Gönderen Konu: tanışma  (Okunma sayısı 8456 defa)

Çevrimdışı fesmer17

•  
    • Profili Görüntüle
tanışma
« : 09 Mart 2009, 16:16:53 »
  Tüm VW kullanıcısı arkadaşlarıma sevgiler,saygılar. Aranıza 2002 model bir bora ile katılmış bulunuyorum (trendline). Samsunda yaşıyorum ve tcdd bünyesinde makinist olarak çalışmaktayım.
 Bu aracı seçme sürecimde ''VWTR'' sitesinin çok faydasını gördüm.Emeği geçen, bilgilerini ve tecrübelerini paylaşan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler...Sitede tanışma bölümünü bulamadığımdan yeni konu açtım...Hepinize  kazasız sürüşler.

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
Ynt: tanışma
« Yanıtla #1 : 09 Mart 2009, 16:27:54 »
  Tüm VW kullanıcısı arkadaşlarıma sevgiler,saygılar. Aranıza 2002 model bir bora ile katılmış bulunuyorum (trendline). Samsunda yaşıyorum ve tcdd bünyesinde makinist olarak çalışmaktayım.
 Bu aracı seçme sürecimde ''VWTR'' sitesinin çok faydasını gördüm.Emeği geçen, bilgilerini ve tecrübelerini paylaşan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler...Sitede tanışma bölümünü bulamadığımdan yeni konu açtım...Hepinize  kazasız sürüşler.

hayırlı olsun. çok ters bir durum olmadığı sürece mamnun kalcaksınızdır. kazasız belasız günler. :tamamdir

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Mart 2009, 17:11:40 »

hayırlı uğurlu olsun Allah tekerine taş değdirmesin..Keyifli sürüşler dileğiyle..

Çevrimdışı erdem2179

• erdem2179
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk3 gti
« Yanıtla #3 : 09 Mart 2009, 23:41:14 »
hoşgeldiniz...
Mk3 gti

Çevrimdışı fesmer17

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Mart 2009, 21:25:54 »
 hoşbulduk arkadaşlar...samsundan yine sevgiler.. :)

Çevrimdışı ydnbngl

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Mart 2009, 21:44:08 »
Hoşgeldiniz

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 12 Mart 2009, 23:21:31 »
o  koca  makinadan sonra  bora  size  oyuncak  gibi  gelir  sanırım :) en azından saga  sola  cevirme  imkanı var  borada :)

hoşgeldiniz iyi  formlar
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 12 Mart 2009, 23:34:56 »
hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin.
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 13 Mart 2009, 09:51:06 »
Hayırlı olsun inşallah Allah kazasız belasız kullandırmayı nasip etsin.
Aramıza da hoşgeldiniz.Değerli tecrübelerinizi-bilgilerinizi eksik etmeyin.
Forumda sohbet bölümünde tanışma ile ilgili bir kaç konu var ama olsun burda da sizi detaylı tanımış olduk.
Saygılar...

Çevrimdışı fesmer17

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 18 Mart 2009, 23:15:42 »
  hoşbulduk arkadaşlar...Buda ilk önerim aman siz siz olun hemzemin geçitlerde çok dikkatli olun,bariyerler havada olsa bile camınızı açıp mutlaka sese bir kulak verin mutlaka gelmekte olan trenin sesini yada kornasını (menzili 2 km) duyarsınız...Kazasız sürüşler.tekrar hoşbulduk. :)

Çevrimdışı passi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 20 Nisan 2009, 19:22:01 »
hoşgeldin aramıza, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle
iyi forumlar  :tamamdir

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 20 Nisan 2009, 22:03:00 »
bende yeni sayılırım ve 2002 bora comfort kullanıcıyım aramıza hoşgeldiniz...

Çevrimdışı veysel1967

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 24 Nisan 2009, 22:17:43 »
sevgili arkadaşlar uzun süredir vw bora 2000 comfortline kullanıcısıyım ama foruma yeni katıldım önce hoşbulduk diyorum. İzninizle bir sorun eklemek istiyorum. Benim aracımda birinci vitesten ikinci vitese geçerken seri geçöiş yapma durumunda ses veriyor ancak fasılalı geçiş yaptığımda aynı sorunu yaşamıyorum.Sizlerde de aynı sorun oluyormu ? Çözümü nedir zararı varmıdır?

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

• Volkswagen Türkiye
  • Kuzen
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
« Yanıtla #13 : 24 Nisan 2009, 23:11:25 »
senkromenç dişlisi.

Banada Tholl-Ga söylemişti :) zararı yok sanırım. Çözümü var. 100 - 200 arası bişey sanırım.
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.