zor bindim connecte ve sattım 14/02/11 pazartesi yeni caddy comfortline aldım ve çok memnunum 1.9 caddy ye binmiş biri olarak pek fark göremedim 1.6- 1.9 arasında daha 2 günlük ama araba canavar gibi kaçıyor maşallah. caddy başka hiçbir araçla kıyaslanamaz bence. diğerlerini birbiriyle kıyaslayın, caddy apayrı bir olay.... saygılar..
bu yorumda dikkatimi çekti coonect e binenler bi anlatıverirmi nasıl bişey bu araba

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 16 Mart 2011, 21:20:57 »
connect bildiğin kütük, bir amcamda caddy ötekisinde connect var.İllallah ediyor, hem de az maz yakmıyor, ilginçtir, sorunu sıkıntısı yok yaşı genç, sıfır alınmış araç.Connect ile caddy eğer yarışabiliyorlarsa hangisi daha çok yük alır konusunda yarışır.

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 16 Mart 2011, 23:26:58 »
connect şirket arabsı olarak en bosunu kullandım kapalı kasa kamyonet inannın şimdi 2008 doblo kullanıorum bana daha cok tat verio

Çevrimdışı white43

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 17 Mart 2011, 15:10:37 »
takoz gibi bi araba uzun yola gitmezsen şehir içi sorun olmayabilir. ama uzun yola çıkarsan 110-120 yi pek geçme sesten duramazsın, 100 km yol gittinmi sopa yemiş gibi olursun, çok yoruyor uzun yolda. sol omzum kopardı ağrıdan. hiç tavsiye etmem.. saygılar.

Çevrimdışı burak_37

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 17 Mart 2011, 19:38:59 »
hhım bilgileri babama sayfada direk gösterecem bak ne diyorlar dieye :)
bekı renault kanngoo ile ilgili görüşleriniz nedir ?

Çevrimdışı alpacino037

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 18 Mart 2011, 13:21:32 »
Reneult kangoo bizim arkadaşta var araç 50 binde arabanın içinde sesten duramıyorsun eğer alacaksan vw caddy markalı arababa mesela vw caddy 150.000 gelsin araba hiç sorun göstermez anca işte 10.000 de bir bakıma gidersin bence reneul kangoo ford connet falan vw caddy nin yanında halt etmiş en iyilerinden biri caddy,carevella,transpoter,mercedes vito falan güzel arabalar alacaksan reneultu,fordu geçeceksin...

VW CADDY TARTIŞMASIZ :tamamdir         

Uploaded with [URL=http://imageshack

Çevrimdışı burak_37

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 22 Nisan 2011, 20:53:21 »
alpaçino sözünün üstünde duracağım...

Çevrimdışı selcukan43

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 04 Mayıs 2011, 02:08:13 »
Bencede durumu zorlayın ve caddy'yi tek geçin.. Bu konuyu ben açmıştım.. Aradan uzun zaman geçti.. Allah nasip etti honda civic 1.6 elegance otomatik aldım.. Tabii 1 hafta içinde geri sattım.. Yakıt tüketimi çok fazlaydı.. tüpte 300 bin yakıyordu.. gidişinide hiç sormayın.. orta kasa caddy ile yerim o arabayıı o derece yani :) düz vitesleri öyle değil ama sanırım.. Neyse ben tekrardan yeni caddy düşünmeye başladım.. Bu arada orta kasa caddy'lere de baktım çok güzel fakat donanım ve görünüm olarak yeni caddy istiyorum.. Nasipse alacağım inşallah.. Alacağım günü iple çekiyorum.. En kısa zamanda comfortline modeli ellerine gelir ve güzel indirim yaparlar.. Yanlız tek düşündüğüm aldıktan sonra yeni doblo'ya yenik düşmek olur 45 milyar para saydıktan sonra.. sonuçta 290 nm tork üretiyor yeni doblo.. caddy'nin ise 250 nm.. fiat bayisiylede pazarlık yapmıştım 35 milyara bırakmışlardı en donanımlı panorama 1.6 mj 105 hp dobloyu.. Siz ne düşünürsünüz oylama yapalımmı? veya yeni caddy alıpta yokmu hiç yarışan yeni dobloyla :) cevaplarınızı bekliyorum..

Yeni Caddy & Yeni Doblo (Performans) Race :) :)

Çevrimdışı burak_37

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 12 Mayıs 2011, 18:56:28 »
Kardeşim pek fazla yorum yapmam haddime değil aslında pek fazla bilgim de yok bu yenı dopla hakkında
ama doblonun bağımsız süspansiyonları hızlı gitmene engeldir. sanırsam (tabı yenı modellerinde değişmediyse ) caddyde makas var
uzun yollarda sürat daha rahat yaparsın
Tartışmaya açık bir yorum attım tam bende emın deilim  :)

Çevrimdışı selcukan43

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 17 Mayıs 2011, 20:11:27 »
Yok ya doblo'nun bağımsız süspansiyonları kesinlikle hız yapmana engel değil.. Olur mu öyle şey.. Üstüne üstelik bu bir konfor ayrıcalık katıyor hatta.. Keşke yeni caddy'de de olsaymış.. Caddy'nin büyük eksiklerinden birisi bu diğeri ise arka camların otomatik olmaması.. Ama yeni doblo'nun da eksikleri var arka kampanalar, geliştirilmemiş kadran, basit görünümlü düğmeler, çirkin ön görünümü vs.. Yeni caddy comfortline gelmiş bu arada.. şöyle de bir seçenek sunuyorlar.. 1000-2000 km olanlar var 1-2 milyar daha aşağı veriyolar.. Sıfırı ile arasında sadece km farkı mı var tartışılır işte..