Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2010 Transporter Orj.Sis Farı  (Okunma sayısı 10312 defa)

2010 Transporter Orj.Sis Farı
« : 21 Aralık 2010, 23:47:33 »
Yan sanayi sis lambası ve farları çok dandik ve kallitesiz olduğundan hiç uğraşmadım servisten Orj.Hella marka sis farı ve sis farı plastiklerini aldım.Sisler 250 lira çiti,plastikleri ise 130 lira çifti hazır kesilmiş orj.kafayı orj.ile bozanların dikkatine :) Montajını serviste yaptırma gereksimini duymadım.Nasıl yapıldığını göre göre elektrikçi ark.ile beraber yaptık.Bununlada kalmadım orj.Sisleri ayrı far anahtarı siparişi verdim kromlu.oda 100 lira serviten değil ama orj yurt dışından gelecek daha gelmedi,geldiğinde sisler arkadalardan ayırttırıp gerektiğinde parklarla beraber yanabilcek duruma gelecek.

Kesinlikle yan sanayi taktırmayın derim bu aydınlatmayı ve kaliteyi başka yolla bulma şansı yok gibi.
VW Daha iyisini yapana kadar bunula idare edeceğime söz veriorum..:)

Ynt: 2010 Transporter Orj.Sis Farı
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2010, 23:59:58 »
Unutmadan gelecek olan far anahtarı bu;

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #2 : 22 Aralık 2010, 07:42:04 »
Hayırlı olsun.Aslında sis kapağını almana gerek yoktu.Sislambasının geçeceği yeri kesip kullanabilirdin.Böylede olmuş sonunda Eski sis kapağını muhafaza et ilerde lazım olur.Ayrıca farlarında  mercekli ,mercek sonradanmı takılı yoksa farın tamamınımı yeniledin?

« Yanıtla #3 : 22 Aralık 2010, 20:12:01 »
Hayırlı olsun.Aslında sis kapağını almana gerek yoktu.Sislambasının geçeceği yeri kesip kullanabilirdin.Böylede olmuş sonunda Eski sis kapağını muhafaza et ilerde lazım olur.Ayrıca farlarında  mercekli ,mercek sonradanmı takılı yoksa farın tamamınımı yeniledin?

sağol, Farları servisten 0 bir çift aldım ve onlara Q7 den çıkma Valeo marka Bixenon mecek takıldı.Yine orj.Kaito (toyota) marka balast aldım.Ampüllerde Osram Xenarc D2S 5500k ampül aldım.

« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2010, 23:12:31 »
BENDE SENİN YAPTIĞIN GİBİ YAPTIM EN KISA ZAMANDA RESİMLERİ EKLİCEM DAHA YENİ ÜYE OLDUM BURAYA
SİS FARI SİS KAPAĞI SİS ROLESİ TOPLAM 430 TL VERTDİM KUMANDAYI DEĞİŞMİCEM
ARKA SİSLERE BAĞLICAM DAHA ARABAM İKİ HAFTALIK YAPCAK BİRÇOK ŞEY VAR :-\

« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2011, 21:07:45 »
BENDE SENİN YAPTIĞIN GİBİ YAPTIM EN KISA ZAMANDA RESİMLERİ EKLİCEM DAHA YENİ ÜYE OLDUM BURAYA
SİS FARI SİS KAPAĞI SİS ROLESİ TOPLAM 430 TL VERTDİM KUMANDAYI DEĞİŞMİCEM
ARKA SİSLERE BAĞLICAM DAHA ARABAM İKİ HAFTALIK YAPCAK BİRÇOK ŞEY VAR :-\

15 günlük mü daha ooooo senin yeirnde olmak istemem birsürü şey düşünmek bile zor :)

« Yanıtla #6 : 18 Ocak 2011, 01:01:00 »
ya bende sis taktırmak istiyorum yaaaa çok yakışıyo ;D
VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.0 TDI 102 HP 16 BUG 28

« Yanıtla #7 : 31 Aralık 2011, 21:50:25 »
çok harika  olmuş güle güle  kullan. bend eyeni  t 6 aldım 2012 bende  taktırmak istiyorum