Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: viniller...konsol...  (Okunma sayısı 11083 defa)

viniller...konsol...
« : 05 Nisan 2010, 20:20:15 »
arkadaşlar aslında vw lerde ortak özellik ama ben konuyu borada açtım, benim derdim aracın iç kısmındaki vinil kısımlar hakkında, her açından kaliteli de olsa vw iç mekan konusunda çalıyor resmen, viniller çok çabuk atıyor, kapı kolları, ön konsol çizik çizik bi görüntü oluşuyor, bazı parçaları boyayabiliyoruz evet ama kalorifer peteklerimin etrafındaki siyah kısımlar kalkmaya başlamış sıcak hava üfletmekten.Demem o ki tavsiye edebileceğiniz konsol seti varmı kalorifer çıkışlarının etrafını da kaplayacak şekilde, yani ticari taksici işi ahşap görünümlü bişey kastetmiyorum ama bunu aracına uygulayan, uygulayanı gören, böyle bi setin iyi bir rengini bir yerde görmüş birileri varsa ya da herhangi bir yorumunuz, paylaşırsanız sevinirim...

Ynt: viniller...konsol...
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2010, 20:52:50 »
ÖN KONSOL İÇİN GRİ KAPLAMALAR VAR ÖZELLİKLE ÇITALARA YAPOILAN FAZLA MASRAFLI BİŞİ DE DEİL Bİ ARAÇ DIR DERİM

« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2010, 20:57:52 »
ÖN KONSOL İÇİN GRİ KAPLAMALAR VAR ÖZELLİKLE ÇITALARA YAPOILAN FAZLA MASRAFLI BİŞİ DE DEİL Bİ ARAÇ DIR DERİM

bikaç tane buldum ama kalorifer çıkışlarını kapasayan komple bi set bulamadım hocam

Çevrimdışı borauto

• burak
« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2010, 10:03:58 »
abi sanayide dösemeciler orolara özel hazırlayıp yapıyolar cok tuzlu da deil yakmaz adamı gri oluyo carbon görünüm oluyo carbon süperduruyo arkadas yaptırdıydı 
burak vatan 06 mekan 09

« Yanıtla #4 : 11 Haziran 2010, 12:38:55 »
ya arabanın orjianlindeki kaplama,teyp etrafındaki mavi, çift renk olmasın diye araştırıyorum ama herkes ya gri ya maun ya da carbon yapıyor, bu aralar bi fiyat almaya giderim sanayiye

Çevrimdışı vicetuning

• Yavaş Yavaş Tam Gaz...!
« Yanıtla #5 : 11 Haziran 2010, 13:49:21 »
arkadaşlar aslında vw lerde ortak özellik ama ben konuyu borada açtım, benim derdim aracın iç kısmındaki vinil kısımlar hakkında, her açından kaliteli de olsa vw iç mekan konusunda çalıyor resmen, viniller çok çabuk atıyor, kapı kolları, ön konsol çizik çizik bi görüntü oluşuyor, bazı parçaları boyayabiliyoruz evet ama kalorifer peteklerimin etrafındaki siyah kısımlar kalkmaya başlamış sıcak hava üfletmekten.Demem o ki tavsiye edebileceğiniz konsol seti varmı kalorifer çıkışlarının etrafını da kaplayacak şekilde, yani ticari taksici işi ahşap görünümlü bişey kastetmiyorum ama bunu aracına uygulayan, uygulayanı gören, böyle bi setin iyi bir rengini bir yerde görmüş birileri varsa ya da herhangi bir yorumunuz, paylaşırsanız sevinirim...
aynı sıkıntı bende de var havalandırmaların etrafındaki siyah boyalar atmıştı sağ ve sol tarafa Ankarada'dan alper arkadaşımızdan aldım yenisini şimdi daha güzel duruyo yoksa beyaz bi renk çıkıyo altında bayağı bir sırıtıyo. bende çok araştırdım ama en son değişbilecek parçaları yenisi ile değiştirmek daha mantıklı. Bu maun kaplama gri kaplama vs.s yapıyolar ama hiç tercihim değil sebebi ise kaplamaları hawalandırmaların etrafına yapıştırıyosun zaten atmak üzere olan viniler tamamen attığı zaman kaplama da sökülüyo bu sefer uğraştıığın emek verdiğin para sana kalıyo..

« Yanıtla #6 : 11 Haziran 2010, 23:38:21 »
aynı sıkıntı bende de var havalandırmaların etrafındaki siyah boyalar atmıştı sağ ve sol tarafa Ankarada'dan alper arkadaşımızdan aldım yenisini şimdi daha güzel duruyo yoksa beyaz bi renk çıkıyo altında bayağı bir sırıtıyo. bende çok araştırdım ama en son değişbilecek parçaları yenisi ile değiştirmek daha mantıklı. Bu maun kaplama gri kaplama vs.s yapıyolar ama hiç tercihim değil sebebi ise kaplamaları hawalandırmaların etrafına yapıştırıyosun zaten atmak üzere olan viniler tamamen attığı zaman kaplama da sökülüyo bu sefer uğraştıığın emek verdiğin para sana kalıyo..

hoca etrafı tekrar siyah vinil mi yaptın,yoksa o petekleri mi değiştirdin?kaça mal oldu?ben de bi ulaşıma geçeyim olmazsa, rumuzu ne demiştiniz?

Çevrimdışı borauto

• burak
« Yanıtla #7 : 12 Haziran 2010, 15:49:30 »
abi burda sordum ben 100 liraya enkaliteli carbon görünüm yapıyolar on konsulün tamamı na gercektende hos duruyo ankarada dahada ucuz olabilir
burak vatan 06 mekan 09

Çevrimdışı vicetuning

« Yanıtla #8 : 12 Haziran 2010, 19:40:39 »
hoca etrafı tekrar siyah vinil mi yaptın,yoksa o petekleri mi değiştirdin?kaça mal oldu?ben de bi ulaşıma geçeyim olmazsa, rumuzu ne demiştiniz?
sağ tarafın peteğini değiştim sol tarafıda esetat kalemi ile en incesinden beyazları giderdim çok çok inceden bakmadıkça belli olmuyo eğer alan ufak bişeyse bi dene istersen bu kırtasiyelerde satılan bildiğimi CD kalemi.

« Yanıtla #9 : 13 Haziran 2010, 00:22:48 »
benim de bir tek sağ petekte var kalkma,kaça aldın sağ peteği?

Çevrimdışı vicetuning

« Yanıtla #10 : 13 Haziran 2010, 16:38:13 »
aslında miktarı söylemek doğru olmayabilir o yüzden direk kendine sorsan daha iyi olur bence..

« Yanıtla #11 : 13 Haziran 2010, 17:05:36 »
sorıyım da söylemiyosunki rumuzunu da  ;D

Çevrimdışı vicetuning

« Yanıtla #12 : 13 Haziran 2010, 20:45:57 »
alpers3  nickli arkadaşımız alper ankarada hıurdacı senin derdine derman olacak biri bi görüş istersen..

« Yanıtla #13 : 17 Ekim 2010, 23:00:34 »
arkadaşlar bu gri kaplamaların carbon larını nerden bulcaz söleyebilirmisin