Gönderen Konu: 2011 model yeni caddy almayı düşünenler?  (Okunma sayısı 84548 defa)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Ynt: 2011 model yeni caddy almayı düşünenler?
« Yanıtla #28 : 23 Aralık 2010, 15:26:12 »
Valla iki aracada binip test etmeden biz burdan anca havanda su döveriz :)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 23 Aralık 2010, 15:50:11 »
doblaya konforlu diyen buraya yazmasın arkadaslar 2006 doblo bukadar berbat bi ticari olamaz yhaaa citroen nemo ondan bin kat iii sollamaya cıkarsın gitmez viraja girersin un madıgın anda bakmıssın arka gelmiş öne frene basarsın durmaz yerler ıslakken helen sakın frene basma basarsan hiç durmuo cok lanet bi arabdır kendisi alana allah sabır versin biz alırkene fiat bayıgınde bunda triger kayısı yok dedi fln 150 bine kadar zincir garantisi var dedi araba 90 binde zincir kırdı alın oda size fiat motor komple gitti binmek için alıcaksan bişi demem ama ticaret için alıcaksan uzak durrr

Çevrimdışı selcukan43

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 23 Aralık 2010, 19:04:49 »
Anladım abi çok teşekkür ederim cevaplarınız için.. Caddy düşünüyorum bende.. Sizlerden de istediğim bu fikirlerinizi paylaştıkça çok daha bilgi sahibi oluyorum ve kararımı içime sindiriyorum.. Özgür abi sana sordum ama görmedin sanırım müsait kaldığında cvp verirsen sevinirim dur tekrar yazayım..
-----------------

Peki tork önemlidir diyolar caddy 250 nm doblo 290 nm bu fark ettirmez mi ? Bir de caddy nin yakıtını ölçtün mü abi ne kadar yakıyor ? fabrika verisini hiçbir zaman tutturamıyoruz doğal olarak ne hikmetse.. Aracı kaça aldın abi peşin olarak tıko parada ne yapıyorlar ?? ben hemen teslim almak isterim adını yazıyorlarmış 1-2 ay sonra alıyorsun falan dediler bir de yaww ??

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 23 Aralık 2010, 20:46:47 »
yaaa yemişi torkunu yhaaa bırak sen torku flnnn

Çevrimdışı Özqür-12

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 23 Aralık 2010, 22:01:40 »
oguz arkadaşımızın dediği gibi bırak tork u :D ya bu 1-2 ay olayı geçti gıttı artık bız 1 ay bekledık ama ılk turkıyeye geldıpınde az bı arac gelmısdı oncden sıparıs vermek gerkıyordu bız o bakımdan bekledık ama şimdi nerdeyse tum vw bayılerıne yenı caddy gelmişitr suphen olmasın al paranı gıt arabanı al gel ya :D RELAX OL bak sana bi önerım sahıbındene gir orda sıfır kullanılmamış caddy lar var bak anhtart teslım fıyatı fılan yazıyordur orada.ya kardşm yakıt da epey bı cımrı ama hiç test etmedık 1 depoyla yanlış hatırlamıyorsaam 600km kadar gıdıyodu yanlış hatırlmıyosam..ama tabı araç yenı olduğundan bılaz fazla yakıcak hem motoru daha açılmadı  ;) onla bı bolu yapmak lazım  8)
Mecnun biLseydi vw aşkını severmiydi leyla ziLLisini :D

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 23 Aralık 2010, 23:41:57 »
valla benim yorumlarım biraz katı olmus olabilir ben o dobloya 3 sene boyunca pazartesi cumartesi ful bindim bi hafta boyunca lanet olsun belime agrılarmı girmedi o koltuklardan isterse o aracın istetmeside bagımsız olsun yeni ler için sölüorum gidin kullanın yaa bagımsız olması daha kötü olmus kütük gibi yapmıslar gene bişi deişmemişki caddy in arkası bagımsız olmamasına ragmen tıs mıs pamuk gibi yhaa ohhhh koltuklar on numara iç dizayn on numara arabann içine binince adam mutlu oluo yha dobloya bi binion at arabası bana göre cidden at arabası
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2010, 23:43:03 Gönderen: oguz oktay »

