Gönderen Konu: sis farları  (Okunma sayısı 14345 defa)

Çevrimdışı iLker34

•  
    • Profili Görüntüle
Ynt: sis farları
« Yanıtla #14 : 24 Eylül 2009, 13:57:04 »
Köşeli sislerde hoş olabilir, ama sisi almadan önce ön plastikleri çıkarıp uygulayacağınız ürünün plastiğie uyumuna bakın eğer net oturtamazsanız sırıtık bir görüntü alır..
Emre Can benim bildiğim boranın orjinali yok altlarda. orjinal olarak  farın içinde yuvası var benim bildiğim highlinelarda var oda.

Çevrimdışı Emre Can

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 24 Eylül 2009, 18:08:30 »
iLker34 boranın orjinali altlarda yok derken.burayı anlamadım.sis farımı yok orjinal? ::)
Almanlar Mercedes ve Bmw'yi Satmak Volkswagen'i Kullanmak İçin Yaparlar.

Çevrimdışı iLker34

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 28 Eylül 2009, 15:26:18 »
benim bildiğim kadarıyla öyle, altlarda yok sis farı, farların içinde yuvaları var diye biliyorum....

Çevrimdışı onattech

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 23 Kasım 2009, 04:31:34 »
arkadaşlar merhabalar siteye yeni üyeyim 2004 pasific atrasit mavi boram var ancak sis farım yok gplastınkiler var piyasada onlarada camı ve ızgaralar ççabuk çatlıyo diyolar yardımcı olabilcek birileri vardır umarım ankarada oturuyorum bu arada tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar

Çevrimdışı pasa16

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 04 Nisan 2010, 21:39:42 »
arkadaşlar merhabalar siteye yeni üyeyim 2004 pasific atrasit mavi boram var ancak sis farım yok gplastınkiler var piyasada onlarada camı ve ızgaralar ççabuk çatlıyo diyolar yardımcı olabilcek birileri vardır umarım ankarada oturuyorum bu arada tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar
bende
bana dedikleri şu yuvaları all sisleride mercekli al intenetten dediler

Çevrimdışı Ranger55

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 06 Mayıs 2010, 09:20:24 »
Arkadaşlar ben internette satılan sis farından geçen günlerde bir takm aldım 70.00 tl ye ön tamponun altındaki ızgarayı çıkaıyorsun ve sisleri takıyorsun çok güzelde oturuyor ve şık duruyor ben sisler için ayrı bir düğme yaptırdım çünkü orjinal düğmesine bağladığınız zaman farları açmadan sisleri açamıyorsunuz ve arka sisler de yanıyor ama ben parkları açtığımız zaman sisleride açabiliyorum bu tabi benim görüşüm bu kişiden kişiye değişebilir benim için görsellik ön planda araca güzel bir görsellik kattığına inanıyorum....