Gönderen Konu: vw bora orj . teyp hk .  (Okunma sayısı 9741 defa)

Çevrimdışı a.murat sunar

• Profili Görüntüle
vw bora orj . teyp hk .
« : 20 Ağustos 2008, 12:41:11 »
arkadaşlar meraba . aracımda orj . teyb ' i resimdeki gibi kullanıyorum . genellikle cd çalar ' ı kullandığım için orj . teyp ' e çok fazla ihtiyac duymuyorum . bi yerdede orj . teyp ' lerin bilinmeyen yönleri gibi bişi okumuştum . şu an hem o konuyu bulamıyo , hemde yazılanları hatırlamıyorum . bu konudu bana yardımcı olabilecek arkadaş varmı ? kısacası orj . teyp ' in bilinmeyen özelliklerini kullanarak farklı bi kullanım yaratmak istiyorum ( hız - sıcaklık vs . göstermesi gibi özellikleri olduğunu hatırlıyorum ) . bu konu hakkında bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim ...

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: vw bora orj . teyp hk .
« Yanıtla #1 : 20 Ağustos 2008, 18:12:23 »
eralp eralp  :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04

Çevrimdışı a.murat sunar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Ağustos 2008, 18:23:18 »
klima fonksiyonunda bunlar var fakat teyp ' dede buna benzer bişiler olduğunu buymuştum . bu konuda fikri veya bilgisi olan arkadaş varmı ?

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Ağustos 2008, 12:43:39 »
klima fonksiyonunda bunlar var fakat teyp ' dede buna benzer bişiler olduğunu buymuştum . bu konuda fikri veya bilgisi olan arkadaş varmı ?

Muratcim yanlis hatirliyosun herhalde.Senin hatirladigin digital klimadir Oktay abinin verdigi gibi.Climatronic in bi cok ozelligi var ama teybi daha once hic duymadim ama yine de bi arastirayim.

Çevrimdışı a.murat sunar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Ağustos 2008, 15:18:35 »
Muratcim yanlis hatirliyosun herhalde.Senin hatirladigin digital klimadir Oktay abinin verdigi gibi.Climatronic in bi cok ozelligi var ama teybi daha once hic duymadim ama yine de bi arastirayim.

tamam kardeşim bi araştıralım bakalım . yanlış hatırlamıyorum diye hatırlıyorum :) ...