Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: dikiz aynam birden bire ön camdan sallanmaya başladı :(yağmur sensorü problem  (Okunma sayısı 9421 defa)

Çevrimdışı emrahkara

• vw bir hobi deil ölenede sürecek bir aşktır :)
dikiz aynam yolda giderken indi birden aşağıya icinde yağmur sensoru varmış galiba camcıda yapıştırtım ama camcının dediği şey sen sörün üstünde jeli var ve jel bitmiş bu yüzden bu sensör calışmaz dedi:( benim anlamadım taraf elektronik bi sen sörüm bu jelle ne alakası var danla düştünde algılayıp calıştırmıomu bu bide bu jel olayı varsa vw servisinde varmıdır?99 bora bide karartmalı aynam yarısı karanlık yarısı aydınlık sürekli böle gece gündüz sıvı gibi bişe var icinde :( bunu düzeltmenin bi yolu varmı yoksa yenisimi almam gerekir cevaplarınızı bekliyorum
VOLKSWAGEN BORA CLUB BURSA  bora sahibi tüm bursalı arkadaşlarımızı facebookta VOLKSWAGEN BORA CLUB BURSA  davetlidirler.Etkinlikler düzenlemek ve ortak problem ve sorunlarımızı paylaşmak :)

benimde ön cam değiştiğinde,değiştiren camcı sensörün orda jel olması gerek yoksa çalışmaz demişti,jel olmadığı için öyle yapıştırdık dikiz aynasını cama,amman nazar değmesin 1 senedir jelsiz duruyorfakat  sensör sorunsuz çalışıyor :tamamdir

Benimde aynam durduk yere düşmüştü. Yapıştırtmıştım camcıya. Ama sensör çalışıyodu. Sensörün jel ile alakalı olduğunu sanmıyorum. O aynayı yapıştırmak için kullanılan yapıştırıcıdır. Kablolar kopmadıktan sonra birşey olmazç

Çevrimdışı emrahkara

• vw bir hobi deil ölenede sürecek bir aşktır :)
sensoru deneme fırsatım olmadı daha en yakın yağmurlu havada artık bakalım nasıl algılıcak:(
VOLKSWAGEN BORA CLUB BURSA  bora sahibi tüm bursalı arkadaşlarımızı facebookta VOLKSWAGEN BORA CLUB BURSA  davetlidirler.Etkinlikler düzenlemek ve ortak problem ve sorunlarımızı paylaşmak :)

pet şişeyle su dökerek deneyebilirsin yağmuru bekleme  ;)

aynanın yarısı koyu yarısı açık renk ise aynayı ya değiştirmek gerek yada kararma özelliği olmadan kullanmaya devam edebilirsin.

arkadaşlar mrb bende 2000 bora  comfort  iç dikiz aynası mürekkeplenmiş buna bağlı olarak yağmur senaörü arızalı olabilir mi

kararan iç dikiz aynası pasific te var mı veya sonradan takılır mı

o ayna geçenlerde benimde düştü, servis ona bir işlem yapmıyor, ön camı değiştirmek istiyo, sanayide halledersin dediler, bende ankara-şaşmaz oto sanayiinde yaptırdım, daha doğrusu yapıştırttım, o bahsedilen jel yerine, jel gibi bir bant yapıştırıyolar, o olmaz ise yağmur sensörü çalışmaz dedi. benim şimdi herşey faa.:)