Gönderen Konu: Vw Bora En Sevdiğiniz veya Sevmediginiz Özellikleri  (Okunma sayısı 18252 defa)

Çevrimdışı tekosis

•  
    • Profili Görüntüle
Ynt: Vw Bora En Sevdiğiniz veya Sevmediginiz Özellikleri
« Yanıtla #14 : 24 Ekim 2012, 00:08:34 »
bu bir problem midir bilmiyorum ama boşta iken gaz verip çekerken kısa bir tıslama sesi geliyor ufaktan, sanki turbo sesine benziyor. çok hoşuma gidiyor.

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 24 Ekim 2012, 08:23:09 »
ölüsüne dirisine hastayım bu arabanın ama 10 sene sonra bile olsa 20 sene sonra olsa bile alıcam ahtım var

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 24 Ekim 2012, 22:23:22 »
bu bir problem midir bilmiyorum ama boşta iken gaz verip çekerken kısa bir tıslama sesi geliyor ufaktan, sanki turbo sesine benziyor. çok hoşuma gidiyor.

Gaz kelebeğinden gelir :) Ani hava alması gereken durumlarda ıslık çalar resmen :)

Çevrimdışı 1 9 TDI BORA

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 24 Ekim 2012, 23:03:36 »
1.vites i zorlamadan 40 yapıyor demek  bazı araçlar 1. vitesde 20 de bagırıyor motor
Volkswagen araba degil  yaşam tarzıdır

Çevrimdışı bora es

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 25 Ekim 2012, 18:37:19 »
ben boranın hastasıyım km ne yakarsa yaksın  yinede vazgeçmem  bana duruşu yeter ağır abi tarzı

Çevrimdışı tekosis

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 27 Ekim 2012, 12:23:41 »
Gaz kelebeğinden gelir :) Ani hava alması gereken durumlarda ıslık çalar resmen :)
evet tam olarak öyle oluyor bayılıyorum bu sese

Çevrimdışı 61TS061

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 02 Kasım 2012, 20:21:19 »
Af buyurun ama 1. viteste 40 km derken ?
dizel bir araç için 1.viteste 40 km iyi bir değerdir.Bir de TDI boraların kalkışı çok ataktır resmen koltuğa yapıştırır.kullananlar bilir.1.5 clio vardı bende bundan önce.1. vites 20 de bağırıyordu.Benzinli boralar sanırım 50 60 ı görür 1.viteste. :tamamdir
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2012, 20:24:12 Gönderen: 61TS061 »
VW BORA 2000 1.9 TDİ COMFORTLİNE

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 02 Kasım 2012, 20:26:06 »
Benzinli Bora tam 50 yapıyor :)

Viteslere göre sırası ile 50-90-130-170-210  :D

Çevrimdışı akn_05

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 08 Kasım 2012, 23:19:31 »
dıs tasarım olarak halen 2012 aracların yanında sırıtmayacak bır karızmaya sahıb bu arac aslında volksvagene yakısmayacak bır konfor anlayısında.süspansıyon sistemi çok sert ve yoldakı kasisleri rahatlıkla ememiyor ve yolculuklarda hem sürücüyü hemde arac ıcerısındekı yolcuları rahatsız edebılıyor.performans anlamında bora 1.6 102 bg 8 valvf olan model gercekten yuz karası.yaktıgı yakıtn hakkını ancak bukadar veremeyebılır bır arac.kalkıslarda cok hantal ve ılerıkı vıteslerde kendını bıraz toparlasada genel olarak performans beklentısı olanların hayal kırıklıgı yasaycagı bır arac.size samimiyetle birşey söylemek istiyorum.sadece yakıt ekonomisi anlamında boradan 1.5 dci megane kullanmaya basladık konfor vs beklentımız yoktu fakat megane o kadar sasırttıkı bızı.ılk bakısta boraya nazaran hafıf kapıları basıt gozuken koltukları sızı aldatabılr fakat arac boradan okadar rahatkı arka koltukta sunulan dız mesafesınden tutunkı surucu ve yolcu ıcın sunulan butun ımkanlar cok kullanıslı ve ergonomık.bora 130 km hızdan sonra tedırgın etmeye baslıyor suan tedırgın oldugum yollarda 180'le rahat seyehatler yapıyorum bazı suruculer arabayla bogusuyor gıbı oluyordur emınım.sahsen gozumde dıs gorunusu guzel ama tırt bır araba kullananlar kusura bakmasın bende kullandım samımı olmaya calıstım :)

Çevrimdışı akn_05

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 09 Kasım 2012, 02:03:30 »
renaultun veya volkswagenin ciosu değilim burdakı hıc kımse de eminim ki değil.tarafsız olmak en güzeli.kullananlarda bılır fakat 2.elide ıyıdır yanı hakkını yemıyım peynır ekmek derler ya o misal bence dış tasarım tamam harıcı sınıfta kalmış bır araçtır.butun yazdıklarım aynı model golf ıcınde gecerlıdır.

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 09 Kasım 2012, 13:44:05 »
Hocam Megane de bana 120den sonra uçacakmış hissi veriyor ne yapacağız :) Megane donanım olarak güzel yakıt olarak iyi ama... :) bundan sonrası boşluğu doldurmak zor geliyor.

Çevrimdışı uAlper

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 09 Kasım 2012, 18:11:31 »
1.8tmotorunun türkiyede olmaması
İnsanlar alemde hayal ettikleri müddetçe yaşar...
                                                    YAHYA KEMAL

Çevrimdışı akn_05

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 10 Kasım 2012, 16:53:23 »
metinbm407; bora volkswagenin ürettiği belkide en kötü araç emin ol.boranın savunulacak bır yanı yok.ben borayı 4 yıl kullandım suan megane kullanıyorum övmek amaçlı değil fakat clioyla karıstırdın sanırm meganı.2005 sonrası golf veya  jettayla zaten karsılastırmam herturlu Volkswagen önde.benım anlatmak ıstedıgım bence arac haketmıyor o parayı.muadili b kasa vectra veya b kasa astra denemenizi tavsıye ederım.iyi günler :)

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 10 Kasım 2012, 16:55:36 »
Denedim bahsettiğiniz araçları da denedim :) Ha piyasası konusunda haklısınız bende şikayetçiyim 26-27 bin gibi fiyatları görünce şaşırıyorum ama demek ki alıcısı var ki o fiyatlara gidiyor.