Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2004 sonrası Transporterların çok masraf çıkardıkları doğru mudur?  (Okunma sayısı 6712 defa)

Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum.

Bence doğru değil çünkü sonuçta bu VW..Sıradan bi Hyundai veya Mitsubishi değil.öyle denildiği gibi yüksek masrafı yok

parcası ve ıscılıgı pahalı dıyelım hyundaı derken h1ı denemenızı tavsıye ederım t5ten asya  kalır bı tarfı yok hatta soyle bı ornek verıym konsollara bakarsanız ıkısıde bırbırını takıb edıyor bende bır t5 bakıyorum fakat doguş otonun vwyı Turkıyede premıum marka gostermek ıcın  fıyatları yuksek tutugu kanısındayım

« Son Düzenleme: 17 Haziran 2010, 15:38:38 Gönderen: kurt »

güzel diyosunuz ama bi karşılaştırma yapın bakalım mantığınız sürüş rahatlık yakıt lüks için hangisini tercih ediyor

konu paha oldugu ıcın maddı olarak karsılastırdım asya yukarı 10.000km h1 kullandım  yakıt konusu ıcınde soyle bısey soylıyım 170hp olanlarına gore h1ın yenı getırdıgı motorları tecrube etmedım h1ın arkadan cekıslı ve yaprak yaylı olması kusurudur evet ama   yakıt konusu harıc gerı kalanı ıcın h1 ıle t5 arasına bır fark gormedım ben
güzel diyosunuz ama bi karşılaştırma yapın bakalım mantığınız sürüş rahatlık yakıt lüks için hangisini tercih ediyor

kullanıma bağlı transporter nazik arabadır dikkatli kullanırsan bakımlarını zamanında yaparsan masraf çıkarmaz bende 2007 var 32000 km'de henüz hiçbir sorun yaşatmadı ama gözüm gibide bakıyorum...

H1'ler gerçekten güzel araçlar, ama nedense piyasa da çok az H1 görüyorum.

h1 koreden ıthalat malıyetlerı kur dengesızlıklerı ve vergıler dolayısıyla fıyat polıtıkasını koruyamayınca hyundının ucuza kalıtelı arac ımajını zedeledıgı ıcın fırmanın h1 Turkıye operasyonu ertelendı
H1'ler gerçekten güzel araçlar, ama nedense piyasa da çok az H1 görüyorum.
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2010, 18:50:52 Gönderen: kurt »

Ozgur 2006 1.9 102PS vardı babamda 2008'e kadar kullandı 110bin km'de sattı,sadece bakıma masraf etti,bir kere de sağ ön cam arıza yapmıştı açılmıyordu servis garanti dahilinde halletti. Şimdi 2008 1.9 130PS var. 80bin km'de sıfır masraf devam ediyor. Allah nazardan esirgesin diyelim :) Arabanın yağını suyunu mazotunu eksik etmezsen,bir de insan gibi kullanırsan masraf çıkartmaz. Bu sadece T5 için değil hangi arabayı alırsan al bu böyledir  ;)