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 23 Aralık 2010, 23:54:24 »
valla benim yorumlarım biraz katı olmus olabilir ben o dobloya 3 sene boyunca pazartesi cumartesi ful bindim bi hafta boyunca lanet olsun belime agrılarmı girmedi o koltuklardan isterse o aracın istetmeside bagımsız olsun yeni ler için sölüorum gidin kullanın yaa bagımsız olması daha kötü olmus kütük gibi yapmıslar gene bişi deişmemişki caddy in arkası bagımsız olmamasına ragmen tıs mıs pamuk gibi yhaa ohhhh koltuklar on numara iç dizayn on numara arabann içine binince adam mutlu oluo yha dobloya bi binion at arabası bana göre cidden at arabası

Oğuz sinirli gördüm seni bi aspirin yut bence :)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 23 Aralık 2010, 23:56:19 »
Oğuz sinirli gördüm seni bi aspirin yut bence :)
abii gercekten takoz gibi arabaları övdükleri zaman sinirim bozuluo yeniside eskiside berbat

Çevrimdışı selcukan43

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 24 Aralık 2010, 21:44:10 »
Tamam size göre takoz olan şey bir çok kişiyi mutlu ediyor ve güzel geliyor olabilir.. Tıpkı benim sevdiğim gibi.. Bugün eskişehir vw plazaya gittim.. Tam kapatıyolardı anca 10 dk ilgilenebildiler.. Fakat araçta 5 kuruş indirim bile yapmadılar.. Peşin para da olsa kredili de olsa fiyatlarımız aynı dediler.. 37.790 TL fiat çektiler (TRENDLİNE)'ına.. comfortline daha pahalı tabii.. Araçta aldıktan sonra herhangi bir arıza olur diye korkuyorum diye sorduğumda araç bu olur mu olur dedi.. Bu hiç bana sıcak gelmedi açıkcası.. Dedikleriniz doğru sanırım sıfır araba alırken çok dikkat etmek lazım indir bindirde ezilen çizilen arabaları satma ihtimalleri de yüksek.. Neyse bakalım nasip artıkk....

Çevrimdışı Özqür-12

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 25 Aralık 2010, 00:07:20 »
Nasip benım yorumlar pek iç açıcı olmadı galıba ama neyse sen hangı vw plazaya gıttın ıstanbulmu ?
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2010, 01:23:29 Gönderen: Özqür-12 »

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 25 Aralık 2010, 00:10:11 »
isteyen istedigi aracı alır kimse kimseye de zorla arac da satmıo 

Çevrimdışı selcukan43

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 25 Aralık 2010, 14:12:32 »
Nasip benım yorumlar pek iç açıcı olmadı galıba ama neyse sen hangı vw plazaya gıttın ıstanbulmu ?

Yok abi eskişehir vw plaza ya gittim.. Ama tekrar gideceğim.. Aslında çok garip.. Peşin alımda indirimleri olması lazım.. Çarşıdan bile çapul çupul aldığımızda ufak çapta da olsa adam ikramda bulunuyor.. Ha bu iş çapul çupul almaya benzemiyor tamam ama mebla ciddi ve yüksek.. İlla ki ufak çapta da olsa bi ikram beklerdim ama 5 kuruş indirim yok.. Böyle olursa alamam ki zaten..

Çevrimdışı Özqür-12

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 29 Aralık 2010, 19:42:27 »
Alıcı aldığı arabayı aLmıştır konuyu kapayın lutfen

Çevrimdışı yasinbarmanbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 30 Aralık 2010, 11:40:45 »
 Bir de caddy'nin arka frenleri de disk------------------------------------

selçuk arkadaşım  caddy  nin arka  direnlerinde  disk yok  diyorsu doblodada  yok ..!ama caddy de var  sadece vw satış yerlerine  bakmanı tavsiye ederim buradan bilip bilmeden konuşmayalım..!  eğer  bana  kalırsan vw  kalitesi tartışılmaz doblo çok yapmacık bi araba  geldi  he  bide  doblo  kulanan bi arkadaşımız var 2008  arabada abs  yok   araba abs  destekli  çok yapmacık bi araba  eğer  paran varsa  caddyden şaşma