Gönderen Konu: ön kapı döşemesi.  (Okunma sayısı 7665 defa)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
ön kapı döşemesi.
« : 19 Aralık 2011, 16:35:37 »
arkadaşlar selamlar ön kapıların camları çalışmıyor. hazır açtırmışken kapı içinde bej rengi olan sarkan kumaşları da yaptırayım diyorum. nasıl bir çözüm bulabiliriz buna deforme olmucak ve kir tutmucak bi ürün olması lazım. aracın malum orj kapı içi döşemesi kadife gibi değişik bi ürün çok kir tutuyo yaptıran var mı veya nasıl bir malzeme kullanılabilir ?
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: ön kapı döşemesi.
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2011, 17:18:47 »
arkadaşlar selamlar ön kapıların camları çalışmıyor. hazır açtırmışken kapı içinde bej rengi olan sarkan kumaşları da yaptırayım diyorum. nasıl bir çözüm bulabiliriz buna deforme olmucak ve kir tutmucak bi ürün olması lazım. aracın malum orj kapı içi döşemesi kadife gibi değişik bi ürün çok kir tutuyo yaptıran var mı veya nasıl bir malzeme kullanılabilir ?

benim dösemeler de krem rengi önce ki sahipleri kuaför adında birşey yaptırmıs dört kapıda dösemeler saldı kendi bir ara yaptıracam bakalım nasıl olacak
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2011, 19:38:03 »
nasıl yaptırılcak kim yapcak bilmiom ki bende :A

Çevrimdışı msay26

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2011, 14:47:50 »
arkadasım merhaba bendede 1.6bora trendlıne var.gecenlerde bende kapı ıcı dosemelerını değiştirttim. ama dıkkat et kapı döşemelerini değiştirirlerken benim sigortaları patlattılar.kapı dösemeleri 40lira ya mal oldu. 10lira da sigortalara verdım döşemeciler bakar caresine ama bıldıgın tanıdıgın ve en onemlısı anlayan bı döşemeciye götür derim.ben simdi san bişey sora bilirmiyim?benımbagaj acılmıyo arka koltuklar nasıl acılır asagıya ıner bılıyomusun herseyım bagajda kaldı ::::yardımcı olursan sevınırım

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2011, 15:02:49 »
kafa dayanaklarının kenarında yerler var anahtar girişli onları bastır kendine çek belki kilitli olabilir
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2011, 21:01:31 »
bnce kilitli değildir bas aç :)

Çevrimdışı msay26

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Aralık 2011, 08:06:51 »
Teşekkürler arkadaslar cevaplarınız için

Çevrimdışı EsatTR55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 21 Aralık 2011, 16:39:32 »
arkadasım merhaba bendede 1.6bora trendlıne var.gecenlerde bende kapı ıcı dosemelerını değiştirttim. ama dıkkat et kapı döşemelerini değiştirirlerken benim sigortaları patlattılar.kapı dösemeleri 40lira ya mal oldu. 10lira da sigortalara verdım döşemeciler bakar caresine ama bıldıgın tanıdıgın ve en onemlısı anlayan bı döşemeciye götür derim.ben simdi san bişey sora bilirmiyim?benımbagaj acılmıyo arka koltuklar nasıl acılır asagıya ıner bılıyomusun herseyım bagajda kaldı ::::yardımcı olursan sevınırım

açılmıyor derken sorunu tam anlayalım motor çaılışıyor mu kardeş dokunuca açma sesi geliyorsa içinde gıcık plastik bir parça var o kırılmıştır  bu sorunu yaşadım yeni parça almadan hallettim

Çevrimdışı msay26

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 21 Aralık 2011, 16:44:49 »
açılmıyor derken sorunu tam anlayalım motor çaılışıyor mu kardeş dokunuca açma sesi geliyorsa içinde gıcık plastik bir parça var o kırılmıştır  bu sorunu yaşadım yeni parça almadan hallettim
saol kardes. tam dedıgın gıbı plastık kırılmıs. benım usta bu ıslerden ıyı anlıyo oraya plastıgın yerıne demır kaynattı.malıyet 30tl allahtan burda işçilik ucuz. :tamamdir

Çevrimdışı EsatTR55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 22 Aralık 2011, 22:36:34 »
saol kardes. tam dedıgın gıbı plastık kırılmıs. benım usta bu ıslerden ıyı anlıyo oraya plastıgın yerıne demır kaynattı.malıyet 30tl allahtan burda işçilik ucuz. :tamamdir

önemli değil her zaman. :)

Çevrimdışı bora es

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 26 Ekim 2012, 22:05:59 »
 :tamamdir