Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Uzaktan kumanda yardım  (Okunma sayısı 10251 defa)

Uzaktan kumanda yardım
« : 19 Ekim 2008, 16:48:32 »
Uzaktan kumandamın tuşları artık işlemez hale geldi. Sorun tam olarak nerde bilmiyorum aslında. Açma yada kapama tuşu zor çalışıyo. Epey bi uğraşıyorum. Tamirciye gittim kumandaların değişmesi lazım dedi. Vaktim olmadığı için servise gidemedim. Kumandaları değiştirmem zor olurmu. Ne kadar tutar 2 anahtarıda değiştirsem. Lütfen yardım edin.

Ynt: Uzaktan kumanda yardım
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2008, 12:28:09 »
Selamlar;

Benimde arabamın yedek anahtarı kayıp,yetkili serviste kumandalıya 300 ytl istediler.Dışarda ( izmir' de )120 ytl ye kumandasız olarak yapıyorlar.Bende dışarda yaptırıp birde alarmı değiştirerek bu sorunu gidermeye çalışıyorum. Bilgilerinize...
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza!

« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2009, 15:16:54 »
bence orjinalden şaşmayın bu arac sahin değil sonucta. orjinal alarmını devre dışı bırakmak, bu arabaya yapılan çok büyük bi hakaret olur. serviste yaptırmanız biraz pahalı mâl olur ama bide yeni alarm taktırma fiyatını da ekleyin. iyi günler.

« Yanıtla #3 : 21 Ocak 2009, 21:15:47 »
benim polo için sustalı anahtar merkezi kilit için 350 ytl fiyat verde yetkili servis

« Yanıtla #4 : 24 Ocak 2009, 12:40:49 »
servıs hayal alemınde yuhhh bea yuhhh alt rafı anahtar alıcaz sankı komple kapıyı degıstrıyoz ... buna en yakın zamnda gecerlı bı cozum bulmak lazım

« Yanıtla #5 : 27 Ocak 2009, 11:16:24 »
bence orjinalden şaşmayın bu arac sahin değil sonucta. orjinal alarmını devre dışı bırakmak, bu arabaya yapılan çok büyük bi hakaret olur. serviste yaptırmanız biraz pahalı mâl olur ama bide yeni alarm taktırma fiyatını da ekleyin. iyi günler.
Ben de arabanın orjinal alarmını devre dışı bırakmıcam.Sonucta o anahtar hep yedek duracaksa 300 tl.'yi askıda kalsın diyemi vericem?
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza!

« Yanıtla #6 : 28 Ocak 2009, 20:22:15 »
pilleri bitmiş olamaz mı ya???

« Yanıtla #7 : 28 Ocak 2009, 23:48:24 »
arkadaslar bukadar yakınmak yerıne bı elektronıkcıye basvursanız bazı kumandalarda ufak kare seklınde dugmeler var eger prublem tuslardansa bu dugmelerı degıstırıp sorununuzu gıderebılırsınız

« Yanıtla #8 : 14 Mayıs 2009, 22:54:39 »
arkadaşlar benim arabada kumanda yok taktırayım dedim... bir yere gittim adam bir türlü takamadı... başka birine sordum bunlara takılmıyo... boşa uğraştırma beni dedi ne yapabilirim

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #9 : 15 Mayıs 2009, 00:36:07 »
arkadaşlar benim arabada kumanda yok taktırayım dedim... bir yere gittim adam bir türlü takamadı... başka birine sordum bunlara takılmıyo... boşa uğraştırma beni dedi ne yapabilirim
        arkadaşım aracaında merkezi kilit ve comfort beyin var. yani anahtarı çevirdiğinde tüm kapılar kitlenir, hatta kilitlerken anahtarı o şekilde sürekli tutarsan açık camlarınıda kapatır.
       aracına bir alarm mekanizması taktıracaksın.sonra iyi bir oto elektrikçi o alarmı direksiyonun altındaki (tabiki içerde) evlerdeki internet modem cihazı büyüklüğünde, siyah renk, beyne bağlı bir mekanızmaya (kapıları kilitleyen kısım ve adını unuttum) diyot dedikleri çok küçük bir parça atıyor ve alarmla uyumunu sağlıyor. böylece alarm sisteminin kumandasına bastığınızda alarm devreye girerken aynı zamanda kapılar kitlenip, varsa açık camları da kapıyor. bu diyot atma işlemine de 20-30 alsa, toplam 100 TL civarıdır. :tamamdir

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
« Yanıtla #10 : 15 Mayıs 2009, 09:53:41 »
işi çözmüşsün  :tamamdir
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #11 : 16 Mayıs 2009, 13:53:26 »
işi çözmüşsün  :tamamdir
      bende mekanik hastalığı var. :D adamlara aracımı götürdüğüm zaman diyorum, sıkıntı olmazsa nasıl, ne yapacağınıza bakacam. adamlar sıkıntı olmazda git keyfine bak diyor, ama ben etraflarında...  ;D

« Yanıtla #12 : 31 Temmuz 2009, 20:52:13 »
cam kaldırma modülü taktıran arkadaşlar var mı?
1. kaç para
2. problem çıkarıyor mu
3. şimdiden teşekkürler.

« Yanıtla #13 : 14 Eylül 2009, 23:49:45 »
aslında çıkmacılardan orj.kumanda alıp aracın alarmın sistemine tanıtmak gibi bi şans olamazmı?yada kumandaların üzerindeki parçaları çenç etmek mümkünmüdür?