Gönderen Konu: 4.vites hızı...+ dikiz aynası ...  (Okunma sayısı 6386 defa)

Çevrimdışı apsimati

• Profili Görüntüle
4.vites hızı...+ dikiz aynası ...
« : 03 Ağustos 2010, 00:44:16 »
bügün trabzon yolunda bi mercedesin ardına takılmış gidiyorum ...vitesi 4 te unutmuşum sonradan fart ettim ..bi baktım devir 6000 olmuş hız 170'e dayanmış ....bi beş dakka felan öyle gitmişim....şaşırdum...bu arabanın 4.vitesi 5.vitesinden iyi onu anladım.... :))
bu arada benim dikiz aynası gidici gibi ... şimdilik idare ediyorda ... sanki içine hava almış gibi...hani değişmek gerekirse çıkma yada çakma fiyatı nedir nerde bulunur bi fikir olan var mı ...
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2010, 01:04:55 Gönderen: apsimati »

Çevrimdışı EMRE_61

• Profili Görüntüle
Ynt: 4.vites hızı...+ dikiz aynası ...
« Yanıtla #1 : 03 Ağustos 2010, 08:53:10 »
180 DE DEVİR KESİYO :D aslında biraz daha uzun olabilirdi ama.bu seferde seriliği düşecek.

Çevrimdışı vicetuning

• Yavaş Yavaş Tam Gaz...!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Ağustos 2010, 09:08:53 »
bügün trabzon yolunda bi mercedesin ardına takılmış gidiyorum ...vitesi 4 te unutmuşum sonradan fart ettim ..bi baktım devir 6000 olmuş hız 170'e dayanmış ....bi beş dakka felan öyle gitmişim....şaşırdum...bu arabanın 4.vitesi 5.vitesinden iyi onu anladım.... :))
bu arada benim dikiz aynası gidici gibi ... şimdilik idare ediyorda ... sanki içine hava almış gibi...hani değişmek gerekirse çıkma yada çakma fiyatı nedir nerde bulunur bi fikir olan var mı ...
mustafa naptın sen ya :d iyi 2. viteste unutmadın yoksa devir kestire kestire giderdin :D ama bu arada 4. viteste 170 yapıyo ha oda iyi bari

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Ağustos 2010, 10:29:29 »
yakıt göstergesi ne alemdeydi :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Ağustos 2010, 14:38:31 »
5e atınca araba demiştir şükür hatırladın :D
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı apsimati

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Ağustos 2010, 19:11:36 »
180 DE DEVİR KESİYO :D aslında biraz daha uzun olabilirdi ama.bu seferde seriliği düşecek.
180 de he demek ki sen denemişin bu olayı..:))
valla hiç devir felan kesmedi... öyle bişey olsa fark ederdim...demekki o noktaya gelmeden gazdan ayağımı kesmişim.... o devirde arabanın motorundan gelen sesi bi kez duymanızı isterim deneyin bence sanki bi spor coupenin içindeymişim gibi bir his ...zaten ben motorun sesine kaptırmışım kendimi ondan unuttum vitesi 4 te....
seriliği düşecek derken neyi kast ettin ...
yakıt mı hocam o keyfin bedeli olmaz yakıt kimin uğrunda battı balık yan gider hesabı....sürekli yaptığım bişey değil nasıl olsa....

Çevrimdışı EMRE_61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 04 Ağustos 2010, 08:19:55 »
180 de he demek ki sen denemişin bu olayı..:))
valla hiç devir felan kesmedi... öyle bişey olsa fark ederdim...demekki o noktaya gelmeden gazdan ayağımı kesmişim.... o devirde arabanın motorundan gelen sesi bi kez duymanızı isterim deneyin bence sanki bi spor coupenin içindeymişim gibi bir his ...zaten ben motorun sesine kaptırmışım kendimi ondan unuttum vitesi 4 te....
seriliği düşecek derken neyi kast ettin ...
yakıt mı hocam o keyfin bedeli olmaz yakıt kimin uğrunda battı balık yan gider hesabı....sürekli yaptığım bişey değil nasıl olsa....

devir tak tak tak vurmaz ama.gazı kesiyo sadece araba.orda serilik düşer anlamında
eğer vites 4 te 180 değilde 200 yapabilse.serilik düşecek demek istedim.focus 205 yapıyoda :Dbi ara baya kafa yormuştum vites oranlarına.

Çevrimdışı beyazbora

• SELAMLAR...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: WV BORA
« Yanıtla #7 : 24 Ağustos 2010, 03:23:34 »
4. VİTESDE 170 NASIL YAPIYO YA
BİSMİLLAH HER HAYRIN BAŞIDIR...

Çevrimdışı EMRE_61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 24 Ağustos 2010, 12:46:59 »
4. VİTESDE 170 NASIL YAPIYO YA

180 YAPIYO 170 DEĞİL :d şanzıman olayı.focuslar 205 yapıyo.civic lerin 2005 leri 180 yapıyo.bunları gördüm.