Gönderen Konu: Fikirlerinizi almak istiyorum  (Okunma sayısı 8174 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fikirlerinizi almak istiyorum
« Yanıtla #14 : 10 Haziran 2010, 13:25:19 »
sattıgım kişiye söyleyeceğim zaten ondan fiyat düşük tutuyorum.bu forumda açtıgım konulardaki sorunların hepsi çözüldü.ama genede çamurluğun değişmesınden dolayı biraz düşürücem fiyatı.

kupa mı kayık yok, boya farklılığı mı var yok, tamir edilmeyecek bir arızası mı var yok bir çamurluk yüzünden benim belirtip fiyatta gerekli indirimi yapmısın ve adam arabaya çamur atmaya devam edip canımı sıkarsa değişen çamurluga kafası vura vura hasar veririm kaza benim olur, satıcının gizlediği kadar alıcının manyaklıkları insanı cinnete sokar, benim tavsiem bu zmanda bu arabayı satma alacagın araba sana neler açar bilemezsin süpriz yumurta gibi...
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı vedat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 10 Haziran 2010, 17:46:22 »
Bundan önce 1991 model broadwayim vardı satarken değişeni boyananı var mı diye soruyorlardı artık o durumda ruh halimi siz tahmin edin. Arabanız gerçekten temizse ve daha iyisini almayacaksanız bencede satmayın. Bugün 20000 den aşağı çin arabası bile bulamıyorsun. Clionun baz modeli 23000-24000 olmuş.

Çevrimdışı krtl

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 11 Haziran 2010, 13:57:23 »
arcın sorunsuzsa satmak macera armaktır satma hiç gerek yok tertemiz bin alcan araba sonuçta bundan iyi olacak degil