Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW BORA süper fikirler arıyorum  (Okunma sayısı 28565 defa)

VW BORA süper fikirler arıyorum
« : 26 Mart 2007, 01:49:39 »
MERHABALAR ARKADAŞLAR BEN YENİ KATILDIM
ben de vw bora var ve dış görünümünü bozmadan bişeyler yaptırmak istiyorum. bir de bildiğiniz gibi bu araca öyle ne taksan yakışmıyor ve kötü bi görüntü ortaya çıyor bu da benim sadelik anlayışımın dışın da eminim ki çoğu vw bora kullanan arkadaşım da öyle düşünüyordur neyse resimler veya fikirlerle bana yardımcı olur sanız sevinirim teşekkürler. :)
« Son Düzenleme: 26 Mart 2007, 01:52:28 Gönderen: capricorn_m »

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: VW BORA süper fikirler arıyorum
« Yanıtla #1 : 26 Mart 2007, 02:19:40 »
Öncelikle hoşgeldin.

Sade güzellikten yanaysan gerçekten doğru yerdesin. Çoğumuz sade güzelliğe ulaşmaya çalışıyoruz sanırım burada.

16" şık bir bbs jant ve yay, güzel bir cila ile bile çok güzel olabiliyorlar. En çok beğendiğim araç :
http://vortex3.rely.net/gallery/gallery2.php?mode=album&album=/Features/Project%20Cars/Project%20Jetta%201.8T
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #2 : 26 Mart 2007, 02:38:51 »
soft tarzda uygulamayla güzel bi görüntü çıkarabilirsin bence...pasatlara takılan zender spoileri tarzında spoiler...(arka cam üstü ve bagaj için olanlardan)golf 5lere takılan zender etek hafif ofsetli güzel bi jant ve tampon ekleriyle tadından yanmez bence...

« Yanıtla #3 : 26 Mart 2007, 10:20:16 »
Merhaba,

16inch bbs vardı bir hurdacıda ankarada isen bakabilirsin, yay , açık tonda bir cam filmi ile başlanabilir.

Sade güzellikten yanaysan gerçekten doğru yerdesin. Çoğumuz sade güzelliğe ulaşmaya çalışıyoruz sanırım burada.

kırmızı hap mı mavi hap mı  ;D

« Yanıtla #4 : 27 Mart 2007, 02:15:31 »
fikirler için teşekkürler arkadaşlar.aracım beyaz söyle birşey denemek istiyorum ama karar veremedim momo nun süper bi jant MOMO_CORSE_black siyah ve beyaz koombinesi yani bu nasıl olur yada bildiğiniz borada takılı bi kaç görüntü süper olurdu

« Yanıtla #5 : 27 Mart 2007, 02:19:03 »
ankaradayım nerde olduğunu tam olarrak verirsen bi görmek fena olmaz tavsiye için de sağol

« Yanıtla #6 : 27 Mart 2007, 02:22:38 »
kırmızı  :D

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #7 : 27 Mart 2007, 02:23:27 »
corse bence aracına takıcağın en son jant olmalı daha yapılı bi jant takıp soft bi kasa yaparsan tadından yenmez bence bi örnek koyacaktım fakat resmi bulamadım malesef...

« Yanıtla #8 : 27 Mart 2007, 02:25:47 »
bagaj üztü takılanlar pek hoş olmuyor ama
arka cam süper olabilir
teşekkürler

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #9 : 27 Mart 2007, 02:27:20 »
Evet, genelde VW'lere daha kalın kollu jantlar yakışıyor. Golf Pacific jantları falanda bulabilirsin.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #10 : 27 Mart 2007, 02:29:18 »
escocem teşekkürler eğer bulabilirsen resmi bekliyorum ok
dediğim cantta süper olabilir ama süper bi çalışma yani uyum son ra sı
 ;)

« Yanıtla #11 : 27 Mart 2007, 02:31:51 »
    bunlarda  diğer bi secenek

« Yanıtla #12 : 27 Mart 2007, 02:37:13 »
  ilgilene arkadaşlar için lenco marka bir dvd player ve 2 adet lcd ekran var elim de satmayı düşünüyorum.7 ınc

« Yanıtla #13 : 27 Mart 2007, 14:39:25 »
ankaradayım nerde olduğunu tam olarrak verirsen bi görmek fena olmaz tavsiye için de sağol

yıldız hurdacılarda en son sırada büyük bir jant satan bi yer var ordaydı...

momocorse çok kişide var ama beyaz borada fena olmaz bir denemek lazım,

siyah istyorsan oz crono ht matt black olabilir, 17si  :)